• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Aktivní dovolená v srdci Beskyd

V srdci CHKO Beskydy, přímo v rekreačním středisku Čertov (obec Lazy pod Makytou) najdete oblíbený hotel František.

Oblast Čertova a Lazov je bohatá na kulturní památky a poskytuje také mnoho možností turistiky a cykloturistiky.

Těšte se na ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením. V hotelové restauraci se podává strava formou polopenze. K dispozici je i kavárna, kam si můžete zajít na něco dobrého na zub.

Bazén a řada zábavných aktivit

Dále zde najdete vnitřní bazén, do kterého máte vstup v ceně balíčku. Nechybí ani úschovna lyží, společenská místnost, stolní tenis, fotbálek a televizní místnost s DVD přehrávačem, která je ideální k večernímu odpočinku po náročném dni plném sportovních aktivit.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jana V.)

Ano, vše jsme obdrželi. Prostředí hotelu průměrné, personál velmi příjemný a ochotný, strava velmi dobrá, ale překvapilo nás, že u hotelového bazénu nebyly sprchy ani šatna.

Vynikající (Petra M.)

Hotel je veľmi Friendly!! Či voči deťom, domácim maznáčikom alebo rôznym požiadavkám ubytovaných! Vysoko ústretový personál, vynikajúca strava (klasická kuchyňa), vlek hneď pod oknom s veľmi priateľským a veselým vlekárom/inštruktorom v jednej osobe! Naozaj Odporúčam!

Vynikající (Denis H.)

Nemám co vytknout, vše bylo dle popisu hotelu. Jídlo bez chyby. Rodina ve vedlejším pokoji byli vegetariáni a moc si pochvalovali kuchařku a domluvu s ní. My jsme byli ubytování celá rodina s 2-dětmi, přitom nejmladší má 9m a vše probíhalo hladce. Po domluvě s ochotným personálem jsme dostali větší pokoj. Rádi se sem příští zimu vrátíme.