Recenze a hodnocení: Hotel Bax *** (Jižní Morava)

4,1/5
(Celkem 76 hodnocení)Skvělé
Znojmo, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,1/5

Personál

4,3

Interiér hotelu

3,8

Lokalita hotelu

4,2

Strava

4,3

Služby hotelu

4,1
5/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2022
Prostředí hotelu bylo velmi dobré. Čistota, sezení před hotelem, nemám připomínku. Pobyt plně odpovídal popisu na internetu. Strava vynikající, dobrý výběr, snídaně formou bufetu a vždy doplněn, nic nescházelo. Večeře dle výběru a vždy se dalo co vybrat. Byly velmi chutná a vždy dostatečném množství. Personál byl přívětivý, vždy se usmíval a nabízel pomoc v různých situacích. Bylo nám vysvětleno co se děje v okolí a co by doporučili.
4/5  
(Miroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 5. 2022
Pobyt se nám líbil,hotel je pěkný blízko středu města.Obsluhuje učnovský personál,tam by byla dobrá změna,aby obě směny byly přibližně stejně fungující.Bohužel nebylo možné připojení na wifi.
5/5  
(Milan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 4. 2022
S ubytováním a službami hotelu jsme byli spokojeni. Hotel čistý a personál velice vstřícný.
5/5  
(Marcela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 4. 2022
Ubytování nám bylo v den příjezdu změněno na Hotel U Divadla ***,ale jinak vše odpovídalo nabídce. Strava dobrá, personál milý.
5/5  
(Richard M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2022
Výborný hotel v centru. Kvalitní snídaně i večeře. Čisté pokoje.
5/5  
(David M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 1. 2022
Vše dle očekávání, obdrželi jsme vše, na co jsme měli dle voucheru nárok. Kuchyň ryze česká, kvalitní. Personál úžasný.
5/5  
(Lubomír N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 10. 2021
Hodnocení se týká hotelu U divadla, který nám byl nabídnut místo hotelu Bax, který ještě není zprovozněn. Takže velká výhoda - místo hotelu na periferii hotel přímo v centru se všemi dohodnutými benefity a bez změny ceny.
4/5  
(Alena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2021
Příjemný klidný penzion, vše odpovídalo popisu. Vstřícný personál, čisté pokoje.
4/5  
(Jaroslav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2021
Hotel v pohodě pro méně náročné hosty. Strava výborná, personál přátelský a ochotný. Konkrétně ve Znojmě je vždy kam vyrazit ať už památky nebo super koupaliště nebo nákupní centrum Hatě a večer kvalitní víno.
5/5  
(Renata P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2021
Byli jsme velmi spokojeni, jídlo, služby, tipy na výlet. Doporučujeme jízdu výletním vláčkem, jízda nabízí krásné vyhlídky na město Znojmo.
3/5  
(Stanislava Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2021
Pokoje nově zařízené, koupelna moc pěkná, snídaně bohatá, večeře výborné, obsluha milá a ochotná. Bohužel ubytování kazil zápach z odpadu v koupelně. Penzion je v rekonstrukci, tak snad i toto opraví. Kupony na různé prohlídky a pizzu byly super.
3/5  
(Bohumil Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2021
Celková spokojenost, jediný problém byl s parkováním. Před hotelem je parkovacích míst málo a najít jiné místo v noci je problém.
4/5  
(Josef B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2021
Neútulné prostředí hotelu, stravování nic moc, pozice hotelu dobrá, omezené parkovací místa.
4/5  
(Čestmír S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2021
Vše v pořádku, spokojenost, hotel pro méně náročnější klientelu, jídlo domácí velmi dobré.
4/5  
(Natálie B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2021
Krásně čisté pokoje, interiér byl trošku starší, to ovšem doplňovala velmi vstřícná a veselá obsluha.
4/5  
(olf B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2021
Interiér jídelny je úsměvný, ale vše čisté, pokoje jsou zcela nové. Při reklamaci TV byla vyměněna hned druhý den. Personál velice ochotný. Jídlo bylo průměrné, ale porce večeře byly velké. Na voucheru byla zmiňována lahev vína, obdrželi jsme pouze welcome drink. Jinak spokojeni, poloha hotelu vzdálena od centra cca 4 km, ale pro spánek klidné místo.
5/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2021
Hned při příjezdu se nás ujala moc milá a ochotná paní recepční, která měla během našeho pobytu na starost celkový chod hotelu. Byla vstřícná a moc ochotná, což cely pobyt zpříjemní. Pokoje po renovaci vypadají skvěle, porce jídla byly velké, na vyber byly i bezmasá jídla. Celkový pobyt hodnotíme s přítelkyni pozitivně.
4/5  
(Jiří Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2021
Ubytování dobré, pokoje moderní, chtělo by to vylepšit recepci, jídelnu a bar. Personál hotelu vstřícný, rádi poradili se vším na co jsme se ptali. Vzhledem k počtu ubytovaných, doporučuji navýšení parkovacích míst.
5/5  
(Romana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2021
Hotel moc pěkný, první den byla přesolená polévka, ale jinak nemáme co vytknout.
5/5  
(Miroslava H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 6. 2021
I když nám změnili pobyt z hotelu BAX na hotel U divadla, což jsou dceřinné společnosti, bylo to SUPER. Doporučuji. Na výlety do okolí Znojma fantastické, lidé vstřícní, sklípků požehnaně, dobrého vína a jídla taktéž. Byli jsme ve Znojmě již po druhé a stále bomba.
5/5  
(Lenka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 5. 2021
Vše bylo super, ochotný personál, jídlo moc dobré. Všude čisto, okolí krásné.
5/5  
(Eva V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2020
Úplně úžasný, vše bylo super!!! Děkujeme moc hotelu Bax.
3/5  
(Hana Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2020
Pokoje pěkné a čisté. Jídelna otřesná a smrad z friťáku. Večeře velice podprůměrné a snídaně průměrné. Určitě se vracet nebudeme
3/5  
(Pavlína N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2020
Hotel neměl žádné označení, název, číslo popisné, nemohli jsme ho najít. Žádné slevy, které byly uváděny jsme nedostali, čistota pokojů mohla být lepší, postel vypadala jako by nebyla převlíknutá, strava byla jednotvárná, snídaně strohá. Personál jsme museli pořád hledat, když jsme něco potřebovali. Kdybych měla doporučit, tak za nás ne.
2/5  
(Aneta J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2020
WiFi nefungovala, TV nefungovala, strava - každý den to samé. Když jsme přijeli tak nám tvrdili, že o nás ani nevědí a o vstřícnosti se moc nedá mluvit.
4/5  
(Pavla P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2020
Vše ok, chyběla lednice na pokoji aspoň v letních dnech.
5/5  
(Erika S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2020
Pobyt se nám velmi líbil, čisté a krásné pokoje i koupelna. Vše co bylo uvedeno na kuponu jsme obdrželi.
3/5  
(Marcel D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2020
Ubytování a poskytnuté služby dle objednávky. Kuchyň výborná.Bohužel nevhodný pokoj - okno nad kuřáckým stolem, jsme nekuřáci a každý den budíček se smradem od cigaret rozhodně nebyl příjemný. Okno do dvorka s akustikou, že i šepot zněl jako by člověk byl dole, to chápeme, horší však díky té akustice a oknem nad dveřmi do kuchyně poslouchat veškeré dění v kuchyni a přípravě jídel, údržbě náčiní. Nicméně vyměnit dveře do pokoje a naučit, lidi zavírat na chodbě by možná prospělo, nemuseli bychom poslouchat všechny ostatní návštěvníky jak si chystají a konzumují snídani.
4/5  
(Barbora V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2020
Měli jsme docela malý pokoj, ve kterém bylo hrozné horko a i přes větrák teplota nestoupla. I když byl pokoj malý, na 2 noci stačil, ale být ubytováni delší dobu, už by nám to vadilo. Prostory jídelny jsou velmi zvláštní, vypadá to na bývalou diskotéku, ale jídlo a obsluha byla skvělá!
3/5  
(David V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2020
Pokoje v hotelu jsou totožné co jde vidět na fotkách. Málo místa na parkování před hotelem. Personál byl velice milý. Každopádně co bych vytknul je kuchyně. Porce jsou obrovské, ale nic chuťově přepychového. Doporučil bych víno u Šmudlových a Víno Náprava. A bezkonkurenční vyhlídka Sealsfieldův kámen a znojemské podzemí. Určitě stojí za to se tam podívat ale udělejte si rezervaci dřív než tam pojedete !! Jinak nemáte šanci.
3/5  
(Ivana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2020
V hotelu Bax jsme nakonec ubytováni nebyli, neměli volný pokoj ( i přes platnou rezervaci a zaplacený pobyt . Ubytováni jsme byli v hotelu U divadla-za doplatek 100 Kč /osoba+noc. Tento hotel je poněkud za zenitem, ale prý je v plánu rekonstrukce. Strava byla celkem chutná, personál příjemný (např.číšník p.Popelka). Za celý týden pobytu nebyl náš pokoj uklízen, pouze doplněn toaletní papír, ručníky se neměnily. P.Kantor, který má být majitel, ale tvrdí, že není, neumí jednat s lidmi, kompenzaci výše uvedeného doplatku, který jsme museli zaplatit zprvu odmítal-nebyla to prý chyba hotelu? Pak nabídl jen částečnou kompenzaci a dával najevo ,že máme být rádi, že s námi vůbec jedná. Problém dořešil až po několika urgencích.Znojmo je hezké a čisté město, má co nabídnout.Ivana + Ondřej
4/5  
(Wieslaw R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2020
Zvenku nevypadá nejlíp, ale uvnitř - pokoje, obsluha na výbornou. Jídlo ok.
4/5  
(Ludmila W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2020
S pobytem jsme byli spokojeni, pokoj s koupelnou, moc pěkné. Do města jsme jezdili místní dopravou, protože centrum je dost daleko.
3/5  
(Lenka Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2020
Doporučila bych tam nejezdit.. A když už ano, tak se o vše musíte připomínát.. To co je psáno ve voucheru, např. láhev kvalitního vína, tu nám nikdo nedal.. Jídlo průměr..Hotel jedna polovina hezká např. pokoje.. druhá starší.. Co se týká vinného sklípku který Vám předem nabízejí nedoporučuji.. I když tvrdí že vše předem..že je problém se pak objednat.. Objednávaji jen do jednoho sklepa a jelikož za ty samé peníze jsem byla v jiném sklípku tak tohle bylo hodně slabé.. a teda moc o víně nám tam nikdo nepovykládal.. doporučuji si zajít do oblasti kde jsou vinné sklepy, pár je jich tam vždy otevřených vybrat si hezké posezení a tam si raději dát nějaké vínko.. A objednat něco na zub..
4/5  
(Jiří L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 7. 2020
Personal super, strava dobrá
4/5  
(Karolína Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2020
Upřímně jsme se na základě přečtených recenzí trochu báli, ale hotel předčil naše očekávání a celý pobyt se nám líbil. Musíme také pochválit personál, výborné jídlo a moderně vybavené pokoje.
5/5  
(Ivana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2020
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu. Paní Jana, která se o vše starala, je člověk na svém místě, ochotná, vstřícná. Super dovolená
4/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2020
Se svým pobytem jsme byli spokojeni - vhodné pro nenáročné klienty, zejména když jako my máte štěstí na krásné počasí, takže celý den trávíte venku. Ve Znojmě a jeho okolí je rozhodně co vidět a dělat.V současné době probíhá rekonstrukce střechy, což při příjezdu nenavodilo zrovna nejlepší dojem, díky lešení kolem celého hotelu, upadlého "X" v názvu hotelu a zabarikádovaného vstupu. Recepce žalostná/ jídelna spíše připomíná zapomenutou diskotéku z 80-tých let/ večeře typu "závodní jídelna" (tu rozhodně nevaří vyučený kuchař), ale dá se, rozhodně nebudete mít hlad. Snídaně fajn - vše super čerstvé (myslím, že si může každý vybrat). Venkovní terasa-zahrádka by chtěla rovněž upravit, minimálně vybavit stojany na kola, aby tato nebyla téměř v jídelně, stejně tak jako chodbička ven a hned naproti vstupu popelnice. Co je nezbytné vyzdvihnout, tak je čistota hotelu a náš pokoj, který byl celkově zrekonstuovaný (vše nové), sice menší (ale stačí) a opravdu nadstandartně čistý! Obdrželi jsme vše dle kuponu, vč. welcome-drinku a láhve dobrého bílého vína. Personál tvoří (jak již někdo psal) 1 paní (recepční/ servírka/ uklízečka/ správcová...), která dělá co může... Poměr cena a kvalita - OK.
4/5  
(Martina L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2020
Pokoj pěkný, zvenčí zrovna probíhá rekonstrukce a restaurace na rekonstrukci ještě čeká. Všechny služby z kuponu jsme obdrželi. Personál (jedna paní) byla milá a ochotná, jídlo průměrné. Využili jsme MHD k dopravě od hotelu do centra.
5/5  
(Monika K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2020
Personál byl velmi ochotný, jídlo výtečné. Není co vytknout.
4/5  
(Magdaléna H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Hezke ubytovani v klidne casti Znojma. Pokoje ciste, utulne, jidla kopa. Vino jako darek ne moc chutne. Dost nam vadil zapach fritezy, dle ktereho jsme i poznali, ze se k hotelu blizime. :-)
4/5  
(Jaromír Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 1. 2020
Ubytování v příjemném prostředí. Pokoje byly čisté a obsluha příjemná. Nicméně vázla komunikace se zákazníkem. Přijeli jsme 30.12.2019, následující den jsme si řekli že využijeme slibovaný voucher do Aqualandu Moravia, od paní jsme se však dozvěděli že zmíněný voucher platil pouze do 30.12.,což nebylo na poukazu od Travelkingu zmíňeno.
3/5  
(Jan L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 12. 2019
Chybělo nám hodně věcí, objekt neodpovídá označení hotel. Na pokoji je pouze postel a skříň a jedna židle, nešlo si večer sednout ve dvou ke stolu. Restaurace funguje pouze v době snídaně a večeře. O vše se stará pouze jeden zaměstnanec, od úklidu přes vydávání jídla. Obsluha nám nabídla vše, co bylo na kuponu uvedeno. Strava a personál hotelu byli OK.
5/5  
(Veronika D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 12. 2019
Pobyt byl plný dojmů, byli jsme zde na vánoční svátky. Personál vynikající, jídla velmi mnoho, pokoje čisté, uklizené, nálada skvělá.Jen se mi vůbec nelíbilo, že jedna žena dělá vše úplně sama, vaří, uklízí, je na recepci a večer s hosty. Prosím aby se majitelé zamysleli!!!!! Veronika Dostálová
4/5  
(Marcela G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 12. 2019
Hotel Bax je v celkové rekonstrukci, pokoje jsou již opravené, ale interier - jídelna a společné prostory staré, ošuntělé. Jídlo jak v závodní jídelně, nic moc. Obsluha - 1 se snažila, ale celkový dojem hrůza.
5/5  
(Gabriela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 12. 2019
S ubytováním i se stravou jsme byli spokojeni. Paní Jana dohlížela, aby nám nic nechybělo. Děkujeme.
4/5  
(Milan J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 12. 2019
Vše bylo v pořádku. Vše jsme obdrželi tak jak bylo napsáno. Jenom menší parkoviště - problém večer zaparkovat před hotelem.
4/5  
(Zbyněk H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2019
Skvělý personál (sympatický,vstřícný,skvělý), strava průměrná, prostředí doporučuji to má atmosféru, pokoje čisté, vše co bylo na kuponu jsme obdrželi.
3/5  
(Antonín H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2019
Prostředí hotelu se mi celkem líbilo. Pokoj byl menší, ale dobře vybavený, nábytek nepoškozený, velmi pěkná koupelna s WC. Nebyl jsem úplně spokojen s večeřemi, kvalita jídla nebyla na dobré úrovni. Dost nepříjemné bylo prosycení prostoru jídelny výpary ze smažených pokrmů. Jídelna je velmi slabě osvětlena. Snídaně byly celkem slušné, ale bylo třeba přijít na 8.00, jinak nastávaly problémy, protože personál nedoplňoval odebrané jídlo. Už v 8.20 byl výběr na stole slabší, například zmizela šunka a krájený sýr. Služby jsme neodebrali všechny. Dostali jsme víno, pizza byla ve městě s podmínkou nákupu nad 200 Kč (neodebrané), a podobné to asi bylo se slevou v Laa (nečerpané). Personál velmi ochotný, ale nestíhal, protože jedna paní rozdává jídlo, inkasuje peníze, stará se o recepci, uklízí a zastává funkci pokojské. Hotel bych tak doporučil spíše nenáročným zákazníkům. Tipy na výlet - Retz s výletem k větrnému mlýnu a Kalvárii, Vranovská přehrada, hrady Vranov a Bítov. V okolí Znojma je dost turistických stezek, takže se dá chodit i do přírody. A samozřejmě město Znojmo, které je mimořádné.
5/5  
(Martin Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 10. 2019
Pokoje hotelu byly velmi pěkné. Personál byl velice ochotný a kvalita pokrmů nad očekávání.

Právě v prodeji pro Hotel Bax ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet