• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Dovolená uprostřed romantické přírody Bílých Karpat

Wellness hotel Filipov *** se nachází na úpatí Velké Javořiny na okraji CHKO Bílé Karpaty obklopen lesy, potoky a studánkami. Těšte se na odpočinek v nádherném prostředí, kde prožijete parádní sportovní i romantickou dovolenou.

Ubytováni budete v pokojích vybavených TV, přípojením na internet a vlastním sociálním zařízením. Najdete zde také restauraci, která nabízí pestrý výběr kulinářských specialit a širokou nabídku vynikajících vín místní produkce. V hotelu je i salonek s krbem, kam se můžete uchýlit k odpočinku.

Oddech ve wellness centru

Vychutnejte si poklidnou atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neomezený vstup po celou dobu pobytu (otevřeno od 11:00 do 20:00 hodin). Načerpejte novou energii ve vířivce, vnitřním bazénu nebo finské sauně (denně od 17:00 do 20:00 hodin). Využívat můžete i prostory posilovny.

Hotel se pyšní i bohatou nabídkou masáží. Za příplatek tak můžete ulevit třeba svým zádům a zrelaxovat se po náročných dnech.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Josef M.)

Bylo to vynikající. Obsluha byla dobrá. Strava taky. Wellness podle našich představ.

Skvělé (Vítězslav K.)

Prostředí, ve kterém je hotel umístěn bylo pěkné dle očekávání. K dispozici jsme měli všechny inzerované výhody a domluva na výjimky bez problémů. Strava byla standardní, možná bych očekával i vajíčka, ale třeba zrovna nebyla, nevadí. Wellness dle očekávání, jen je škoda, že sauna nemá ochlazovací bazének a v odpočívárně nejsou měkčí lehátka jen pryčny jako v sauně. Zdálo se nám, že ve vířivce nefunguje filtrace, voda špinila plavky. Měli jsme sebou kola, kolárna vyhovující, takže jsme si kraj objeli přes les i do Malé a Hrubé Vrbky včetně Kuželova. Bez kol je místo fajn jen turistiku směr Velká Javořina, trasy jsou značené a udržované, v blízkosti studánka, a nebo se posunout k turistickým místům autem. Při teplém počasí musí být pěkně i v okolí hotelu. Celkově se nám pobyt líbil, odjeli jsme spokojeni.

Skvělé (Petr F.)

Prostředí hotelu - dobré. Popis odpovídal. Dostali jsme vše co bylo uvedeno na kuponu. Strava super, wellness průměrný, personál vynikající.