Recenze a hodnocení: Hotel Fit Fun *** (Krkonoše)

4,3/5
(Celkem 68 hodnocení)Skvělé
Harrachov, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4

Lokalita hotelu

4,5

Strava

4,4

Služby hotelu

4,2
5/5  
(Alena P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2024
Strava byla výborná, wellness byl trochu slabý - jeden malý bazének a sauna, která byla v odpoledních hodinách dosti plná.
5/5  
(Barbora A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 3. 2024
V hotelu bylo pěkně,strava výborná Výřivka byla super
5/5  
(Lenka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 2. 2024
Výborné a pestré jídlo, včetně nápojů. Příjemný personál
5/5  
(Miloslava C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 7. 2023
Pobyt se nám líbil, hotel je umístěn na konci Harrachova v krásné přírodě. Výborná strava, ochotný personál, wellness lze využít téměř po celý den. Vše, co bylo na voucheru uvedeno, jsme obdrželi.
5/5  
(Zdeněk H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 6. 2023
Vše odpovídalo popisu, se vším jsme byli spokojeni. Krásné okolí, příroda, Mumlavský vodopád, výlet lanovkou na Čertovu horu, skokanské můstky, sklárna a různá muzea.
5/5  
(jana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 4. 2023
ano, vše klapalo.máme auto,takže umístění hotelu je prima mimo centrum v klidu, Pouze generátor rušil ticho pokoje,takže jsme se přestěhovaly. Personál ochotný, jídlo výborné.Služby také v pohodě. Rada se vrátím.
4/5  
(Miroslav J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 3. 2023
Vše bylo O.K., jen někdy bylo jídlo při večeři studené.
5/5  
(Tomáš B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 2. 2023
spokojen
4/5  
(Václav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2022
Byli jsme ve FIT FANu po mnoha letech, pobyt splnil naše očekávání. Výborná strava, dobré služby. Počasí nám přálo, Pokud neležíte u hotelu, je polopenze zcela vyhovující.
5/5  
(Simona V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2022
Prostředí hotelu se nám líbilo. Dobré jídlo.
5/5  
(Helena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2022
Strava pestrá velký výběr, stále doplňováno nic nechybělo. Personál příjemný . Welness dobrý Mumlavský vodopád ?
3/5  
(Lenka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2022
Personál při snídani a večeři ok, ale číšník v lobby baru byl arogantní, jeho slova byla: "Udělat horkou čokoládu, to je jakoby urazit číšníka a trvá to dlouho než to připravím” (bylo 21:30). Spíš to urazilo mě. Zaplatili jsme a hotovou čokoládu jsem nechala na stole nevypitou. Myslím, že chování tohoto pána bylo nemístné! Kazí tak reputaci celému hotelu, proto tento hotel naposledy! Bazén studený, malý na tak velký hotel.
5/5  
(Zdeněk S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 11. 2021
Nemá cenu se moc rozepisovat. Prostě všechno bylo skvělý na 1****** DĚKUJEM.
2/5  
(Evžen N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 11. 2021
Strava byla na velmi dobré úrovni. Bazén byl zklamání, příliš malý na takovou kapacitu hotelu, stejně tak wellness. Parní sauna mimo provoz. Personál víceméně příjemný. U bowlingu trochu přezíravý přístup, nevstřícný. Nedostatečná nabídka piv v lobby baru, pouze jeden druh, žalostně málo.
5/5  
(Michal N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 11. 2021
Vše bylo super, cítili jsme se tam s dětmi skvěle. Sice jsme zabrali malej bazének na nějakou chvíli s dětma (31měsíců + 9měsíců) a krom posilovny jsem nebyl v sauně a vířivce, ale i tak se určitě vrátíme.
5/5  
(Věra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Pobyt nás velmi příjemně překvapil. Hotel je nově zrekonstruovaný, Pokoj pěkný, nový nábytek, vždy pečlivě uklizeno. Strava dostačující, výběr ze 4 hlavních jídel. I přes plně obsazený hotel jsme každý den bez problémů využili wellnes. Velká pochvala patří paní masérce . Personál hotelu byl vždy velice příjemný a ochotný. Pobyt určitě doporučujeme, sami se vrátíme o Velikonocích.
4/5  
(Jitka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 10. 2021
S pobytem jsme byli spokojeni. Dodrženo bylo vše jak bylo uvedeno na voucheru. Jelikož máme porovnání z cca 5 let zpět, tak musím říct, že je bohužel vidět úpadek. Na druhou stranu recepční ( mladý kluk) byl super a jeho chování bylo perfektní, bohužel jsme měli smůlu na úklid pokoje, ale věřím, že to byla jen náhoda. Co se týká fit centra, je vidět, že jsou nějaké přístroje nefunkční, ale pokud si chcete zacvičit tak stále je na čem. Takže pokud chceme hledat chyby najdou se, ale my si jeli odpočinout a to se nám podařilo. Jídla bylo spousta a bylo dobré, pití také. V případě většího počtu ubytovaných jsou pak služby logicky horší, malý bazén na počet osob atd. Televize má 4 programy, ale nejedeme tam na ni koukat, že ?
3/5  
(Radek K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2021
Wellness super, strava tragédie.
4/5  
(Radka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2021
Spokojeni
5/5  
(Milana G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2021
Líbilo se nám prostředí i služby hotelu. Výborná strava, velký výběr, možnost neomezené konzumace nápojů, spokojenost i s wellness. Jediný drobný nedostatek, že vypadávala wifi.
5/5  
(Vladimír P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2021
V jednu chvíli jsme znejistěli, co stojí za tím, že Travelking.cz nabízí pobyt za 2/3 ceny oproti Booking.com. Ti za stejný hotel ve stejném termínu s horším servisem chtěli od 12.000,- Kč výš. Nakonec ale všechno bez problémů. Dostali jsme vše, co bylo deklarováno, včetně neomezeného wellness a nápojů během večeře, aniž bychom museli cokoli dalšího připlácet. V tomto ohledu má travelking.cz pět hvězdiček. Od personálu jsme se ale dozvěděli, že neomezený vstup do sauny a bazénu (což byl náš důvod volby tohoto hotelu) je pouze přechodný a s nárůstem počtu hostů v zimní sezóně na něj bude placený pořadník. Jediná výtka jde k teplé vodě na pokoji, která tekla jen občas a převážně v době, kdy jsme byli pryč. To ale plně nahradila volně přístupná vířivka a sprcha u ní. Tam tekla teplá voda vždy. Hotel byl dle slov personálu naplněn jen na desetinu své kapacity a pohodička. Při plné obsazenosti by to asi byl u jídla i na chodbách jiný šrumec. Takže máme dojem, že jsme natrefili poměr cena/servis/pohoda, jaký se už možná nebude opakovat.
3/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2021
Je pravda, že jsme přijeli do hotelu trochu se zpožděním (díky dopravní situaci), nicméně při nástupu na pokoj jsme zjistili otevřené okno, páchnoucí odpad a nefunkční topení. Páchnoucí odpad jsme vyřešili proplachem (předpokládali jsme jeho vyschnutí z důvodu malé návštěvnosti) ale ze zimou 12° na pokoji jsme chtěli něco dělat. Tedy jsme řešili na recepci, přišel opravář, skoro vyplavil celý pokoj, nicméně topení nespravil. Vzhledem k tomu, že bylo již pozdě večer, oblékli jsme si teplé věci a šli spát - bylo nám řečeno, že topení bude topit až v noci. Nicméně topení netopilo. Tak jsme zažádali druhý den ráno o výměnu pokoje, protože zápach z odpadu se přes noc vrátil. Recepční pokoj vyměnil takže další noc již byla v pohodě (i když topení opět netopilo, ale pokoj byl teplý). Celkově služby byly na příjemné úrovni - personál se snažil řešit problémy, nicméně se špatnou údržbou a technickými věcmi moc personál neudělá. Pobyt byl z naší strany průměrný, ale musím vyzdvihnout jídlo a kuchyni - nikdy nic nechybělo a personál doplňoval vše rychle a pravidelně.
5/5  
(blanka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Super hotel, vynikající služby, strava výborná a personál absolutní jednička.
3/5  
(Lucie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Velmi pěkné místo, ale příšerná zima na pokoji. Přijeli jsme nachlazení s horečkou, přestože jsme spali v hodně vrstvách oblečení. Wellness extrémně malé, výřivka pro 8 osob vs. stovky hostů hotelu. Jeden kuchař extrémně super a druhý extrémní peklo. Záleží kdo má směnu..
5/5  
(Marek B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Vše bylo perfektní, byli jsme moc spokojeni. Ubytování, strava, lokalita vše super. Děkujeme za krásný pobyt
4/5  
(Martin B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2021
Velká pochvala personálu. Všichni byli milí a ochotní. Jak recepční tak i obsluha restaurace. Bohužel jsme dostali pokoj v podkroví, tak nám chyběl výhled z okna. Jídla bylo dost a výběr bohatý. Vždy jsme si pochutnali. Není co vytknout.
5/5  
(Milan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2021
Vše bylo v naprostém pořádku. Jediné, co nám vadilo, bylo extrémní topení v noci. Špatná regulace ventilů u topení.
4/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2021
Wellness je pro malou kapacitu osob, neodpovídá velikosti hotelu.
4/5  
(Ludmila N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Personál byl velmi zdvořilý, ochotný, vstřícný. Jídlo bylo chutné, nabídka široká. Chtělo by trochu víc zapracovat na dezertech po čtyři dny stále to samé, většinou třená buchta. Ovocné i zeleninové saláty, ovoce, zelenina. Neomezená konzumace nápojů při snídani i večeři. Wellness čisté, menší. Výhodnější je pobyt ve všední dny kdy je hostů méně a tudíž je větší šance si ho užít. Bazén menší, všude čisto, ale jeho nevýhodou byla příliš chladná voda. Hosté se sem šli spíše ochladit po sauně než zaplavat. Pokoj jsme měli ve třetím poschodí hned vedle výtahu. Zprvu jsme se obávali zdá nás nebude výtah rušit, ale výtah na pokoji nebyl vůbec slyšet. Pokoj byl nově rekonstruován, nový nábytek vymalováno, čisto. Až na výše popsané drobnosti jsme si pobyt užili a můžeme jen doporučit.
4/5  
(Eva T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Pobyt byl úžasný, jídlo skvělé. Škoda, že je na výběr pouze jeden druh piva, které zrovna nemusíme. Vynahradil to velmi příjemný personál. Nádherná příroda.
4/5  
(David S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2021
Personál výborný. Vybavení pokoje trošičku starší, ale na přespání to bohatě stačilo. Bazén trošku starší, chtělo by to renovaci, ale jinak v pořádku. Lokalita hotelu velice v pořádku klid, ticho. Wellness parádní. Jestli si chcete pořádně odpočinout, velmi doporučuji.
5/5  
(marie mikulecká M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2021
Hotel je z části zrekonstruovaný, strava byla výborná, jídla bylo neustále doplňováno. Wellness byl v pořádku. Personál stále usměvavý a ochotný. Jen netekla teplá voda, prý nějaká porucha? Jinak naprostá spokojenost a rádi se sem opět vrátíme?.
5/5  
(Martin H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2021
Byli jsme se ženou na tři dny a byli moc spokojení.
5/5  
(Rostislav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Naprosto spokojen.
5/5  
(Luboš S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Ubytování a strava spokojenost, všeho dost. Vybavení pokojů odpovídá 3*, všude čisto. Personál vstřícný, milý. Aktivity wellness a sauna nevím, nebyl čas. Bowling s barem a obsluhou výborný. Doporučuji.
5/5  
(Šárka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2021
Spokojeni.
5/5  
(Zdeněk V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2021
1.Postrádali jsme v koupelně poličku pod zrcadlem (na toaletní potřeby), věšáčky na odložené prádlo při koupeli 2. Bufetové večerní menu - nepřehledné a málo teplé.
5/5  
(Petra V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2021
Velmi pěkný a čistý hotel, na pokojích nový nábytek, personál ochotný a milý, strava výborná, výběr z mnoha jídel, bazén a vířivka super
5/5  
(Michaela C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2021
Krásné okolí, nádherné Mumlavské vodopády, super prostředí na výlety. Výborný personál hotelu.
5/5  
(Lucia M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2021
Tento hotel nás velmi příjemně překvapil. Hned po příjezdu nás na recepci přivítal příjemný pán, který nám všechno ochotně vysvětlil. Check in proběhl velmi rychle, včetně kontroly bezinfekčnosti. Následně jsme se šly ubytovat do pokoje. Už na chodbě to moc krásně vonělo, pokoj byl čistý, voňavý, doslova nablýskaný. Co se týče jídla, i když jsme přišly na večeři téměř před koncem, výběr byl bohatý a jídlo teplé a moc chutné. Každý den bylo na výběr ze 4 různých teplých jídel + polévka, salát, dorty. Bohatý výběr byl také u snídaně (různé druhy uzenin, sýrů, zeleniny, cereálií, marmelád atd.) Jak na recepci, tak v jídelně, ve wellnessu, na bowlingu velmi příjemný personál, který všechno ochotně vysvětlil. Ze strany hotelu nenastaly žádné komplikace, ale pokud z naší strany něco nastalo, tak personál na recepci bez jakýchkoliv připomínek všechno vyřešil. Neměly jsme pocit, že bychom někoho obtěžovaly, právě naopak. Hostů si moc váží. Wellness - bazén sice na tak velký hotel menší, ale dopoledne bylo málo lidí, tak se dalo i krásně plavat. Voda příjemně teplá, čistá, oddělená část pro děti a pro dospělé (hloubka cca 2m). Obě vířivky krásně horké s nádherným výhledem do přírody. Sauna - suchá + parní. Vše naprosto čisté. Využily jsme také možnost zahrát si bowling přímo v hotelu, bylo to skvělé! Přesto, že je hotel velký, všude byl naprostý klid, ticho a zrovna byla i skvělá sestava hostů, kteří se chovali slušně. Hotel je v klidné části Harrachova, okolí krásné. Pěšky do města je to cca 15 min, ale jezdí tam každou hodinu i autobus s příjemnými řidiči. Děkujeme za tak úžasnou dovolenou plnou odpočinku. Určitě jsme zde nebyly naposledy.
4/5  
(tereza R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2021
V hotelu jako takovém interiér starší. Na našem pokoji malá televize s 2 českýmy kanály jinak německé a vše přes anténu, tudíž špatná kvalita obrazu. Pokoj starší, plný ozvěny. Ručníky vyměněné jednou, při příjezdu. Strava dobrá, člověk si vždy vybral. V okolí spousta možnosti na výlety až už se jít podívat do centra nebo do dolů nebo na Mumlavský vodopád.
4/5  
(Hana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2021
Pobyt odpovídal popisu. S poskytnutými službami jsme byli spokojeni. Pouze bychom příště uvítali, kdyby bylo možné platit kartou i např. v baru či na kuželkách. Platba kartou byla možná pouze na recepci. Personál byl ochotný, vstřícný a milý.
5/5  
(Věra V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2021
Bylo to tam skvělé na vše, moc děkujeme. Věra.
5/5  
(Adéla Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2021
Ubytování se nám moc líbilo, personál byl příjemný jak na recepci, tak na baru i v restauraci, pokoj hezky vybavený, strava dobrý výběr, wellness taky pěkný. Spokojenost.
4/5  
(Jiřina J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2021
Náš krátký pobyt splnil naše očekávání. Hotel nám vyšel bez problémů vstříc při navýšení počtu osob v pokoji. Pokoj čistý, nově vybavený. Při polopenzi jste si měli ráno i večer z čeho vybrat. Bazén ani wellnes nebyl nikterak přeplněn.
5/5  
(Jitka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2021
Vše bylo skvělé, mohu doporučit.
3/5  
(Renata B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2021
Pobyt byl dobrý, pokoje a vybavení horší, ale jinak super.
5/5  
(Zdeněk S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2021
Pokoj velmi dobře zařízen, koupelna moc pěkná, vše čisté, personál ochotný a milý. Strava neměla chybu, všeho dostatek a opravdu velmi dobré. Byli jsme maximálně spokojeni.
5/5  
(Lenka C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2021
Maximální spokojenost.
4/5  
(LENKA C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2021
Moc pěkné, vše podle naších představ. Jeli bychom zase -doporučuji!

Právě v prodeji pro Hotel Fit Fun ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet