Recenze a hodnocení: Hotel Filipov *** (Slovácko)

3,9/5
(Celkem 138 hodnocení)Dobré
Javorník, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,9/5

Personál

4,3

Interiér hotelu

2,9

Lokalita hotelu

4,2

Strava

3,7

Služby hotelu

3,8
1/5  
(Monika S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2023
Bohužel jsme byly ubytováni v ještě nezrekonstruovaném pokoji, ale po výměně pokoje za zrekonstruovaný zase přišel nezvaný host - myš. Pobyt jsme ukončily předčasně, byla vrácena poměrná část. Strava hodně kořeněná - sůl. Personál příjemný.
4/5  
(Radek M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2023
Popis odpovídá. Strava výborná. Personál ochotný a příjemný. Wellness příjemný a kdykoliv dostupný. Bazén trochu chladnější. Teplá voda na pokoji moc nebyla. Jelikož koupelna nemá okno a nefungoval ventilátor tak trochu problém (alespoň vůně do WC by se hodila). Pro letní teplé dny doporučuji vybavit pokoje alespoň malým stolním ventilátorem. Pro výlety na památky je nutné auto, v blízkém okolí nic moc není.
4/5  
(IVANA L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2023
Prostředí krásné. Strava chutná. Personál vstřícný hlavně paní na snídani ( Slovenka).
1/5  
(Jaroslav D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2023
Hotel v provedeni dob ČSSR. Umístění hotelu uprostřed přírody, tedy klid s možností turistiky a cykloturistiky. Polopenze - večeře výběr ze dvou jídel. Snídaně ve formách bufetu, nebo kontinentální. Mohl by být bohatější výběr.
2/5  
(Věra L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 6. 2023
Hotel neodpovídá 3*. Ušmudlané, vše upatlané, byli jsme tam pouze my dva na celém hotelu a dostali nejhorší pokoj? Až na naší žádost nám druhý den pokoj vyměnili... Jinak katastrofa.
5/5  
(Jaroslav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 5. 2023
Naprostá spokojenost,jídlo výborné,všeho dost,personál velmi příjemný a vstřícný. Doporučujeme všem,kteří mají rádi klid a přírodu.
5/5  
(Ivana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2023
Lokalita a prostředí bylo krásné, kolem všude lesy a klid.
4/5  
(magda P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2022
Pobyt byl výborny.
5/5  
(Karla Ružičkova R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2022
byli jsme velice spokojeni ,velice krásné okolí ,hotel sice napůl obsazený uprchlíky ,strava perfektní
5/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2022
V hotelu jsme byli ubytovaní já a syn na čtyři dny. Lokalita hotelu je krásné a klidné místo. Jídlo super, všechno vynikající. Ubytování taky, jen postel s matrací byla staršího data a byla moc měkká. Ale to bych neviděl jako mínus. Vyspali jsme se dobře. Pokoj taky paráda, prostorný a čistý. Snad první hotel, kde fungovala wifi na pokoji. Největší pecka je ale neomezený vnitřní bazén s vířivkou. Ten jsme oba využili dosyta. Personál hotelu velmi vstřícný a sympatický. Navíc jsem od vnuka paní majitelky dostal dva bukové špalíky na moji dřevotvorbu, takže spokojenost nade vše. Určitě sem ještě někdy v budoucnu někdy zavítáme.
2/5  
(Irena T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 4. 2022
V pátek po příjezdu byla na hotelu zima, prý máme počkat.... Taky nám bylo řečeno, že hotel byl vytopený o Velikonocích... Teplá voda tekla pouze v pátek po vydatném odpuštění, v sobotu po túře jsme se sprchovali studenou vodou... Strava střídmá, průměrná, zelenina téměř žádná. Při snídani došlo máslo a bylo nám řečeno, že kvůli 14 lidem se nebudou dělat zásoby!!! Sprchový kout neměl boční křídla, místo něj špinavý závěs... Okolí a příroda nádhera, za nás ale jinak dost bída...
5/5  
(Eva V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 4. 2022
Nemám co vytknout,pobyt se mi líbil splnil mé očekávání... přeji aby se dařilo i nadále.. rádi se vrátíme ..úžasné místo.... děkujeme že jsme mohli pobýt..
3/5  
(Hana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 1. 2022
Hotel je spíše retro, chtělo by to nějaké vylepšení, opravy, změny. Pokoj celkem ušel, ale koupelna už byla horší. Nešla wifi, i v okolí hotelu byl slabý nebo žádný signál. Bazén byl fajn, jen hodně chloru, až slzely oči. Vířivka byla super, nádherně teplá. Snídaně klasika, od všeho něco, večeře dobré. Personál se snažil, hlavně šikovný pán, který dělal všechno - kuchař, obsluha v restauraci i bazénu. Šikula. Okolí hotelu příroda, hotel bokem vesnice, klid, pohoda na procházky, lyže - blízko sjezdovka.
4/5  
(Rudolf P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Jedna malá vířivka na 50 osob---nedostatek. Vířivku bych oddělil od bazénu a zavedl časový rozvrh. Jinak bez problému.
4/5  
(Lenka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 10. 2021
Pobyt by super, klid, nádherná příroda a super wellness
4/5  
(Miroslav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2021
Strava, wellness, personál na 100 ok, jen postel by chtěla vyměnit, pobyt doporučuji s vlastním polštářem. Personál vstřícný a milý, pobyt příjemný.
4/5  
(Emilie M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2021
Hotel je v krásné krajině, počasí nám vyšlo. Strava, wellness i personál byl kvalitní. Absolvovali jsme hodně výletů.
5/5  
(Svatopluk R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2021
Příjemné prostředí i personál.
3/5  
(Jana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 9. 2021
Bazén, výřivka a sauna perfektní. Hotel zakrněl někdy v 80.letech (restaurace, pokoje) Jeden člověk ve funkci kuchaře, číšníka, opraváře a topiče to nevytrhne, i když se snaží sebevíc. Paní vedoucí milá důchodkyně, toho má taky dost. Pavučiny a zakouřený pokoj ke spokojenosti jistě nepřispějí :-(
3/5  
(Ivana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2021
Velice klidná lokalita
3/5  
(Alena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2021
Paní majitelka prodala omylem naše 2 pokoje v hotelu 2x 2lužkový se social.zařízení. Volala mi domů že jí zachráním, pokud se ubytujeme v srubu se společným WC, koupelnou, ač neradi souhlasili za menší úplatu, která se nakonec neuskutečnila. Moc mě to mrzelo kvůli známým, a hlavně jde o princip, majitelka se vůbec k tomu nevyjádřila, ikdyž jsem se zmínila. V srubu nebyl dostupný signál natož Wifi, sprcha nefungovala. Chudák personál byl nešťastný, ale nic se nedělo. Vše zanedbané, zastaralé, nefunkční. Velké zklamání.
1/5  
(Olga V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2021
Hotel vlhký, černá plíseň u okna a v koupelně, zatuchlé ručníky i povlečení, pokoj neuklizený, večeře velmi malé porce.
5/5  
(Jana G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2021
Byli jsme maximálně spokojeni.. Bydleli jsme ve vedlejší části, což byl srub, který byl nově rekonstruován. Přikládám fotografie.
5/5  
(Olga P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2021
Personál skvělý, strava průměr. Hotel spíše penzion, chtělo by to renovaci.
3/5  
(Oldřich J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2021
Hotel je bez recepce, sociální zázemí na pokoji je na nízké úrovni, není kam odložit brýle, hřebínek a podobné věci. Polička pod zrcadlem je šikmá plocha, ze které vše padá do umývadla, které navíc bylo popraskané. Záchodová mísa byla pro děti, dospělému se obtížně z ní zvedalo.
3/5  
(Anna P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2021
Hotel ve stylu retro. Což nikoho neurazí, ale plíseň ve sprchovém koutě, rozbitá sprcha to už asi ano. Koberec byl žlutý, ale skoro to nebylo vidět. Strava: snídaně - chybělo ovoce, 2x došlo máslo, k pití slabá voda se šťávou a káva? V dnešní době rozpustná káva (obarvená voda)? To už by také stálo za zamyšlení. Večeře: doporučovala bych modernější kuchyni, je doba zeleniny a zdravější přípravy a ne přepáleného tuku a polotovarů. Personál - jeden velký zmatek. Trošku to vypadalo, že personál právě nastoupil a neví, co má dělat. Lidé, až na pana kuchaře, příjemní. Velká pochvala slečně (paní) servírce s dredy:), vždy usměvavá, nic pro ni není problém. Hotel je v krásném prostředí, wellness spokojenost, tam je vidět, že se investovalo.
4/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2021
Dobrý den. V pokoji, v kterém jsme byli ubytováni, bylo vidět, že to nejlepší má opravdu za sebou. Jak sprcha tak i vybavení a hlavně matrace, ty jsou opravdu na výměnu. Wellnes v pohodě, jídlo dobré a dost. Personál v pohodě, ochotný , milý. Prostředí super. Jak pro pěší túry, tak na kolech. Asi by chtělo zainvestovat do prostředí hotelu - rekonstrukce.
1/5  
(Dorota S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2021
Hotel je zralý na celkovou rekonstrukcí. Pokoj č. 13 - Večer nám netekla tepla voda, záchodové prkénko bylo jen položené na míse, dno sprchového koutu bylo vylepené linoleem. Strava jak z roku 1990 (dostali jsme hranolky a kuřecí plátek pokrytý plátkem šunky a sýrem). No když se to shrne, cena vůbec neodpovídá. Prý je to vhodné pro rodiny s dětmi - my jsme tam byli nejmladší a to nám je kolem 40. Nejpěknější je tam příroda.
4/5  
(Lenka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2021
Hotel je v klidném a tichém prostředí. Wellness vynikající. Styl snídaní a večeří je trochu retro. Interiér restaurace by potřeboval zmodernizovat. Fajn výlety autem jsou do Strážnice, Baťův kanál, Milotice sklepy, Kyjov, Velká Javořina... Koupání je v okolí také dost.
1/5  
(Libuše Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2021
Hotel se NEDÁ nazývat hotel, vybydlený ubohý penzion, služby jsme raději nevyužili vzhledem k tomu jak to vypadalo jen po nahlédnutí, smrad, špína, často plíseň a všudy přítomný zápach sava. Co je mokré a páchne po dezinfekci tak je čisté. Stava byla ucházející, až na poslední den snídaně došel jogurt, na můj dotaz zda bude doplněn mě bylo sděleno, že není, za chvíli byl ale doplněn protože to nejspíš zaslechl pan kuchař, který má na starosti i chod wellness a ostatní, řešila jsem s ním teplou vodu, která netekla. Co se týká stálého personálu což jsou 2 lidé kuchař a obsluha za barem v pohodě, ostatní brigádníci jedna velká katastrofa. Dalším klientům NEDOPORUČUJI, je to za trest.
1/5  
(Eva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2021
Nepořádek, špinavé, strava neodpovídala ceně.
3/5  
(Romana Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2021
Vybavení pokojů je starší, chtělo by to rekonstrukci. V koupelně není žádné větrání, nebo ventilátor. Vlhko v celém pokoji. Mokré plavky a osušky není kde usušit.
1/5  
(Luděk Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2021
Prostředí hotelu neodpovídá vůbec danému popisu, vše velmi zastaralé, působící nečistě. Služby wellnessu a stravy poskytováno jednou osobou, která se opravdu snaží. Recepční/pokojská/číšnice v jedné osobě nemůže vše stihnout. Kuchař/údržbář/topič to samé. Měla by se majitelka zamyslet nad dalším provozem a poskytovanými službami hotelu. Nikomu z našich známých bychom pobyt zde nedoporučili.
4/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2020
spokojený
4/5  
(Martina Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2020
Pobyt odpovídal popisu. Pokoje jsou čisté a útulné. personál příjemný. Prostřední klidné.
2/5  
(Hana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2020
Prostředí hotelu bylo naprosto zanedbané, špinavé, staré. Ve společných prostorách nemyté podlahy se starou zažranou špínou. Na přilehlých pozemcích polorozpadlé ploty a ohrady. Bazén se znečištěnou a neudržovanou vodou. Zářivě čistá voda na stránkách s prezentací neodpovídala realitě. My jsme byli ubytovaní Ve Srubu a tam byly pokoje celkem na slušné úrovni. Strava též velmi špatná, jídlo nedochucené, porce malé a z 65 % použity polotovary prohnané fritézou. Personál příjemný a ochotný i když dle paní majitelky jeden člověk musí zastávat několik funkcí. Tímto bych chtěla varovat další zákazníky aby si na Hotel Filipov předem přečetli recenze, než utratí nemalé peníze a budou odjíždět stejně zklamaní jako my.
5/5  
(Jana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2020
Vše odpovídalo a byli jsme velmi spokojeni.
3/5  
(Eva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2020
Hotel je starší a retro. Pokoj č. 13 je malý a vlhký, otočený ke stráni vzadu. Doporučujeme v těchto zadních pokojích rekonstrukci. S wellness spokojenost, personál vstřícný, strava v pořádku.
3/5  
(Šárka G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2020
Nafoceno v nabídce moc hezky, ovšem realita horší, hotel se dá přirovnat k turistické ubytovně.
4/5  
(Eliška C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2020
S pobytem jsme byli spokojeny. Jídlo bylo velmi chutné, wellnes splnilo naše očekávání. Personál byl velmi příjemný a ochotný. Hotel je v klidné lokalitě, ale nelze v něm očekávat žádný luxus. Vhodný spíše pro méně náročnou klientelu.
4/5  
(Marie R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 9. 2020
Krásná poloha, pěkný, dobře vybavený hotel, ochotný personál, jídlo v pohodě, moc hezký pokoj. Avšak bylo několik drobností, co kazilo jinak velmi dobrý dojem - nesvítilo světlo v předsíni, nástěnné hodiny nešly, u postele chyběla stolní lampička, páka u baterie zůstávala v ruce, splachovací čudlík vyskakoval, světla na kuch. lince se rozsvěcovala pomocí vypínače na dvojlince, v bazénu u schodků nebylo zábradlí - a to už stačí.
5/5  
(Alena Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2020
Pobyt byl naprosto úžasný, prostředí hotelu moc pěkné, v přírodě. Wellness perfektní, po dlouhých trasách na kole super zpříjemnění večera. Obsluha ochotná, jídlo výborné. Jsem moc spokojená.
4/5  
(Věra V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2020
Hotel má nejlepší léta za sebou. Interiéry by potřeboval trošku poléčit. Personál byl velmi vstřícný, ochotný, ani jídlu se nedalo nic vytknout. Služby, které byly avizovány, byly k dispozici. V podstatě až na drobnosti jsme byli spokojeni.
4/5  
(Pavel V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2020
Prostředí hotelu krásné, klid, mnoho atrakcí pro malé děti. Wellness úplně v pohodě, personál vstřícný, ochotný.
4/5  
(František K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2020
Prostředí hotelu je moc krásné. Klid a krásná příroda. Vše bylo v pořádku, personál byl příjemný a ochotný. Voda v bazénu byla studená, ale jinak super.
4/5  
(Lenka N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2020
Prostředí celkem pěkné. Popisu pobyt odpovídal. Se službami jsme byli celkem spokojeni až na velmi studenou vodu v bazénu. Personál byl ochotný, vystupování bylo příjemné. Strava dobrá.
4/5  
(Jaroslav G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2020
Výlety jsme si dělali na základě doporučení přátel a personálu hotelu. Personál byl milý a ochotný, klasický menší, příjemný hotel.
3/5  
(Helena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2020
Hotel omšelý, pokoje neodpovídaly ***, velmi zašlé koberce se skvrnami, koupelna sice funkční, ale potřebovala by nutnou rekonstrukcí. Strava ok, bazén ok. Personál nebudí dojem profesionálů.
4/5  
(Petra M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2020
Obdrželi jsme vše, co bylo nabízeno.
3/5  
(Lenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2020
Personál byl milý, hodně po hotelu byl cítit chlór z bazénu, u snídaně mi chybělo ovoce a jogurty.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet