Recenze a hodnocení: Hotel Nowy Zdroj (Polanica Zdrój)

4,7/5
(Celkem 207 hodnocení)Skvělé
Polanica-Zdrój, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,7/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

4,7

Lokalita hotelu

4,8

Strava

4,8

Služby hotelu

4,4
5/5  
(Eva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2024
Jídlo nás hodně mile překvapilo, obrovský výběr všeho a velmi chutné. Bazén teplý, wellness krásné. Služby na úrovni. Za vše dávám jedničku s několika hvězdičkami.
5/5  
(Martina Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 3. 2024
Služby hotelu, strava i wellness - vše odpovídalo popisu a bylo výborné. V rámci wellness jsme uvítali možnost celodenního přístupu do bazénu, vířivky a solné jeskyně. V rámci plánování procedur jsme velice ocenili možnost jejich individuálního rozvržení (nabídka: vše v 1 den, ve 2 dnech nebo rozvržení do více dnů). poloha hotelu též výborná, opravdu blízko kolonády a centra města.
2/5  
(Jana T. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 4. 2. 2024
Hotel bol blízko centra kúpeľného mestečka, ktoré bolo prenádherné. Čo sa týka hotela, strava bola dobrá, s wellnesom sme neboli spokojní, ani sme ho nakoniec nevyužívali, ľudia chodili do sáun v plavkách, nedostanete plachtu do sauny, ale iba uterák hneď po príchode do hotela. Uteráky za celý čas nevymieňali, boli sme na 4 noci. Bazén malý. Manželská posteľ sa skladala z dvoch posteli, ktoré sa nám stále od seba oddeľovali, postele neboli pohodlne. A tiež by sme uvítali v TV aspoň jeden český kanál. A ešte nám vadilo, že večera sa podáva od 15.30 do 18.00. Je to veľmi skoro.
5/5  
(Eva E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 1. 2024
S pobytem jsme byli stoprocentně spokojeni. Krásné prostředí. Jídla až nadbytek v dobré kvalitě i rozmanitosti. Wellness pěkné. Suchá sauna, infrasauna, parní sauna, nádherná solná jeskyně, bazén pro dospělé, bazén pro děti, vířivka. Doporučila bych si vzít sebou prostěradlo do sauny. K dispozici je jen jedna osuška, kterou použijete k sezení i k osušení po sprše. Ale možná jsem jen rozmazlená z naší sauny, kde se každý komplet podloží z hygienických důvodů.Hotel se nachází kousek do centra města. Město pěkné, v letních měsících bychom si tam připadali jako v nějakém přímořském letovisku. V okolí značené turistické i cyklo stezky.
5/5  
(Renata Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 12. 2023
Televize - pouze polské programy, ocenila bych jeden český Příjezdová cesta v prosinci neupravena, zledovaťelá - měla by být upravena pro projíždějící automobily a procházející turisty
5/5  
(Jan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 10. 2023
Spokojenost, velmi špičková strava. V prostoru saun chybí voda na občerstvení což ve většině hotelů této kategorie je standart. Vzhledem k blízkosti našich hranic by mohl být dostupný nějaký český televizní program, když jsou dostupné německé a rakouské.
5/5  
(Zlata Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2023
V hotelu jsme byli již potřetí a vždy jsme byli velmi spokojeni. Všude je čisto a výborně tam vaří. Bazén a vířivka je skvělý, sauna i pára taky, jen infrasauna je hodně obsažená. Míst na výlety je v okolí mnoho-pevnost v Klodsku, pevnost Stříbrná hora, Zlaté doly, Minieuroland a další
5/5  
(Pavel T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2023
bez komentáře - vše OKD
5/5  
(Iva P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2023
Krásný hotel, výborná strava, příjemný personál.
4/5  
(Alena R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2023
Hotel v krásném prosttředí, čistý, voňavý. Personál usměvavý, ochotný. Za nedostatek tohoto hotelu považujeme : na pokoji není lednička a v letním počasí, jako bylo při tomto pobytu, si nemáte kde vychladit nápoje. Na balkoně není stolek, tak když si chcete posedět a vypít kávu, tak si musíte hrneček držet v ruce. Na balkoně není žádný sušák na prádlo, tak když přijdete z bazénu, tak si plavky a ručníky musíte věšet na zábradlí a když přijde vítr, tak to hledáte pod balkonem. Toto považuji za nedostatek tak nádherného hotelu.
5/5  
(Ondřej U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2023
Určitě bychom se vrátili, bylo to super
4/5  
(Jiří V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2023
Léčebné procedury by mohly být lépe řešeny.
5/5  
(Dana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2023
Vše bylo super
5/5  
(Věra F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2023
Prostředí hotelu je pěkné, moderní a přehledné, po celodenní únavě přišly vhod bazény s příjemně teplou vodou. Kuchyně výborná, jen bych uvítala lepší dezert po jídle, ale nevím co by tomu řekla má váha.
5/5  
(Karel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2023
Všechno bylo super!!!!!
4/5  
(Hanuš H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2023
Hotel na pěkném místě, blízko centra, ledničku na pokoj si musíte dokoupit, večeře nezvykle brzo mezi 15.30 - 18.00, jinak OK.
4/5  
(Marie B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2023
se vším jsme byli spokojeni, jen personál působil nezúčastněně, nasupeně, mohl by se trochu usmívat
5/5  
(Anna H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2023
Vše bylo úplně dokonalé od jídla po personál ☝️ vřele doporučuji ?
5/5  
(František Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2023
Nebyl na tv český program i když nedaleko od hranic
5/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 4. 2023
Hotel Nowy Zdroj je náš nejoblíbenější hotel z těch,které jsme v Polsku navštívili.Byli jsme tam již 4x a vždy k plné spokojenosti.Všechny služby v hotelu jsou na vysoké úrovni
4/5  
(Slavoj P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2023
Celkově moc spokojeni a pobyt odpovídal našim představám; rozpačitost s chováním recepce při příjezdu i odjezdu a chladným přístupem personálu při procedurách; prostředí a lázeňské městečko pro nás při prvním pobytu překvapivě velmi příjemné; strava výborná, pestrá (jen poznatek,že na zemi s mořem nám chyběla při týdenním pobytu v hlavním menu ryba...)
5/5  
(Jitka N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2023
Všechno bylo výborné.Jenom jedna připomínka v sauně chybí voda na pití.
4/5  
(Eva N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 2. 2023
Škoda, že hotel přes poledne vůbec nevaří - nedala se koupit dětem alespoň polévka - nebo něco malého....
5/5  
(Josef Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 12. 2022
Uz jsem byl 3krat a bylo vse super
5/5  
(Jan H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 11. 2022
Pěkné pokoje, příjemný personál, výborná strava, pěkné městečko.
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 11. 2022
Pobyt se nám líbil ve všech směrech prostředí je příjemné. Myslím, že pobyt v jarních nebo letních měsících musí být moc pěkný.
5/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2022
V hotelu jsme byli již potřetí.Rádi se vracíme,protože máme nejlepší zkušenosti.V hotelu jsou výborné služby,čisté a hezké pokoje,personál příjemný,bazén a wellness taky výborné a jídlo vinikající.Hotel je také hned u krásného lázeňského parku. V hotelu pořádají minimálně jednou týdně pro klienty taneční večery.Takže všem,kdo si chtějí odpočinout určitě doporučujeme.
5/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 11. 2022
Byli jsme v listopadu, v bazénu i vířivce jsme byli v podstatě sami. Skvělá strava. Služby wellnes jsme nevyužili, dělali jsme výlety a bylo to moc prima.
5/5  
(Sandra T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 11. 2022
Bylo to naprosto úžasné! V Polsku jsme byli poprvé a určitě né naposledy. Už od přejezdu přes hranice je vidět jak mají krásně udržovanou zeleň. Trávníky jak v anglii, žádný plevel ani žádné odpadky jak u nás. Hotel je moc krásný a k dispozici mají dvoje šipky, dva fotbálky a kulečník. Župan za poplatek 30 zl, hodinové masáže kolem 200 zl. Pokoje pěkné a vybavené fénem, rych.konvicí a hrníčky. Wellness mě mile překvapilo 4mi saunami v provozu už od 17 hod., bazény i vířivka dostačující. Posilovna v provozu od 8 hodin, ale polovina věcí bohužel nefungovala. Ve třetím patře velká hrací místnost pro děti. Jídlo bohaté a výborné jen na všechno dávají kopr jak my dáváme petrželku. Okolí velmi pěkné, samé parky, promenády, obchůdky a restaurace. Na výletě jsme byli na Stolových gorách a tržnici. Na horní parkoviště Stolových gor se pouští jednou za hodinu jen na 15 min tak doporučuji předem ověřit časy ať tam zbytečně nestojíte. Průchod mezi skalami byl celkem úzký takže někdo trošku více prostornější tama neprojde. Polské trhy byli ztráta času. Vlnité plechy, smrad, chaoz, davy lidí, draho a zboží ve velmi nízké kvalitě. Stejné věci tam byli daleko dražší než v česku aji než v centru lázeňského městečka. Celkově dovolenou beru jako jednu z nejlepších a Polsko si získalo část mého srdce.
5/5  
(Věra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2022
Se vším jsme byli spokojeni. No a jak již někdo psal, wellness k počtu hostů by mohlo být větší, ale záleží na lidech. Když vířivku okupuje obézní rodinka, tak opravdu není šance a rodiče neumí dětem říct, jak se mají chovat. No zrovna jsme se trefili do podzimních prázdnin
5/5  
(Hana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2022
Hotel je nový, čistý, vše v pořádku. Umístění hotelu kousek od lázeňského parku, kousek do města - ideální na procházku. V době našeho pobytu bylo na konec říjná krásné počasí a ve městě fungovala bobová dráha (na zimu prý zavírají). Pobyt jsme měli bez procedur, podnikali jsem výlety a po okolí je také kam se podívat. Horské středisko Zieleniec na hranicích s ČR (navštívili jsme odtud Šerlich, Šerlišský mlýn a Masarykovu chatu..), v Kladsku Minieroland a pevnost. A poslední den pěší procházka celkem asi 9 km hezkou přírodou a kolem pískovcových skal na zámek Lesní skála. Personál v pohodě. Bazény super, voda teplá a lidí tak akorát. Strava dobrá, nápaditá. Moje děti měly problémy si vybrat, protože jsou mlsné, ale my dospělí, jsme byli spokojeni. Výběr velký a hlavně snídaně byly opravdu bohaté. Jediné maličké mínus bych dala za kávu, k snídani byla zdarma pouze předem uvařená z velkých stáčecích nádob - chyběl automat na kávu. Ale jsem již asi dost rozmazlená :-) Celkově mě Polsko velmi mile překvapilo.
4/5  
(Tomáš H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 11. 2022
prostředí i služby se líbily
5/5  
(Jiří B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 11. 2022
Naprosto dokonalý pobyt. Bezkonkurenční strava. Jediná výtka je k sauně, chybí prostěradla. Pokud někdo jde do sauny musí požít ručník.
4/5  
(Alena L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2022
Prostředí hotelu bylo krásné, v okolí krásné parky. Jídlo velice dobré, i když večer vždy jídlo nedoplnili, ale nahradili jiným, horším. K snídani bych uvítala něco sladkého, např. croassant. Večeře by mohli být alespoň do 19.h Župany by mohli být součástí vybavení pokoje.
5/5  
(Martin B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2022
Pobyt mohu vřele doporučit. Personál byl vstřícný a milý. Strava byla luxusní ?Nejlepší co jsme kde měli ? Wellness pěkné. Jen jediná námitka, na to kolik tam jezdí Čechů tak by tam mohl být alespoň jeden český program.
4/5  
(Martina V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2022
Velice brzo byly večeře. Díky tomu byl omezen čas na výlety.
5/5  
(Iva P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2022
Byli jsme velmi spokojeni. Strava úžasná.
5/5  
(RENATA P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2022
Hotel čistý, obsluha příjemná, velký výběr jídel, za nás velká spokojenost ?
5/5  
(Zlata Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 10. 2022
Byli jsme zde již podruhé a vždy velmi spokojeni. Tip na výlet: Pevnost Stříbrná hora, Stolové hory
5/5  
(Lenka F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 10. 2022
Hotel stojí kousek od lázeňského městečka, které je malebné . Pokoje jsou útulné, čisté a personál moc milý. Jídlo je vynikající. Ocenila jsem širokou nabídku zeleniny a salátů.
5/5  
(Petr M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 10. 2022
Jsem velmi spokojen, pobyt,strava, přístup personálu, úplně pohoda.
5/5  
(Hana E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2022
Byli jsme velice spokojeni celým pobytem. Personál bylo ochotný a příjemný. Snídaně i večeře byly dostačující, velký výběr a chutově výborné. Velice dobrá lokalita. Klidné prostředí a zároveň blízko do centra.
5/5  
(Vladimír M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2022
Naprosto dokonalý pobyt v tomto zařízení , které je pravděpodobně po celkové rekonstrukci, neboť všechny prostory jsou moderně zařízené a čisté. Pokoje jsou na dostatečné úrovni a splňují požadavky na pohodlné ubytování. Vysoce oceňuji výbornou kuchyni, která nabízí nepřeberné množství pokrmů. Nelze si nevybrat. Personál v kuchyni ochotný a pracovitý, neustále je v pohybu, aby splnil přání strávníků. K dispozici je i řada procedur dle vlastního výběru. Zde bychom trochu vytknuli organizaci rozpisů procedur, na recepci hotelu to nemají zcela dobře nastaveno . Hotelový bazén nabízí příjemné osvěžení téměř kdykoliv. Okolí hotelu pečlivě udržováno, s parkováním není žádný problém, snad by mohlo být cenově přijatelnější . V blízkém dosahu hotelu je hezký lázeňský park nabízející možnost relaxace v jakékoliv době. V blízkém dosahu pro motorizované návštěvníky je příjemné město Klodzko , kde lze navštívit zajímavé památky a také výstaviště minieuroland s množstvím kopií nejen polských památek. Celý areál je i učebnicovým příkladem udržovaných zahrad. Závěrem můžeme říci, že na celý pobyt bude naše skupina šesti návštěvníků dlouho vzpomínat .
4/5  
(Jiří W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2022
Jídlo bylo super. Pokoje také. Bazén by potřeboval údržbu.
5/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2022
Ok spokojenost
3/5  
(Jana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2022
Spokojeni jsme byli. Bohužel hned druhy den jsem si zlomila nohu a museli jsme předčasně odjet. Byla to nejdražší dovolená v mem životě.
5/5  
(Radka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2022
Pobyt se nám moc líbil. Vše bylo tak, jak bylo uvedeno v popisu. Hotel byl velmi čistý, jídlo skvělé. Personál byl usměvavý a milý.
5/5  
(Eva Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 6. 2022
vše v naprostém pořádku, moc se nám líbilo , strava úžasná ...... velká pochvala, byli jsme tam již podruhé, a pojedeme vbrzku zase znovu,
5/5  
(František H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 5. 2022
Vše proběhlo podle očekávání. V hotelu jsme byli již podruhé a vždy vše perfektní.
4/5  
(Karel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 4. 2022
Hotel je krásný a odpovídal našim představám o pobytu dle vaší nabídky. Služby hotelu jsou na dobré úrovni.

Ověřeno Travelkingem

“Hotel je nově postavený, s mnoha pokoji a velkou restaurací. Pochutnali jsme si tady na velice kvalitních a dobrých jídlech. Určitě je ale lepší chodit na snídaně/večeře dříve, abyste si z jídel mohli vybrat. Pokoje jsou dostatečně velké a opravdu pěkně zařízené.”

Nikola Průdková - Finanční tým
Osobně ověřeno v: Červenci 2018

Právě v prodeji pro Hotel Nowy Zdroj

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet