Recenze a hodnocení: Hotel Fit Fun *** (Krkonoše)

4,3/5
(Celkem 56 hodnocení)Skvělé
Harrachov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

3,9

Lokalita hotelu

4,5

Strava

4,3

Služby hotelu

4,2
5/5  
(Helena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2022
Strava pestrá velký výběr, stále doplňováno nic nechybělo. Personál příjemný . Welness dobrýMumlavský vodopád ?
5/5  
(Zdeněk S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 11. 2021
Nemá cenu se moc rozepisovat. Prostě všechno bylo skvělý na 1****** DĚKUJEM.
2/5  
(Evžen N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 11. 2021
Strava byla na velmi dobré úrovni.Bazén byl zklamání, příliš malý na takovou kapacitu hotelu, stejně tak wellness. Parní sauna mimo provoz.Personál víceméně příjemný. U bowlingu trochu přezíravý přístup, nevstřícný.Nedostatečná nabídka piv v lobby baru, pouze jeden druh, žalostně málo.
5/5  
(Michal N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 11. 2021
Vše bylo super, cítili jsme se tam s dětmi skvěle. Sice jsme zabrali malej bazének na nějakou chvíli s dětma (31měsíců + 9měsíců) a krom posilovny jsem nebyl v sauně a vířivce, ale i tak se určitě vrátíme.
5/5  
(Věra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Pobyt nás velmi příjemně překvapil. Hotel je nově zrekonstruovaný, Pokoj pěkný, nový nábytek, vždy pečlivě uklizeno. Strava dostačující, výběr ze 4 hlavních jídel. I přes plně obsazený hotel jsme každý den bez problémů využili wellnes. Velká pochvala patří paní masérce . Personál hotelu byl vždy velice příjemný a ochotný. Pobyt určitě doporučujeme, sami se vrátíme o Velikonocích.
4/5  
(Jitka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 10. 2021
S pobytem jsme byli spokojeni. Dodrženo bylo vše jak bylo uvedeno na voucheru. Jelikož máme porovnání z cca 5 let zpět, tak musím říct, že je bohužel vidět úpadek. Na druhou stranu recepční ( mladý kluk) byl super a jeho chování bylo perfektní, bohužel jsme měli smůlu na úklid pokoje, ale věřím, že to byla jen náhoda. Co se týká fit centra, je vidět, že jsou nějaké přístroje nefunkční, ale pokud si chcete zacvičit tak stále je na čem. Takže pokud chceme hledat chyby najdou se, ale my si jeli odpočinout a to se nám podařilo. Jídla bylo spousta a bylo dobré, pití také. V případě většího počtu ubytovaných jsou pak služby logicky horší, malý bazén na počet osob atd. Televize má 4 programy, ale nejedeme tam na ni koukat, že ?
3/5  
(Radek K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2021
Wellness super, strava tragédie.
4/5  
(Radka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2021
Spokojeni
5/5  
(Milana G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2021
Líbilo se nám prostředí i služby hotelu. Výborná strava, velký výběr, možnost neomezené konzumace nápojů, spokojenost i s wellness. Jediný drobný nedostatek, že vypadávala wifi.
5/5  
(Vladimír P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2021
V jednu chvíli jsme znejistěli, co stojí za tím, že Travelking.cz nabízí pobyt za 2/3 ceny oproti Booking.com. Ti za stejný hotel ve stejném termínu s horším servisem chtěli od 12.000,- Kč výš. Nakonec ale všechno bez problémů. Dostali jsme vše, co bylo deklarováno, včetně neomezeného wellness a nápojů během večeře, aniž bychom museli cokoli dalšího připlácet. V tomto ohledu má travelking.cz pět hvězdiček. Od personálu jsme se ale dozvěděli, že neomezený vstup do sauny a bazénu (což byl náš důvod volby tohoto hotelu) je pouze přechodný a s nárůstem počtu hostů v zimní sezóně na něj bude placený pořadník. Jediná výtka jde k teplé vodě na pokoji, která tekla jen občas a převážně v době, kdy jsme byli pryč. To ale plně nahradila volně přístupná vířivka a sprcha u ní. Tam tekla teplá voda vždy. Hotel byl dle slov personálu naplněn jen na desetinu své kapacity a pohodička. Při plné obsazenosti by to asi byl u jídla i na chodbách jiný šrumec. Takže máme dojem, že jsme natrefili poměr cena/servis/pohoda, jaký se už možná nebude opakovat.
3/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2021
Je pravda, že jsme přijeli do hotelu trochu se zpožděním (díky dopravní situaci), nicméně při nástupu na pokoj jsme zjistili otevřené okno, páchnoucí odpad a nefunkční topení. Páchnoucí odpad jsme vyřešili proplachem (předpokládali jsme jeho vyschnutí z důvodu malé návštěvnosti) ale ze zimou 12° na pokoji jsme chtěli něco dělat. Tedy jsme řešili na recepci, přišel opravář, skoro vyplavil celý pokoj, nicméně topení nespravil. Vzhledem k tomu, že bylo již pozdě večer, oblékli jsme si teplé věci a šli spát - bylo nám řečeno, že topení bude topit až v noci. Nicméně topení netopilo. Tak jsme zažádali druhý den ráno o výměnu pokoje, protože zápach z odpadu se přes noc vrátil. Recepční pokoj vyměnil takže další noc již byla v pohodě (i když topení opět netopilo, ale pokoj byl teplý). Celkově služby byly na příjemné úrovni - personál se snažil řešit problémy, nicméně se špatnou údržbou a technickými věcmi moc personál neudělá. Pobyt byl z naší strany průměrný, ale musím vyzdvihnout jídlo a kuchyni - nikdy nic nechybělo a personál doplňoval vše rychle a pravidelně.
5/5  
(blanka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Super hotel, vynikající služby, strava výborná a personál absolutní jednička.
3/5  
(Lucie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Velmi pěkné místo, ale příšerná zima na pokoji. Přijeli jsme nachlazení s horečkou, přestože jsme spali v hodně vrstvách oblečení. Wellness extrémně malé, výřivka pro 8 osob vs. stovky hostů hotelu. Jeden kuchař extrémně super a druhý extrémní peklo. Záleží kdo má směnu..
5/5  
(Marek B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Vše bylo perfektní, byli jsme moc spokojeni. Ubytování, strava, lokalita vše super. Děkujeme za krásný pobyt
4/5  
(Martin B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2021
Velká pochvala personálu. Všichni byli milí a ochotní. Jak recepční tak i obsluha restaurace. Bohužel jsme dostali pokoj v podkroví, tak nám chyběl výhled z okna. Jídla bylo dost a výběr bohatý. Vždy jsme si pochutnali. Není co vytknout.
5/5  
(Milan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2021
Vše bylo v naprostém pořádku. Jediné, co nám vadilo, bylo extrémní topení v noci. Špatná regulace ventilů u topení.
4/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2021
Wellness je pro malou kapacitu osob, neodpovídá velikosti hotelu.
4/5  
(Ludmila N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Personál byl velmi zdvořilý, ochotný, vstřícný. Jídlo bylo chutné, nabídka široká. Chtělo by trochu víc zapracovat na dezertech po čtyři dny stále to samé, většinou třená buchta. Ovocné i zeleninové saláty, ovoce, zelenina. Neomezená konzumace nápojů při snídani i večeři. Wellness čisté, menší. Výhodnější je pobyt ve všední dny kdy je hostů méně a tudíž je větší šance si ho užít. Bazén menší, všude čisto, ale jeho nevýhodou byla příliš chladná voda. Hosté se sem šli spíše ochladit po sauně než zaplavat. Pokoj jsme měli ve třetím poschodí hned vedle výtahu. Zprvu jsme se obávali zdá nás nebude výtah rušit, ale výtah na pokoji nebyl vůbec slyšet. Pokoj byl nově rekonstruován, nový nábytek vymalováno, čisto. Až na výše popsané drobnosti jsme si pobyt užili a můžeme jen doporučit.
4/5  
(Eva T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Pobyt byl úžasný, jídlo skvělé. Škoda, že je na výběr pouze jeden druh piva, které zrovna nemusíme. Vynahradil to velmi příjemný personál. Nádherná příroda.
4/5  
(David S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2021
Personál výborný. Vybavení pokoje trošičku starší, ale na přespání to bohatě stačilo. Bazén trošku starší, chtělo by to renovaci, ale jinak v pořádku. Lokalita hotelu velice v pořádku klid, ticho. Wellness parádní. Jestli si chcete pořádně odpočinout, velmi doporučuji.
5/5  
(marie mikulecká M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2021
Hotel je z části zrekonstruovaný, strava byla výborná, jídla bylo neustále doplňováno. Wellness byl v pořádku. Personál stále usměvavý a ochotný. Jen netekla teplá voda, prý nějaká porucha? Jinak naprostá spokojenost a rádi se sem opět vrátíme?.
5/5  
(Martin H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2021
Byli jsme se ženou na tři dny a byli moc spokojení.
5/5  
(Rostislav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Naprosto spokojen.
5/5  
(Luboš S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Ubytování a strava spokojenost, všeho dost. Vybavení pokojů odpovídá 3*, všude čisto. Personál vstřícný, milý. Aktivity wellness a sauna nevím, nebyl čas. Bowling s barem a obsluhou výborný. Doporučuji.
5/5  
(Šárka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2021
Spokojeni.
5/5  
(Zdeněk V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2021
1.Postrádali jsme v koupelně poličku pod zrcadlem (na toaletní potřeby), věšáčky na odložené prádlo při koupeli2. Bufetové večerní menu - nepřehledné a málo teplé.
5/5  
(Petra V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2021
Velmi pěkný a čistý hotel, na pokojích nový nábytek, personál ochotný a milý, strava výborná, výběr z mnoha jídel, bazén a vířivka super
5/5  
(Michaela C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2021
Krásné okolí, nádherné Mumlavské vodopády, super prostředí na výlety. Výborný personál hotelu.
5/5  
(Lucia M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2021
Tento hotel nás velmi příjemně překvapil. Hned po příjezdu nás na recepci přivítal příjemný pán, který nám všechno ochotně vysvětlil. Check in proběhl velmi rychle, včetně kontroly bezinfekčnosti. Následně jsme se šly ubytovat do pokoje. Už na chodbě to moc krásně vonělo, pokoj byl čistý, voňavý, doslova nablýskaný.Co se týče jídla, i když jsme přišly na večeři téměř před koncem, výběr byl bohatý a jídlo teplé a moc chutné. Každý den bylo na výběr ze 4 různých teplých jídel + polévka, salát, dorty. Bohatý výběr byl také u snídaně (různé druhy uzenin, sýrů, zeleniny, cereálií, marmelád atd.)Jak na recepci, tak v jídelně, ve wellnessu, na bowlingu velmi příjemný personál, který všechno ochotně vysvětlil. Ze strany hotelu nenastaly žádné komplikace, ale pokud z naší strany něco nastalo, tak personál na recepci bez jakýchkoliv připomínek všechno vyřešil. Neměly jsme pocit, že bychom někoho obtěžovaly, právě naopak. Hostů si moc váží.Wellness - bazén sice na tak velký hotel menší, ale dopoledne bylo málo lidí, tak se dalo i krásně plavat. Voda příjemně teplá, čistá, oddělená část pro děti a pro dospělé (hloubka cca 2m). Obě vířivky krásně horké s nádherným výhledem do přírody. Sauna - suchá + parní. Vše naprosto čisté.Využily jsme také možnost zahrát si bowling přímo v hotelu, bylo to skvělé!Přesto, že je hotel velký, všude byl naprostý klid, ticho a zrovna byla i skvělá sestava hostů, kteří se chovali slušně.Hotel je v klidné části Harrachova, okolí krásné. Pěšky do města je to cca 15 min, ale jezdí tam každou hodinu i autobus s příjemnými řidiči.Děkujeme za tak úžasnou dovolenou plnou odpočinku. Určitě jsme zde nebyly naposledy.
4/5  
(tereza R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2021
V hotelu jako takovém interiér starší. Na našem pokoji malá televize s 2 českýmy kanály jinak německé a vše přes anténu, tudíž špatná kvalita obrazu. Pokoj starší, plný ozvěny. Ručníky vyměněné jednou, při příjezdu. Strava dobrá, člověk si vždy vybral. V okolí spousta možnosti na výlety až už se jít podívat do centra nebo do dolů nebo na Mumlavský vodopád.
4/5  
(Hana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2021
Pobyt odpovídal popisu. S poskytnutými službami jsme byli spokojeni. Pouze bychom příště uvítali, kdyby bylo možné platit kartou i např. v baru či na kuželkách. Platba kartou byla možná pouze na recepci. Personál byl ochotný, vstřícný a milý.
5/5  
(Věra V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2021
Bylo to tam skvělé na vše, moc děkujeme. Věra.
5/5  
(Adéla Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2021
Ubytování se nám moc líbilo, personál byl příjemný jak na recepci, tak na baru i v restauraci, pokoj hezky vybavený, strava dobrý výběr, wellness taky pěkný. Spokojenost.
4/5  
(Jiřina J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2021
Náš krátký pobyt splnil naše očekávání. Hotel nám vyšel bez problémů vstříc při navýšení počtu osob v pokoji. Pokoj čistý, nově vybavený. Při polopenzi jste si měli ráno i večer z čeho vybrat. Bazén ani wellnes nebyl nikterak přeplněn.
5/5  
(Jitka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2021
Vše bylo skvělé, mohu doporučit.
3/5  
(Renata B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2021
Pobyt byl dobrý, pokoje a vybavení horší, ale jinak super.
5/5  
(Zdeněk S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2021
Pokoj velmi dobře zařízen, koupelna moc pěkná, vše čisté, personál ochotný a milý. Strava neměla chybu, všeho dostatek a opravdu velmi dobré. Byli jsme maximálně spokojeni.
5/5  
(Lenka C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2021
Maximální spokojenost.
4/5  
(LENKA C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2021
Moc pěkné, vše podle naších představ. Jeli bychom zase -doporučuji!
5/5  
(alena P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2021
Personál velice přívětivý, obsluha výborná, jídlo výborné. Vhodné pro rodiny s dětmi. Klidné místo, daleko od hluku. Hotel stále v rekonstrukci.
5/5  
(Jana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2021
Bylo to super. Nemám připomínky.
5/5  
(Monika K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2021
Spokojenost, velice příjemný personál.
4/5  
(Jaroslava B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2021
Prostředí příjemné, byli jsme spokojeni se stravou /kvalita i množství/, v hotel. pokojích a nebo alespoň ve wellness chybí vysoušeče vlasů, v jídelně na stolech chybí nádoba na odpadky /papírky ze sýrů, másla a pod./. Nejvíce z personálu chválíme číšníka v jídelně / s retro účesem/, který byl velice ochotný a nadmíru rychlý!
4/5  
(Eva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2021
Velmi milý personál, wellness taky dobrý. Zařízení hotelu zastaralé, ale čisto, strava dostačující.
1/5  
(Martin Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2021
Na pokojích zima, nebyla možnost jak usušit plavky a ručníky, wellness fungovalo na půl nebo vůbec, v bazénu si není kde stoupnout na zem maximálně můžeme do dětského brouzdaliště. Výběr večeří nic moc ze tří jídel, které uvádí byli občas jen dvě. Při večeřích i snídaních fronty i když na hotelu bylo jen pár hostů. Neustálý hluk na chodbě od rána do večera od pokojské, která uklízela skoro celý den. Jako ubytovna na přespání to ujde. V okolí je krásná příroda. Na to že prý fungují tak 2 týdny po změně majitele se jim moc nevede.
3/5  
(Markéta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2021
Po dlouhé odmlce byly problémy se systémem a některé služby nebyly k dispozici.
1/5  
(David K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2021
Katastrofa, personál neumí pozdravit, neumí odnášet talíře od stolu, napojový lístek jsem si musel vzít sám hrôza. 3 dny jsem si musel chodit na recepci říkat o teplou vodu, uklízečku, nepřišly ani jednou, takže jsem si musel chodit i pro toaleťák a čisté ručníky. Jídlo bylo pokaždé studené a hnusné. Už nikdy jsem nepojedu a za ty peníze úplná katastrofa. Nejradši bych požadoval nějkou kompenzaci..
3/5  
(Ivana T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2021
Prostředí hotelu vcelku ucházející. Hezké chodby- i přes letní sezonu na pokoji neskutečná zima. Wellness bylo zastaralé (oprýskaný strop v parní sauně a ve vířivce ulomená opěrka hlavy). Personál byl milý ale i přes veškerou jejich snahu neměli pojem kde co je, bazén maličký a s ledovou vodou. Personál hotelu byl opravdu milý, mladík na recepci oznámil číslo pokoje i ve kterém patře se nachází podal mapu okolí a bylo hotovo. Stoji ještě za zmínku, že pokud při příjezdu do hotelu je závora dole, nemáte šanci se k objektu dostat a tak musíte na hotel volat!
5/5  
(Blanka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2016
S ubytováním jsme byli spokojeni, strava dobrá, kapacita wellness ale neodpovídá kapacitě hotelu. Personál hotelu byl příjemný, ochotný.Jediným nedostatkem, dá-li se to tak nazvat, bylo velké množství návštěvníků.
4/5  
(Zdeněk V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2016
Hotel Fit Fun se skládá ze dvou částí, my byli ubytováni v té mimo recepci, t.j. v té jednodušší a s menšími pokoji. Tam zřejmě ubytovávají hosty s rezervací od slevových portálů. Strava pro všechny je jednotná a výborná - spokojenost. Bazén s ohledem na velikost hotelu je miniaturní. Kdo chce chodit jistě si najde mnoho méně i více náročných tras. Personál byl vstřícný a milý.

Právě v prodeji pro Hotel Fit Fun ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet