• Check in od 13:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Stylový Hotel Kotva má perfektní dostupnost - snadno se sem dostanete autem, vlakem i autobusem z celé České republiky. Hotel má výbornou polohu mezi letištěm, autobusovým nádražím a centrem.

Hotel Kotva sídlí v prosvětlené budově a je přímo přepychově zařízen. Vybavení pokojů i hotelu naplňuje nejvyšší standardy ubytování - pokoje jsou krásně zařízené, mají vlastní sociální zařízení a LCD TV. Vybrat si můžete i prostorný dvoupokojový apartmán s kuchyňkou a velkou koupelnou (v ložnici se nachází manželská postel, v obývacím pokoji pevné lůžko a sedací souprava). Apartmány jsou vhodné pro rodiny.

Hotel nabízí ubytování s nepřetržitým provozem, barem a bezplatným parkováním hlídaným kamerovým systémem. Personál je zde velice milý a ochotný. Ráno vás čeká chutná snídaně výběrem z menu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Milada A.)

V hotelu bylo čisto, personál byl vstřícný. Jediné, co nám trochu vadilo bylo podávání snídaní v hale hotelu, ale to se po tři dny dá vydržet. Nedostali jsme ale slíbený sekt (pravda je, že jsme se o něj nehlásili a personál sám nám ho nedal). Další menší minus byl velký hluk z velmi frekventované silnice před hotelem. Jinak jsme byli spokojení. Příjemné je, že městská doprava je pár metrů od hotelu.

Vynikající (Michal J.)

Velmi pekné ubytovanie, ústretový personál.

Vynikající (Alena M.)

Veľmi pekný hotel, priestranná izba, príjemní ľudia.