Hotel Fit Fun ***

Hotel Fit Fun ***

Rýžoviště 427, Harrachov
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 150 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
100 m
Sjezdovka
0,2 km

O ubytování

Hotel Fit Fun *** se nachází v okrajové části střediska Harrachov a nabízí pohodlné ubytování přímo na úpatí Čertovy hory. Užijete si zde dovolenou v každém ročním období. Čtyřsedačková lanovka na Čertovu horu je vzdálena pouze 300 m. Další dva vleky s večerním lyžováním jsou v okruhu 200 m. Velmi oblíbený je také nedaleký Ski areál Rokytnice nad Jizerou (5 km). V okolí hotelu vede spousta tras pro výlety pěšky i na kole. Vydejte se třeba k Mumlavskému vodopádu (2 km) nebo si projděte Včelí naučnou stezkou (1,5 km). V centru Harrachova můžete navštívit například hornické muzeum (2 km) nebo sklárnu Novosad (4 km), která je nejstarší sklárnou na světě a dnes k ní patří i oblíbený pivovar. Jedinečným zážitkem je nostalgická jízda vlakem s unikátní ozubnicovou lokomotivou do Tanvaldu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji vybaveném WiFi připojením, televizí a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si každé ráno pobytu pochutnáte na bohaté bufetové snídani. Večeře mají rovněž formu bufetu. Vynikající kávu či lehké občerstvení si můžete dát v lobby baru.

Kde budete relaxovat?

Po dni stráveném v nádherných okolních horách si odpočinete v hotelovém wellness. Najdete zde bazén, vířivku a sauny. Dopřát si můžete také příjemnou masáž. Nechybí ani fitness centrum.

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě
Krkonošský národní park v létě
Harrachov
Harrachov
Sněžka
Sněžka