Recenze a hodnocení: Hotel N *** (Jižní Morava)

4,4/5
(Celkem 34 hodnocení)Skvělé
Znojmo, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,4/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,2

Lokalita hotelu

3,9

Strava

4,1

Služby hotelu

4,1
5/5  
(Kamila Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2023
Hotel se nacházel nedaleko centra, odpovídal popisu. Ke kuponů jsme dostali vše, jak bylo uvedeno. Přístup personálu byl příjemný a vždy s úsměvem. Maximálně doporučuji. ?
3/5  
(Jitka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2023
Byli jsme ubytováni v apartmánu v podkroví a bohužel i přes opakované urgence nebyla za celý pobyt zprovozněna klimatizace, což ve dnech, kdy teplota dosahovala 30 , byla dost nepříjemná komplikace.
5/5  
(Marie O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 5. 2023
Velká spokojenost,příjemný personál, čisto, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu,kuchaři výborní.
5/5  
(Jana Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 4. 2023
Personál vstřícný, milý, ochotny Okolí pěkné
5/5  
(Michal J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2022
Hotel pěkný, sice na okraji města, ale alespoň byl klid.
1/5  
(Michal B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2022
Úplně nevím, do kolika znaků se zde mohu vejít, takže to vezmu ve zkratce. Prostředí hotelu bylo fajn, jen by bylo dobrý dohlédnout víc na úklid pokojů. Personál byl celkem ochotný, především na úseku front office. Popis víceméně odpovídal, obdrželi jsme vše, služby jsme moc nevyužili. Nicméně co se stravy týče, hned první den (příjezd) jsme šli na večeři do hotelové "restaurace", která spíše připomínala třetí cenovou (způsobem servisu nápojů, jídelním lístkem postrádajícím alergeny, nabídkou děsivých jídel a celkovým dojmem) a především jídlo samotné bylo opravdu jako z hororu. Teď to myslím opravdu vážně. Gnocchi plavající ve smetaně s celými stroužky česneku. Od druhého dne jsem dostal takové šílené zažívací potíže, že jsem celý pobyt proležel s horečkami v posteli, objímajíc kýbl, nebo proseděl na toaletě. Jediná služba, která stála za to, byla ta, když jsem na recepci požádal o větší množství toaletního papíru. Večer jsme s přítelkyní reálně uvažovali o mojí hospitalizaci v nemocnici Znojmo. Sečteno a podtrženo: krátce po příjezdu jsem se otrávil v hotelové restauraci naprosto nechutnou směsí smetany a snad půlkilem sýra a kompletně celý pobyt jsem jen prozvracel a pro*ral s horečkami na pokoji. Měla to být náhrada za nevydařený prodloužený víkend v Praze, bohužel se z toho stala totální katastrofa. Jediné, na co se personál při našem check outu zmohl odpovědět byly věty "To je divné, gnoči si u nás dává hodně lidí." a "Hmm, to mě mrzí..." Za mě to byl fakt horor, nezlobte se...ale být vámi, tak v rámci zdraví vašich zákazníků zvážím další spolupráci s tímto podnikem, neb jak jsme se dočetli v recenzích na google (ano, také jsem tam jednu přihodil, můžete si ji přečíst) nebyli jsme jediní, komu hotel způsobil zdravotní potíže, na což reaguje majitel v komentářích naprosto žlučovitě, až agresivně.
5/5  
(Zdenek K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2022
Vše bylo jak bylo uvedeno v balíčku
5/5  
(Vratislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 10. 2021
Ve Znojmě jsme byli s manželkou poprvé, ale prodloužený víkend jsme si tu moc užili. Hotel N je vzdálený asi 4 Km od centra Znojma, ale to vůbec nevadí, autobusová zastávka je 1 minutu chůze od hotelu a autobus vás doveze, kam budete potřebovat. Můžete ochutnat místní vynikající víno a neřešit starosti s dopravou. Ubytování bylo pěkné, nic nám tam nechybělo, mile nás překvapila sauna a pěkná restaurace. Personál byl moc milý, vstřícný a vyšel nám úplně ve všem vstříc. V létě sem určitě pojedeme znovu a tentokrát i s dětmi. Děkujeme zaměstnancům hotelu N, že jsme tu mohli prožít pěkný víkend a cítili jsme se tu jako doma.
4/5  
(Standa Husak H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2021
Vše v naprostém pořádku. Jen adresa hotelu neodpovídá, celkem dlouho jsme to hledali.
Reakce hotelu
Děkujeme, napravíme to
4/5  
(Lenka L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2021
Hotel je pěkný, většina personálu byla milá, strava byla chutná.
Reakce hotelu
Děkujeme :-)
5/5  
(Dana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2021
Vše bylo v naprostém pořádku. Celý pobyt bychom hodnotili na 1*. Úžasný a ochotný personál, výborná kuchyně. Všudypřítomná čistota, na které si zvláště paní majitelka určitě potrpí - po snídani, večeři s největší precizností měnila ubrusy, to se jen tak nevidí. V tomto hotelu na Vás dýchne domácí atmosféra. Super.
Reakce hotelu
Děkujeme, moc si toho Vážíme ?
5/5  
(Helena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2021
Vše bylo OK. Ubytování, strava a personál perfektní.
Reakce hotelu
Děkujeme :-)
5/5  
(Martina R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2021
Vše super, od personálu po jídlo. Apartmán perfektní.
Reakce hotelu
Děkujeme :-)
5/5  
(Michael R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2020
Příjemný hotel a velmi vstřícný a ochotný personál, kvalitní kuchyně. Rádi přijdeme znovu.
Reakce hotelu
Děkujeme :-)
5/5  
(Petr T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 7. 2020
Prostředí hotelu nádherné, dobrá dostupnost autem a autobusem do centra Znojma. Okolí hotelu klidné. Personál hotelu velmi ochotný a vstřícný. Dobré parkování hlídané kamerami. Strava výborná. Určitě se vrátíme.
5/5  
(Olga K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2020
Hotel pěkný a hlavně čistý. Strava výborná a personál příjemný a vstřícný. Doporučuji pobyt zde a určitě jsme se neviděli naposledy.
5/5  
(Romana Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2019
Doporučuji, příjemné prostředí, milý a ochotný personál ;-).
5/5  
(Jarmila D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2019
Personál super, zařízení hotelu jednodušší, ale pěkné a pohodlné, do sauny nemůžeme ze zdravotních důvodů a vyměnit za něco jiného nešlo, velmi bohaté a dobré snídaně i večeře. Víno super.
3/5  
(Jaroslav Ž. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2019
Hotel celkom v poriadku, ale vedenie hotela sa nevie postarať o nočný kľud. Opakovane sa tam vyskytujú návštevníci, ktorí sa v noci nevedia vpratať do kože. Vedenie s tým nič nerobí.
4/5  
(Dana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2019
Prostředí klidné, mimo centrum města. Služby odpovídaly nabídce. Strava výborná, bohatý výběr. Jediná výtka - velmi tvrdé až nepohodlné matrace.
5/5  
(Iva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2019
Úžasný a milý personál, výborná kuchyně a čisté krásné ubytování. Velká spokojenost.
3/5  
(Petra R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2019
Hotel umístěný hned vedle silnice, takže v létě hluk při otevřeném okně. Vybavení hotelu a pokoje pěkné a čisté. Jídlo bylo dobré. Personál dobrý, ale byl s námi polský zájezd a bylo nám vytýkáno, že chodíme na snídani a večeři zároveň. Tak vždy bylo "rychle si objednejte než přijdou", snídaně výběrem ze švédských stolů se nekonali ale dali nám vybrat z menu snídaní.
5/5  
(Zlatuše P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2019
Prostředí bylo moc hezké, personál a stravu hodnotíme na jedničku.
5/5  
(Věra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2019
Hotel je velmi pěkný, pokoje prostorné, moderně vybavené, pouze informace o klimatizovaných pokojích není úplná, protože to platí jen pro apartmány ve 3. patře. Díky této informaci jsem doplatila na to, že mi bylo v pokoji příliš horko, protože jsem si s sebou nevzala svůj cestovní ventilátor. Personál je vstřícný a milý, při vzniklém nedorozumění komunikují empaticky. Strava byla výborná, večeře se vybíraly z nabídky jídelního lístku, což oceňuji, neboť ve většině pobytů, které jsem absolvovala, je výběr omezen na 3-4 jídla. K večeři jsem dostala i polévku i dezert. U snídaně jsem se zažila i švédský stůl i výběr z jídelního lístku (málo klientů). Na snídaňovém stole jsem postrádala něco jako snídani na sladko, např. vánočka, závin, buchty apod. Za zakoupený kupón jsem obdržela i láhev vína, i saunu, takže naprostá spokojenost. Naprosto oceňuji dosažitelnost MHD a možnost vyjet do centra Znojma, kde jsme mohli navštívit co nejvíc památek. Doporučuji všem těm, kteří mají rádi večer klid a pohodu a nepotřebují ke své dovolené noční život velkoměsta.
4/5  
(Lenka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2019
Strava byla výborná, dobrá dostupnost MHD a navštívení ZNOJMA. Chtěli jsme využít ochutnávku vína ale nebyl dostatečný počet klientů tak jen prohlídka vinného sklepa.
5/5  
(Martina A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2019
Vše dle očekávání.
5/5  
(Eva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 4. 2019
Vše bylo dokonalé. Personál velmi milý a ochotný. Ubytování v čistých prostorných pokojích s velkými lůžky. Strava chuťově vynikající, jen méně pestrá.
5/5  
(Božena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 4. 2019
Už při zadávání našeho termínu k pobytu, jsme se na recepci setkali se s maximální vstřícností, to také platilo během pobytu. To samé musíme říct i k obsluhujícímu personálu. Hotel klidný, čistý, snídaně bohaté, večeře skvělé - výběr pestrý. Dostupnost do města díky MHD /zastávka pár metrů od hotelu/, nádherné okolí.
3/5  
(DAGMAR P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 4. 2019
Ač nerada,tak musím říci,že úklid je na bodu mrazu a je to velká škoda, hotel je hezky zrekonstruován....obsluha a recepce super, jídla dosti....ale wifi na pokojích vůbec nejde....
Reakce hotelu
Dobrý den, děkujeme za reakci, mohla bych Vás požádat o trochu konkrétní popis úklidu na bodu mrazu? Velice rádi bychom věděli co bylo špatně, abychom na to mohli reagovat. Děkuji Jelínková Hotel N
5/5  
(Lucie Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2019
Ubytování naprosto úžasné, všude klid. Personál od nás dostává jedničku s hvězdičkou. Jídlo výborné.
4/5  
(Aneta D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 3. 2019
Byli jsme spokojeni. Ubytování krásné a jídlo úplně skvělé, moc jsme si pochutnali. Jen chybělo celozrné pečivo. Obsluha vždy příjemná a ochotná.
4/5  
(Miroslav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2018
Pěkný hotel, výborná kuchyně, milý personál.
3/5  
(Gabriela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2018
Po příjezdu nás uvítala milá paní recepční. Dostali jsme pokoj ve 2. patře. Pokoj zrekonstruovaný, nový nábytek, vše hezky sladěné. K dispozici minibar za poplatek. Čistota na jedničku. Akorát bych doporučila vyměnit polštáře, byly značně slehlé. V ceně balíčku byla polopenze. Snídaně bohaté - 2 druhy džusu, káva, čaj, 3 druhy uzenin, zelenina, pečivo, koláč, teplé párky a míchaná vajíčka, volská oka, müsli.. Avšak bylo na chuti poznat, že se jedná o nejlevnější suroviny. To samé večeře. Na výběr máte ze speciálního jídelníčku. Přesnídávková polévka nebyla vůbec, přítel si objednal česnekovou - velmi přesolená, vývar s knedlíčky byl dobrý. Jako druhý chod na výběr asi z 15 jídel. Jídlo dobré, velké porce, avšak bychom očekávali při úrovni 3* trošku nápaditější nabídku, ne jen plátky masa se šunkou, sýrem a žampiony.. dezert jsme první večer vůbec nedostali. Ačkoli měli být 3 chodové večeře, servírka nám sdělila, že si vybíráme při jedné večeři dezert a při druhé lahev vína. Ačkoli lahev vína byla na voucheru psaná samostatně. To, co nám vadilo, byl velký ruch v noci. Nevím, zda to byli polští, či slovenští turisté, ale v noci z pátka na sobotu, byl na chodbě neskutečný řev, bouchání dveřma... a tak jsme se moc nevyspali.. JInak hodnotíme pobyt v hotelu průměrně.
4/5  
(Jarmila B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2018
Paní recepční byly strašně příjemné a ochotné, to samé i pan číšník. Dostalo se nám jak slíbeného vína, tak i sauny. Jen škoda, že se v hotelu ještě netopilo, ale po oznámení, že je nám chladno, nám velice rádi poskytli přímotop.

Právě v prodeji pro Hotel N ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet