Recenze a hodnocení: Hotel Bobbio *** (Budapešť)

4,4/5
(Celkem 135 hodnocení)Skvělé
Budapešť, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,4/5

Personál

4

Interiér hotelu

3,9

Lokalita hotelu

4

Strava

3,9

Služby hotelu

3,7
4/5  
(Dagmar M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2022
Superrr
4/5  
(Dagmar M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2022
Super
3/5  
(Martin H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2022
Hotel byl zastaralý, což člověk vzhledem k ceně může překousnout, ale vlasy ve sprše a chlupy na toaletě… čistota pokoje byla opravdu na špatné úrovni. Po informování personálu se nám omlouval s tím, že koupelnu umyjí. To bohužel trvalo asi 3 dny, než vůbec uklidili koupelnu.Snídaně byly dostačující, moc velký výběr nebyl, ale pro mě to problém nebyl. Lokalita je trochu z ruky, ale autobusem se dostanete do města do 30 minut.
4/5  
(Anna V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2022
Prostředí pekne, ale je to docela daleko od centra. Spojení do centra je dobré.
4/5  
(Anna V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2022
Personál byl příjemný, strava slusna, ale pokud si clověk chtěl např. Objednat míchaná vajíčka ci volske oko, tak musel říct personálu. Tento fakt jsme zjistili, až při odjezdu. Ubytovali nás během dopoledne-coz je velmi pozitivní.
4/5  
(Vladimíra Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2022
Pobyt byl jako dárek, podle vyjádření obdarovaných je hotel v pohodě, odpovídal popisu, snídaně dostačující. Vstup do lázní Szechényi hodnocen jako super.
5/5  
(Dana Ž. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2022
Pobyt zodpovedal popisu. Personál ústretoví, dokonca sme menili termín v deň pobytu, pre nepríjemnú udalosť v rodine a aj keď sme na storno nemali narok, umožnili nám náhradný termin. Hotel v odlahlejsej lokalite, ale s dobrym autobusovym spojením do centra. Lístky na autobus na recepcii predávajú. Saunu sme nestihli využiť. S pobytom sme boli spokojní.
5/5  
(Zdena H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 28. 5. 2022
Veľká spokojnosť . Hotel zodpovedal ***, v dobrej dostupnosti do centra prostredníctvom MHD cca 10-15 min , zastávka autobusu nedaľeko hotela. Parkovanie vo dvore , raňajky dostačujúce. Dobre nám padol celodenný vstup do Széchenyi kúpeľov.
5/5  
(Jitka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2022
Byli jsme spokojeni, hotel příjemný, personál asi trochu moc zaměstnaný probíhající svatbou v době našeho pobytu. Jinak vše v pořádku, pokoj čistý, hotel v příjemné zeleni. Do centra autobusem za 15 min.
5/5  
(Milan H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2022
Velmi spokojení. Klidné místo v dosahu MHD, v krátkých periodách.
5/5  
(Jiří H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2022
Vše bylo naprosto skvělé. Hotel se nachází v klidné části města. Do centra se dostanete autobusem za 15 min. Jezdí každou chvíli. Snídaně byli výborné. Lázně jsme využili taky. Jen bylo moc lidí ve vnitřních bazénech. Určitě se ještě vrátíme..
5/5  
(Martin S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 3. 2022
Velice pěkný pobyt, moc hodný personál. Pokoje čisté a pohodlné. Krásný výhled, klidná lokalita. Dostali jsme vše co bylo na voucheru. V hotelu vítají pejsky, za což jsme byli moc rádi, jelikož máme ridgebacka, což je větší plemeno. :) Snídaně fajn, rádi se budeme na tohle místo vracet! ❤️
5/5  
(Martin D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 1. 2022
Obdrželi jsme vše na kuponu, dobrá domluva, perfektní umístění hotelu.
5/5  
(Milan G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 11. 2021
Klidné místo, dobrá dostupnost do města.
1/5  
(Zdeňka Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 11. 2021
V penzionu Bobbio v Budapešti jsem byla už podruhé, bohužel musím konstatovat, že před cca 6 lety, kdy jsem tam byla od Slevokingu poprvé, se služby v penzionu zhoršily. Chápu, že je špatná doba, ovšem motivace z maďarské strany byla mizerná. Měli jsme jako zákazníci pocit nevstřícnosti personálu (vše v jedné osobě - recepční a zároveň chystala snídaně, možná i uklízela.) V každé situaci nám dávala najevo, že naše znalost angličtiny není dobrá jako její. Ve chvíli odjezdu za námi přišla s naším kuponem, že je neplatný a že jej máme u nich potvrzený na loňský rok. Původně to tak bylo, ovšem ve své mailové korespondenci mám vše od vás potvrzené, že jsme si pobyt z důvodu lockdownu přepotvrdili. Recepční si stále vedla svou, že ona to má jinak a že náš kupon není v pořádku. Teprve když mi přišel pomoci s komunikací syn a ostře se ohradil, řekla že se s vámi v pondělí zkontaktuje. Snídaně velké zklamání. Kromě bufetu při minulé návštěvě byla možnost přípravy teplých pokrmů z vajec - např. na hemenex rádi vzpomínáme. Bohužel nyní velmi chudý bufet z laciných potravin, hrozné čajové pečivo, žádné ovoce. Na něco teplého jsme si museli nechat zajít chuť. Pokoje odpovídající. Pod postelí se asi neuklízí, válely se tam 2 plastové lahve.
5/5  
(Katerina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Vybavení hotelového pokoje už má svou slávu za sebou. Ale je vidět, že se na renovacích pracuje... personál milý, vstřícný, trpělivý ve vysvětlování :-) umístění hotelu je v odlehlejší části města, ale spojení autobusem je výborné.
4/5  
(Jana I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Hotel je v krásné čtvrti Budapešti, v zelení zóně, což je ale na druhou stranu trošku problém, když jste bez auta - linka 155 ze Szell Kalmán jezdí jen do 23.30, takže později dostupné jen taxíkem (naštěstí to odtud vyjde cca na 3500HUF). Hotel je trošku opotřebovaný :-), hlavně zařízení pokojů, což by asi ani tak nevadilo, ale co nás tedy opravdu negativně překvapilo, byly nevyžehlené lůžkoviny, takže jsme je očichávali, zda v nich už někdo nespal... Personál byl zvláštní - jedna recepční (ta starší) skvělá a milá, mladší málo komunikativní, ostatní personál vám ani neodpoví na pozdrav... Snídaně ve čtvrtek a pátek byla velmi chabá (nejlevnější šunka, sýr a marmeláda), to, co už hosté snědli, se nedoplňovalo, situace se změnila až v sobotu, kdy přibyla vajíčka a párky, takže snídaně už odpovídala standardu jiných hotelů této cenové kategorie. Saunu nabízenou hotelem jsme vůbec nemohli využít, protože ji zapínala recepční, která pracovala do 19 hodin, takže se musela sauna nahlásit minimálně 30 minut před jejím odchodem, leč většina turistů ještě v 18,30 běhá po městě... Nicméně se nám i tak pobyt líbil, bonus v podobě vstupu do lázní Szechenyi byl super.
4/5  
(Pavlína G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2021
Rodinný hotel v klidné čtvrti v dosahu MHD, kterou doporučuji použít vzhledem k provozu ve městě. Jízdenky jsou k dispozici v recepci. Blízko krásná příroda a rozhledna, sedačková lanovka asi 1 km, vyveze až téměř k rozhledně. Pokoje standardně zařízené, mírně už opotřebované, ale čisté. Snídaně v dostačujícím výběru, večeře nejsou možné, asi 2 km jsou dvě restaurace, jedna dražší, komfortní, druhá jako americké bistro s velkým výběrem , cenově průměrná a jídlo perfektní. S personálem hotelu se dá domluvit i základní angličtinou . Parkoviště má horší vjezd z kopce, je zdarma. Wellness jsme nevyužili, v ceně pobytu je poukaz do termálních lázní Széchenyi, ty jsou opravdu luxusní. Cena pobytu odpovídá nabízeným službám, vhodný pro klienty, kteří nejsou příliš nároční,ale chtějí si odpočinout. Mohu je doporučit.
4/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2021
Příjemné prostředí v kopcích části Buda, možná až trochu zastrčené, ale fajn. Čistý a útulný pokoj (měli jsme s balkonem s výhledem na Belvedere), solidní snídaně v pěkné prosklené restauraci. Do města je výhodnější jezdit městskou dopravou, zastávka je kousek. Jen člověk musí trochu překonat jazykovou bariéru. Návštěva lázní taky velmi příjemná a Budapešť určitě stoji za návštěvu. Moc krásné město, ceny srovnatelné jako u nás a hotel a služby určitě odpovídají ***, paráda.
4/5  
(Šárka Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Prostředí moc hezké, vše jsme obdrželi.
5/5  
(Zdenek B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2020
Hotel plně odpovídal popisu.
5/5  
(Daniel B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2020
Ubytovanie v tichej časti Budapešti, 15 minút MHD do centra. Raňajky super, všetko zodpovedalo popisu. Personál vie po anglický, takže sa človek nestratí. Odporúčam.
3/5  
(Martina T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 3. 2020
Snídaně skromná, pokoje by mohly být více čisté.
4/5  
(Irena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 2. 2020
Velmi příjemné ubytování, vše proběhlo bez problémů, personál velmi ochotný. Szecenyho lázně skvělé, krásné památky a úžasná plavba po Dunaji - doporučuji.
5/5  
(Alice H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 2. 2020
Personál spíše nesmělý...
5/5  
(Martin H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2019
Personál hotelu je příjemný, vstřícný. Hotel plně odpovídá popisu, velmi bohaté snídaně :) !!!
5/5  
(Barbora M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2019
Byli jsme velmi spokojeni, personál byl milý, nebyl s ničím sebemenší problém. Snadná dostupnost do města. Vše odpovídá popisu.
5/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2018
Hotýlek starší, ale pěkný, čistý, odpovídající třem hvězdám. Vše OK včetně personálu.
5/5  
(Petra Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2018
Hotel skromný, personál/obsluha velmi příjemná, ochotná - nad rámec. Pobyt odpovídal popisu, akorát je v odlehlé neudržované čtvrti a v okolí žádná restaurace, pouze dojezd autem. Na hotelu pouze snídaně. Jinak na prodloužený víkend s návštěvou centra, tržnice a samozřejmě několika lázní - paráda.
5/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 11. 2018
Prostředí hotele bylo perfektní, popis odpovídal, služby na úrovni .
5/5  
(Petra P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 10. 2018
Hotel a personál vše bylo vynikající a perfektní. Určitě bychom se do stejného hotýlku rádi vrátili.
4/5  
(Martin H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2018
Vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Bohaté snídaně. Personál hotelu byl milý a příjemný. Pouze poslední noc byl v hotelu nějáký mejdan a tak ve dvě ráno se ještě nedalo moc spát!
5/5  
(Václav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 3. 2018
Budapešť máme rádi. V tomto hotelu jsme byli poprvé a určitě ne naposledy.
4/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 12. 2017
Vše odpovídalo popisu. Velmi milý a vstřícný personál. Snídaně bohatá. Vkusná vánoční výzdoba. Do centra 5 min. Pěšky na autobus, který jede 15 minut. Tedy ideální.
5/5  
(Danica K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 11. 2017
Áno. Max. spokojný so všetkým.
5/5  
(Slavomír Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2017
Hotel - klidné prostředí za městem, moc hezká vilová čtvrť, v dojezdu 15 minut od Metra M2 (červená), BUS 155 jezdí dostatečně často až do půlnoci. Personál OK.
5/5  
(Roman Růžička R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 11. 2017
Velmi spokojeni s komunikací a kvalitou služeb a stravováním.
4/5  
(Dagmar C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 11. 2017
Vše bylo OK, personál byl velice ochotný.
4/5  
(Ladislav R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 10. 2017
Hotel odpovídal popisu, bez problémů.
5/5  
(Josef G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 7. 2017
Hezký hotel, bohužel dále od středu města, ale snadno dostupný MHD, která je nad 65 let zdarma, dobrá snídaně.
4/5  
(Veronika D. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2017
Prostredie a lokalita super, mily personal, ranajky standartne, dobre. Pomer cena/kvalita. Jedine negativum boli priliz vrzajuce postele.
5/5  
(Zdeněk Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 5. 2017
Ubytování a veškeré služby komfortní, místo hotelu klidné, s parkováním, personál milý a profesionální, termální lázně skvělé, moc rádi bychom zůstali déle, ale práce - znáte to.
5/5  
(Dagmar N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 4. 2017
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, obsluha příjemná, jídlo vyhovující a dostatek. Jen trochu více čistoty na pokojích. V ceně není zahrnuta sauna, je za poplatek 7 Eur za 30 min. Všem doporučuji, Budapešť je nádherná, senioři mají MHD zdarma a není problém s přepravou po městě. Zdravím Nováková.
4/5  
(Dita K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2017
Krásné prostředí hotelu, trochu vzdálené od centra, ale v zeleni, busem 155 za chvíli v centru. Krásné posezení v prosklené zimní zahradě. V ceně zahrnut voucher na celodenní vstup do lázní + infrasauna 30 minut, což jsme ani nevyužili.
4/5  
(Kamila T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2017
Prostředí hotelu bylo hezké, jen mohla být uklizenější koupelna. Jinak bylo vše v pořádku, jak s využitím sauny, tak s vouchery do lázní. Personál byl velice milý.
4/5  
(Alojz F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 12. 2016
Příjemné prostředí, odpovídá popisu, vše jsme obdrželi, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni, personál příjemný, doporučujeme.
5/5  
(Šárka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2016
Velmi příjemný hotel se snaživým personálem.
5/5  
(Milan G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2016
Pobyt splnil naše představy, klidná část Budapešti, čisto, snídaně na úrovni, byli jsme spokojeni.
5/5  
(Eliška Saganová S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2016
Vše bylo v pořádku a odpovídalo popisu. Jednu noc nás v pokoji sice budil hlučný kotel (pozor na pokoj 207 :)), ale druhý den nám byl na základě stížnosti přidělen bez problému nový pokoj. O pobyt byl zřejmě velký zájem, a tak byli v hotelu jen Češi :)
4/5  
(Michaela V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2016
Prostředí hotelu bylo velmi příjemné, zejména zimní zahrada v zeleni. Hotel byl krásně podzimně nazdobený. Pokojíky byly dobře vybavené, snídaně byla dostatečně pestrá - každý si mohl vybrat dle chuti. Personál na hotelu je na standardní úrovni, jen pí. v recepci by mohla být vstřícnější. Saunu jsme ani z časových důvodů nevyužili. Dostupnost do centra Budapešti byla také vyhovující.

Právě v prodeji pro Hotel Bobbio ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet