Recenze a hodnocení: Hotel Kamýk (Severní Čechy)

3,2/5
(Celkem 9 hodnocení)Dobré
Doksy, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

1/5  
(Ludmila Horníková H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2018
Nejhezčí na tomto hotelu nedaleko od jezera bylo venkovní prostředí plné kytiček. Pokoje dost obyčejné, nábytek otlučený, starý, sice televize, ale už nějaký rok měla službu za sebou, na výběr ze čtyř zrnících programů. Služba Wi-Fi byla nedostupná, na dotazy recepční, zřejmě majitelky,proč nejde, nám tvrdila, že s připojením není problém. Leč opak je pravdou. Za celou dobu pobytu internet fungoval dvě hodiny. Pokud tuto službu v kuponu nabízí, očekávala bych že dnes tak celkem jednoduchá nabídka bude splněna. Stejně jako polopenze. V kuponu uvedeno, výběr večeře ze tří menu, ani toto nebylo splněno. K večeři nám přinesli plněný paprikový lusk s zřejmě včerejšíma ohřátýma bramborama. Ani druhý večer nebylo na výběr. Asi to měly zachránit lívanečky jako dezert. Při placení nápojů na konci pobytu sice všechno zaúčtovali, ale když jsem chtěla vystavit pokladní doklad, tak paní majitelka měla velký problém ho napsat. Paní byla velmi neochotná. Ne každý hotel si dovolí k hostům takto chovat.Takže tento hotel nedoporučuji, ač nejsem náročný zákazník.
3/5  
(Ladislav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2018
Prostředí bylo fajn, zařízení bylo trochu zastaralé, chtělo by to trochu píle a napravit to, ale i tak se nám tam líbilo. :) Co se týká stravy, tak s tou jsme byli spokojeni tak napůl, pečivo trvdé, jenom bílé, nic celozrnného, malý výběr jídla, na to, že to jsou švédské stoly, jak jsme čekaly nějakou zeleninu, ovoce k snídani, sýry a tak...myslím, že to bylo kvůli tomu, že jsme to měli přes Váš portál, jinak by to asi bylo jiné, kdybychom to objednávali přes hotel.....wellness jsme bohužel neměli, v době letních prázdnin to neposkytují.
Reakce hotelu
Dobrý den pane Stejskal,mrzí nás, že jste neměl připomínky při pobytu, určitě bych Vám situaci vysvětlila.K sortimentu:Sýry jsou na snídaních každý den. Plátkový ementál a mazací sýry, které se v průběhu snídaní doplňují.Pečivo nám vozí Českolipská pekárna denně čerstvé. Je vyloučeno, že by bylo pečivo tvrdé. Celozrné a tmavé pečivo objednáváme pouze , při pultových cenách. O masážích, které v plné sezoně neposkytujeme, jste byli informovaní předem. I na Voucheru je toto uvedeno. Je nám líto, že nebylo vše dle Vašich představ. S pozdravem, Neumannová R.
4/5  
(Ladislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2018
Příjemná obsluha.
4/5  
(Michaela L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2018
Jedná se o hotýlek rodinného charakteru pro méně náročné klienty. Hotel je čistý, pokoje jsou zřejmě nověji vybaveny. Koupelna čistá, bez plísní (jak bylo uvedeno u některých recenzí), ručníky, mýdlo v ceně. Jediné, co je nejspíš původní jsou válendy, které mají svá nejlepší léta za sebou. Na můj vkus velmi měkké. Kuchyně česká, chutná, bez připomínek. Obsluha hotelu vstřícná, milá, celkově na mě hotel působil dobrým dojmem. Je vidět, že se pí. majitelka snaží hotýlek zútulňovat, postupně dochází k obměně staršího nábytku za nový. Samozřejmě bych našla drobné vady, ale vzhledem k tomu, že jsem prodloužený víkend objednala přes Travelking, nemohu očekávat 4* hotel. Objekt je oplocen, pěkné vyžití pro děti, oceňuji uzavíratelné parkoviště. Za mě dobrý, hotel doporučuji.
3/5  
(Petra V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2018
Prostředí bylo staršího vzhledu, na fotkách to vypadalo lépe. Měly jsme mít masáž ale nikdo nám ji nenabídnul. Strava byla dobrá obsluha i personál příjemný.
Reakce hotelu
Dobrý den, velice se omlouváme, masáž byla nabízena pouze v termínu do 30.06. a 01.09.-31.10.Termíny byly uvedeny na Voucheru.Těší nás, že jste byli se službami spokojeni.Neumannová R.
4/5  
(Iveta A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 4. 2018
Hotel je krásný, čistý a útulný. Personál je příjemný a ochotný. Snídaně byla výborná, jen večeře byla horší.
3/5  
(Jaroslava M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2017
Prostředí bylo nádherné, proto výběr této lokality. Co se týče služeb, tak z kupónu nám nebylo nic nabídnuto. Snídaně byla dostačující formou švédského stolu, ovšem výběr na večeři nebyl žádný, bylo jen jedno jídlo, co je v dnešní době různého stravování lidí nedostačující. Ovšem personál slušný, vstřícní a usměvavý.
3/5  
(Marie M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2017
Hotel průměrný, ubytování také, snídaně v pohodě, ovšem večeře? Bída! Výběr ze dvou jídel, ze kterých vlastně výběr ani nebyl, protože i když jsme byli u večeře mezi prvními, bylo nám sděleno, že jídlo, které jsme požadovali už došlo. Takže doporučuji ostatním, opatřit si nějaké zásoby a dorazit se na pokoji :)

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet