Hotel Bagoly Fogadó ***

Hotel Bagoly Fogadó ***

Munkás u. 18, Gyömrő
Maďarsko

+3629/330-591

bagoly@bagoly.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,9 km
Vzdálenost od jezera
30 m
Zastávka
0,3 km

O ubytování

Hotel Bagoly Fogadó ***se nachází v malebném městečku Gyömrő na břehu nádherného jezera, které nabízí mnoho možností pro provozování vodních sportů. Velkou výhodou hotelu je jeho poloha nedaleko Budapešti. V centru maďarské metropole (30 km) najdete vyhlášené termální lázně Széchenyi či Gellértovy lázně. Určitě byste neměli vynechat návštěvu Budínského hradu, Rybářské bašty či budovy maďarského parlamentu. Čtvrť kolem Budínského hradu a romantické břehy Dunaje se spoustou restaurací, kaváren a muzeí jsou na Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním dvoulůžkovém pokoji. Pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem, WiFi připojením, lednicí a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s velkou terasou s nádherným výhledem na jezero si každé ráno vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večer se můžete těšit na servírované večeře.

Kde budete relaxovat?

Zpříjemněte si den dokonalým odpočinkem. K dispozici vám bude krytý bazén, vířivka, finská sauna a parní kabina. Dopřát si můžete i některou z profesionálních masáží. Aktivní návštěvníky jistě potěší zdejší fitness centrum.