Recenze a hodnocení: Hotel Polanica Resort & SPA *** (Polanica Zdrój)

4,7/5
(Celkem 62 hodnocení)Skvělé
Polanica-Zdrój, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,7/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,6

Lokalita hotelu

4,4

Strava

4,7

Služby hotelu

4,7
5/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2022
Skvělý a pohodový hotel s přemírou aktivit, překrásné lázeňské město s nádhernou kolonádou uprostřed zalesněné přírody. Doporučuji rodinám s dětmi.
5/5  
(Magdalena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2022
Pokoj prostorný, čistý. Personál ochotný, milý, vstřícný. Jídla dost, výběr v pohodě. Nevyhovující brzká večeře od 15:30 do 18:30. Chladný bazén, nefunkční WiFi. V centru lázní spousta restaurací a dalších lákadel. Krásný lázeňský park. Skvělé místo pro výlety : Klodsko pevnost, evropské miniatury, Dušniky Zdroj muzeum papíru, Jarkow japonská zahrada, Kudowa Zdroj atd.
5/5  
(Bohumil K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2022
Všeobecná spokojenost
5/5  
(Zdeněk D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 7. 2022
Všechno v pořádku
5/5  
(L. M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2022
Pobyt byl fajn, na hotelu chybí turistické materiály, třeba na cyklo výlet po okolí. V koupelně chybí háčky, po návratu z bazénu není kde odložit mokré plavky a župany. Příště třeba na Moravu.
5/5  
(Petr M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2022
Poklidné městečko s poklidným hotelem. Všude čisto, jídlo pestré a čerstvé, průběžně doplňované, důraz kladen na regionální suroviny. V hotelu klid, k dispozici udržovaný vnitřní bazén, posilovna i sauna / vše v ceně /. Pobytový poplatek - 4,5 zl./den/osoba lze platit už i platební kartou.
5/5  
(Václav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 5. 2022
Moderní hotel odpovídající nabídce. Pobyt pohodový, personál ochotný, výborná strava, pěkný bazén i okolí vhodné k vycházkám. Naprostá spokojenost.
5/5  
(Radomil K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2022
Naprosto spokojen, bohaté snídaně i večeře. Personál příjemný a vstřícný. Bezplatné zapůjčení županů na bazén i sauny po celou dobu pobytu. Parkování přímo u hotelu, hezká vyhlídka do okolí.
4/5  
(Dita B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2022
Výborná kuchyně. Horší pokoje, starší vybavení, čistota.
4/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2022
Pokoje pěkné, dostačující. Jídlo výborné. Wellness nic moc. Nedostanete ani prostěradlo.
5/5  
(miloslav J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 3. 2022
Vše bylo perfektní, služby i personál. Strava dobrá a dostatek i výběr, jen večeře nezvykle brzo 15.30-18.30.
5/5  
(Antonín R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2022
V Polsku na wellnessu jsem byl poprvé moc se nám tam líbilo se vším jsme byli velice spokojení. Pobyt v uvedeném hotelu bych všem doporučil. Neměl jedinou chybu.
5/5  
(Šárka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 2. 2022
Krásný hotel. Bazén moc fajn. Oceňujeme župany k bazénu. Jídlo dobré. Byli jsme celkově se vším velmi spokojeni. Určitě se vrátíme.
5/5  
(Vladislav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 12. 2021
Velice se nám líbilo. Ochotný personál, výborná strava.
5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 12. 2021
Polanica Zdroj patří určitě mezi nejhezčí lázeňská místa, která jsme dosud v Polsku navštívili. Při procházkách městem je stále co obdivovat - nádherný lázeňský park, světelnou fontánu, rynek, pijalnu wod mineralnych, architekturu lázeňských domů, kostel, rynek....Doporučit mohu výlety - pěší do Pekelského údolí, autem do historických měst Bystrzyca Klodzka a Klodzko a mnoho dalších možností. Hotel Polanica Resort Spa je nový , komfortní, výborná PP formou bufetu, skvělé prostorné wellness s bazénem, saunami, párou, vířivkou, příjemným personálem, vše super. Malá poznámka k ubytování: pokoj Economy je opravdu malý, úzký. Nepříjemné bylo, že dvojpostel byla přiražená ke zdi, nebyla přístupná z boku po obou stranách, takže jeden druhého musel přelézat po čtyřech od paty postele nebo vstát a počkat. Navíc ani z té přístupné strany kvůli nočnímu stolku nešla úplně otevřít skříň. Dost mě to překvapilo, ale neřešila jsem to, pro krátkodobý pobyt to nevadí. Plusem byla lednička a konvice s hrnky na uvaření čaje. Díky možnosti dát si výbornou kávu i k večeři jsme ji ani nevyužili.
3/5  
(Marcela F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2021
V hotelu nešla wifi, a při odjezdu na nás chtěli 40 zlotých jako vzdušné. Nechtěli to platit visa kartou, tak jsme nakonec neplatili nic.
5/5  
(Alena Nováková N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2021
S pobytem jsme byli velice spokojeni. Personál super, ochotný . Strava na výbornou, služby wellnes také. Není co vytknout a určitě bych tento hotel doporučila.
5/5  
(Erik Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2021
Vše super.
5/5  
(Eva P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2021
Spokojenost.
5/5  
(Daniela N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 10. 2021
Vše bylo super, polopenze formou bufetu - vždy bylo z čeho vybírat, ubytování doporučuji nebrat pokoj ekonomy - je malá manželská postel. Bazén pro děti oddělený a v něm teplá voda, jinak si krásně zaplavete v oddělených drahách. Ve wellness mi chyběli toalety - muselo se o patro níž k bazénu. Fitness slušně vybavené.
4/5  
(Zlata K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 10. 2021
Hotel v dobrém místě, personál mluví jen polsky, i dokonce na předchozí emailovou korespondenci od nás v aj odpovídal jen polsky, co se nezeptáte, nevíte - tedy není velká vstřícnost k hostovi, ale nakonec to nestarání se o hosta je vlastně odpočinkové, jídlo fantastické.
5/5  
(Jiří V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2021
Super pobyt, jídlo výborný
4/5  
(magda M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2021
Vše bylo dle voucheru. Celkově v pořádku.
5/5  
(Svoboda J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2021
Ubytování i strava OK, chybí info v češtině, možnost sportovního vyžití, bazén sauna vše na 1. Výlety do skal, stolové hory. Spokojenost.
4/5  
(Hana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2021
Pobyt odpovídal popisu. Strava každý den stejná, ale velice chutná a možnost různého výběru jídel. Doporučuji zákazníkům, velice příjemný pobyt.
5/5  
(Milena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2021
Byli jsme v tomto hotelu již po třetí, vždy se nám líbilo.
5/5  
(Marcel M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2021
Hezký hotel v pěkném prostředí nedaleko parku k procházkám a fontánou. Jídlo výborné, velké švedské stoly, které neustále doplňuji, za mně dostačující. Co mě malinko zklamalo na tak celkem komfortní hotel, s bazénem a saunou a při tom se jedná o drobnosti je mít župan automaticky na pokoji (dal se údajně půjčit na recepci bazénu, kde se nám s velice omlouvali že jim nedovezli, že dovezou další den, ale to už jsme zas odjížděli my) a v sauně mít k dispozicí plachtu. Ale byli to jen drobnosti, milý a ochotný personál= spokojenost! Ps: Upozornění na obědo-večeře od 15,30-18,30, jinak za své peníze z jídelníčku a nebo do okolí. Doporučuji :-)
3/5  
(Vladimír J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2021
Hotel Polanica Ressort and SPA je moderní, dobře vybavené rekreační středisko. K jeho přednostem především patří velký plavecký areál s vířivkou, dobře vybavené fitness centrum a další sportovně zábavná zařízení (kulečník, tenisová hala, stolní tenis). Osobně jsme denně využívali pouze plavecký bazén. Se službami personálu jsme byli spokojeni přesto, že znalost ČJ je minimální. Také se stravou jsme byli spokojeni. Umístění hotelu je na kraji obce, vlastní centrum Polanice Zdrój včetně Centrálního parku, kde se nacházejí volně přístupné prameny léčivých vod, je cca 1km od hotelu.
5/5  
(Dagmar B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2020
Hotel je pěkný v klidném prostředí, se všemi poskytovanými službami jsme byli velmi spokojeni. Personál hotelu byl usměvavý, příjemný a velmi vstřícný. Strava byla vynikající, dostatečně pestrá, Wellnes byl lepší než jsme očekávali. Není nic k čemu bychom měli připomínky.
5/5  
(Igor J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2020
Hotel pěkný, služby na vysoké úrovni, strava velmi chutná. Vše jsem obdrželi, jak bylo uvedeno. Absolutní spokojenost!
5/5  
(Pavel V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 3. 2020
Popis hotelu odpovídal realitě. Hotel krásný, skvěle vybavený, příjemný personál, vše čisté, uklizené, nové a velmi dobře udržované. Voda v bazénu velmi teplá - hlavně pro děti. Snídané fantastické, večeře průměrné až nadprůměrné. Do krásného lázeňského centra kousek. Na email reagovala recepce okamžitě.
5/5  
(Alena F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 3. 2020
Vše na vysoké úrovni.
5/5  
(Veronika S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 3. 2020
Strava na úrovni 4 hvězd. Bazén s plavčíkem, velký a hlavně dětský bazén příjemně teplý. Fit centrum nadstandardně vybavené. K večeři voda s citronem, čaje, capuccino, kávy. K dispozici sport. hala za přijatelný pronájem. Mluva pouze v polštině. Programy bohužel nejsou v češtině. Spokojenost, doporučuji.
5/5  
(Dagmar Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 3. 2020
Hotel skvělý, všechno, co bylo v kupónu uvedeno, jsme dostali. Strava naprosto vynikající, pokoj čistý a dobře vybavený. Wellness - 3 sauny, z toho jedna parní, jedna finská s nižší teplotou, jedna s vyšší. Ale celkem malé...Na ochlazení jen sprcha, lepší by byl bazének nebo jiná vydatná ochlazovna. Vířivka jen jedna, což je na kapacitu hotelu dost málo. Ale bazén perfektní.
5/5  
(Leona C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 2. 2020
Jsme velmi spokojeni. Krásný, čistý hotel, velmi milý personál a vynikající jídlo.
5/5  
(Marketa B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 1. 2020
Personál ochotný, dokonce nám zmenili termín pobytu, když jsme potrebovali, i když to bylo na poslední chvíli. Pokoje menší, ale čisté, postele dobre. Jídlo výborne a veľký výber. Bazén veľký, jen mohlo byť u nej byť trochu tepleji, ale to byl detail. Vírivka jen jedna, tak tam jsme se nedostali, ale sauny tri a super. Celkové super pobyt.
4/5  
(Jiří L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 11. 2019
Mimo županů k welnessu, tak dobrý.
5/5  
(Lucie C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2019
Krásné prostředí, milý personál, vynikající jídlo, jedna vířivka je spíše nedostatečná.
5/5  
(Katerina J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 11. 2019
Vše odpovídalo popisu, byli jsme velmi spokojení.
5/5  
(Klára P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 11. 2019
Pobyt odpovídal nabídce. Hotel je moc hezký. Jídlo bylo výborné - raut k snídani i večeři, pestrá nabídka, každy si vybere. Bazén úžasný. Moc veliká spokojenost.
4/5  
(Taťána V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2019
Vše bylo v pořádku. Ubytování a prostředí pěkné, wellnes super, kladem je bazén s hloubkou 2,20m. Strava dobrá. Personál ochotný. Jen jeden velký mínus - v dnešní době technického pokroku - hotel nemá satelit TV.
5/5  
(Alexandra H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2019
Vše bylo perfektní a odpovídalo popisu. Pokoj, bazén, jídlo, personál... vše na jedničku.
4/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2019
Prostředí ok. Popis pobytu odpovídal. Obdrželi jsme služby: strava ok, wellness (bazén o trošku teplejší, vířivka mohla by být vetší nebo jednu přidělat, posilovna ok, sauna ok. Personál: ok. Doporučuji navštívit: tvrz na stříbrné hoře, tvrz v Klodzku, nejsou špatné ani miniaturi. Návštěva muzea papírnictví na mlýně. Tento pobyt doporučuji.
4/5  
(Ilona S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2019
S pobytem v hotelu jsme byli téměř spokojeni - strava byla pestrá, velký výběr, všude čisto. Wellness po celý den k dispozici, příjemně teplá voda, dobře zařízená posilovna. Bohužel nepříjemně nás překvapilo, že v TV se daly naladit pouze polské programy! Také až na místě jsme zjistili od českých klientů, že si můžeme zapůjčit župany a zdarma-tato informace v kupónu uvedena nebyla. Personál hotelu neumí ani slovo česky a ani se o to nesnaží, přesto, že klientů z ČR v době našeho pobytu bylo více než dost.
5/5  
(Stanislava L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2019
S hotelem velká spokojenost. Ubytování v naprostém pořádku, snídaně i večeře vynikající, výběr obrovský (hlavně snídaně překonaly naše očekávání). Bazén mile překvapil, dalo se plavat i relaxovat, spokojenost, fitko velmi dobře vybavené, ač byl hotel zřejmě zaplněn, v bazénu ani fitku se to neprojevilo. Personál byl přívětivý. Jediný podnět (ne problém), župany do wellness by mohly být rovnou na pokoji. Doporučujeme výlet do Klodska. Město je blízko, je plné památek. Naprosto úžasná je pevnost (český tištěný průvodce) , starý most v centru i Minieuroland, ten se musí líbit dětem i dospělým. No a kdo je spíše na přírodu, všude kolem jsou lesy, takže procházky, houbaření atd.
5/5  
(František D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2019
Se vším jsme byli naprosto spokojení.
4/5  
(Mirek Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2019
Hotel dřívějšího data, ale vše v pořádku. Dobré jídlo a služby.
5/5  
(Milena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2019
Bylo to prostě úžasné. V tomto hotelu jsme byli už po druhé a jsme maximálně spokojení, vše super.
5/5  
(Milan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2019
Krásný pobyt, vynikající kuchyně, příjemný personál, velmi pěkné okolí alázeňské městečko. V hotelu krásný bazén, wellness a posilovna.
5/5  
(Zuzana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 5. 2019
Velký výběr chutné stravy, velký bazén, rozdělený na 3 části, dětská část 35°C, čisté prostorné pokoje, trezor, lednička. Alespoň 4*.

Právě v prodeji pro Hotel Polanica Resort & SPA ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet