Pokud hledáte ideální místo k odpočinku a relaxaci, vydejte se do hotelu Fit Fun v srdci Krkonoš a užijte si dovolenou na čerstvém horském vzduchu se vším všudy. Hotel Fif Fun*** se nachází přibližně 1,5 km od krkonošského centra zábavy a rekreace - Harrachova.

Hosté budou ubytováni v pokojích s TV, WiFi připojením a vlastním sociálním zařízením - WC, sprcha/vana. V případě, že se vydáte na dovolenou s dětmi, je možné do pokoje umístit i přistýlku.

V hotelové restauraci se můžete těšit na chutnou polopenzi plnou tradičních chutí. Pokud zatoužíte po kávě a něčem dobrém na zub, zajděte si do Lobby baru, který je v letních měsících otevřený až do pozdních nočních hodin.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Hana V.)

Hotel se nám líbil, vybavení pokoje starší, ale funkční. Uklizeno, čisto. Strava chutná. Výběr k večeři dostatečný. Snídaně také dobré. Vzhledem k zaplacené ceně pobyt odpovídal a stěžovat si nemůžeme. Zlepšovat by bylo co, ale to by potom cena pobytu byla mnohem vyšší. Pro skromnější lidi nevyžadující luxus určitě doporučuji!

Vynikající (Kateřina ?.)

Přijemný hotel a dobré jídlo, už jsme zde byli dvakrát.

Vynikající (Martina M.)

Byla to paráda. Jídlo skvělé, personál na 1.