• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček povolen (po domluvě)

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování pro dva nebo celou rodinu v Beskydech

Hotel Odra *** stojí v cetru Beskyd v blízkosti turistických cílů, jako je Lysá hora nebo Pustevny. Navízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou mimo jiné vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. K dispozici jsou také rodinné pokoje složené z dvou dvoulůžkových pokojů a společné koupelny.


Na portálu Booking.com získal hotel skvělé ohodnocení 8,4/10. Hosté si nejvíce cení polohy a čistoty ubytování.


Dále byste tu našli bar a restauraci s terasou, kde se podávají snídaně formou bufetu, obědy i večeře v závislosti na zvoleném typu stravování. Hotel má i fitness centrum a prostor, kde si můžete zahrát kulečník nebo stolní tenis. Pro děti je denně od 8:00 do 20:00 hodin zdarma přístupný dětský koutek.

Wellness a nejrůznější procedury

Objekt plní současně funkci lázeňského a zdravotnického centra. V ceně balíčku tak najdete vstup do bazénu, sauny, wellness Odra Paradise s několika parními lázněmi a těšit se můžete také na procedury.

V hotelu pracuje lékařský personál a nabízené procedury se zaměřují na zlepšení funkce pohybového, oběhového, zažívacího, nervového a dýchacího systému. Užijete si například perličkovou solnou lázeň, vířivou koupel, inhalaci Vincentkou nebo parafínový obklad.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Milan M.)

Vše bylo ok. Hotel, procedury, přístup personálu super.

Vynikající (Hana M.)

Strava výborná, wellness výborné, personál milý.

Skvělé (Hana S.)

Byli jsme v hotelu Odra již potřetí a vždy jsme byli se vším spokojeni. Strava dobrá, slušný výběr i množství, wellness naprosto pohodový. Okolí hotelu láká k procházkám, vhodné pro turisty, lyžaře i lenochy. Personál hotelu příjemný a vstřícný. Jediné, co mi při tomto pobytu vadilo, byl miniaturní pokoj (na web. stránkách uveden jako malý pokoj se slevou z ceny).