• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v Krkonoších

Hotel Prom *** najdete na úpatí Černé hory v Krkonošském národním parku mezi dvěma městy - sportovním střediskem Pec pod Sněžkou a Jánským Lázněmi. Nedaleko leží také Špindlerův Mlýn, který je celoročně centrem zábavy a různých sportovních aktivit.

Pokoje hotelu jsou pohodlně zařízeny a mají vlastní sociální zařízení, TV SAT, trezor a WiFi připojení. Součástí hotelu je i příjemná restaurace, ve které se servíruje vydatná polopenze.

Odpočinek ve wellness

Hotel Prom *** má také své wellness centrum, takže si po dlouhém dni plném turistiky či výletů můžete odpočinout třeba v bazénu, sauně nebo vířivce. Komu ještě zbývá energie, ať navštíví fitness, kde čekají rotopedy, šlapací kola, běžecký pás a skákací míče.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ivana V.)

Dobrý standard za odpovídající cenu, personál ochotný, příjemný, hlad jsme neměli, ski -bus hned u hotelu, takže super.

Vynikající (Jaromír N.)

S pobytem jsme byli spokojeni, personál v pohodě, snídaně výborný, večeře uspokojivá. Výborně vaří hotelová restaurace, fakt luxusní jídlo za dobré ceny. Pokoje mají sice starší vybavení, ale vše je naprosto čisté. Rádi se sem někdy opět vrátíme.

Vynikající (Libuše F.)

V hotelu Prom jsme byli velmi spokojení, pokoje čisté, personál hotelu velmi vstřícný, jídlo velmi dobré, milá byla i sladká tečka po večeři. Měla jsem zrovna narozeniny a od personálu jsem dostala šampus, bylo to milé překvapení. Poloha hotelu velmi dobrá, skibus stál před dveřmi hotelu. Voda v bazénu trošku studená, tam bych čekala zlepšení. Hotel ještě určitě navštívíme.