Hotel Central ***

Hotel Central ***

Lázně Libverda 143, Lázně Libverda,
Česká republika

Provozuje společnost:
Penziony Hejnice s.r.o. IČ: 07015691


+420 608 022 533

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
20 m
Vzdálenost od lázní
0 m
Zastávka
80 m
Aquapark
28 km
Sjezdovka
14,4 km
Běžkování
14,3 km

O ubytování

Hotel Central *** je nově zrekonstruovaný a nachází se v podhůří Jizerských hor v obci Lázně Libverda, a jak už název napovídá, leží přímo v centru městečka. Budete tedy jen kousek (20 metrů) od kolonády se stylovými lázeňskými pavilony, kde můžete okusit místní minerální prameny: Mariin, Vilemínin, Eduardův, Josefinin, Bierbon a Hubertův.

Během pobytu doporučujeme navštívit unikátní restauraci Obří sud, která je raritou svého druhu. Budova, jak už název napovídá, má tvar obrovského sudu o délce 14,15 m, výšce 11,4 m a šířce 10,5 m. Kromě vynikajícího jídla si zde vychutnáte také jedinečný výhled na celé panorama hlavního hřebene Jizerských hor.

V okolí hotelu najdete hned několik turistických i cyklistických tras, které vás provedou místní přírodou. Zamířit můžete například na vrchol Smrk s oblíbenou rozhlednou (9 km), který najdete u polských sousedů, k žulovým skalám Kočičí kameny (3 km) s via ferratou, na vyhlídku Paličník (8 km) nebo k vodopádu Černého potoka (14 km). Milovníci dějin se mohou vypravit například na hrad a zámek Frýdlant (9 km), ke zřícenině hradu Hamrštejn (25 km), na hrad Grabštejn (37 km) a na zámek Lemberk (42 km).

Určitě se vydejte i do Liberce, který je vzdálený pouhých 27 km. Najdete tu pěkné náměstí s neorenesanční radnicí, spoustu historických budov, ale také třeba zámek. S dětmi se vydejte do zábavního parku a aquaparku Babylon, vědecko-zábavního centra s planetáriem iQLANDIA nebo do vyhlášené Zoologické zahrady, kde můžete shlédnout bílé tygry.

V zimě vyrazte do ski areálů, kterých je v Jizerských horách hned několik. Skvělé zázemí nabízí například Ski areál Bedřichov (33 km), Ski areál Severák nebo Ski areál Josefův Důl (42 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 11 komfortních pokojů, které prošly rekonstrukcí. Vybaveny jsou manželskou postelí, šatní skříní, stolkem s posezením a samozřejmostí je také vlastní koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Každý pokoj disponuje televizí a nabízí WiFi piřpojení. K dispozici jsou dvou, tří, ale také čtyř a šestilůžkové pokoje, takže se na pobyt můžete vydat s celou rodinou.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte v hotelové jídelně na snídani formou bufetu. Vyberete si z klasických studených i teplých snídaňových jídel, která potěší milovníky slaných i sladkých pokrmů. V případě polopenze si užijete také servírované večeře o dvou chodech.

Kde budete relaxovat?

Relaxaci si můžete dopřát v novém wellness centru, kde na vás čeká vířivka pro 6 osob, parní kabina s aromaterapií pro 6 osob a také relaxační zóna určená k odpočinku po saunování.

Tipy na výlet

Jizerské hory
Jizerské hory
Lázně Libverda
Lázně Libverda
Rozhledna Smrk
Rozhledna Smrk