O ubytování

Hotel Prom *** najdete na úpatí Černé hory v Krkonošském národním parku mezi dvěma městy - sportovním střediskem Pec pod Sněžkou a Jánskými lázněmi. Nedaleko (33 km) leží také Špindlerův Mlýn, který je celoročně centrem zábavy a různých sportovních aktivit. Poznávejte okolní hory (například přímo Černou horu včetně fantastické rozhledny, cca 7,3 km), kulturní a historické památky města Trutnov (12 km), nebo relaxujte v Janských lázních (3,6 km). Navštivte také ZOO Dvůr Králové se safari (33 km) či hospital Kuks (33 km).

Kde budete spát?

Pokoje hotelu jsou pohodlně zařízeny a mají vlastní koupelnu se sprchou, satelitní TV, trezor, psací stůl s židlí a WiFi připojení.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je i příjemná restaurace, ve které se servíruje vydatná polopenze.

Kde budete relaxovat?

Hotel Prom *** má také své wellness centrum, takže si po dlouhém dni plném turistiky či výletů můžete odpočinout třeba v bazénu, sauně nebo vířivce.

Něco navíc

Komu ještě zbývá energie, ať navštíví fitness, kde čekají rotopedy, šlapací kola, běžecký pás a skákací míče. K dispozici je kulečník, šipky, ping-pong, stolní fotbal, trampolína, venkovní posezení a pro skupiny také možnost grilování. V zimním období jistě oceníte také lyžárnu.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Petr T.) ( - Česko)

Spokojeni jsme moc nebyli. Začalo to tím, že pán na recepci po nás chtěl zaplatit navíc 300 Kč za víkendový pobyt, nebo sezonní příplatek. Po přečtení jsme zjistili, že sezona trvala do 29. února - my dorazili 2. března a v pondělí. Pán na recepci přiznal chybu, ale bohužel přes veškeré výmluvy nebyl ochoten vrátit zpět peníze.

Vynikající (Zuzana V.) ( - Česko)

Snídaně byly pestré, večeře výběr ze 2 hlavních jídel, která byla velmi chutná. Využili jsme vířivku i bazén večer po lyžování, což bylo příjemné. Zastávka ski busu hned naproti hotelu byla velmi praktická.

Skvělé (Kateřina Ž.) ( - Česko)

Vybavení hotelu starší, ale vše čisté a personál příjemný.