Ledovec Mölltal

Lyžařské středisko na ledovci Mölltal leží v Národním parku Vysoké Taury ve východním Korutanech. Na jeden skipass si zde užijete 140 km tratí jak na ledovci, tak i v přilehlých střediscích Ankogel a Heiligenblut. Zalyžovat si zde můžete na celkem 17 sjezdovkách různých obtížností. Na svazích zde najdete 6 sjezdovek lehké obtížnosti, 7 střední a 4 těžké obtížnosti. Nejdelší sjezdovka měří příjemných 7 km. Sjezdovky na ledovci jsou dostatečně široké a vhodné pro carving i snowboarding. O nejrychlejší cestu na vrchol kopce se zde postará 10 různých přepravních zařízení od podzemního vlaku Gletscher Expres přes kabinovou lanovku, několik sedačkových lanovek a 2 cvičné vleky.

Perfektním zážitkem na ledovci Mölltal je vždy jarní lyžování, kdy se zde snoubí krásné slunečné počasí s kvalitními sněhovými podmínkami. Oblibě mezi lyžaři z Česka i Slovenska se toto lyžařské středisko těší díky skvělé poloze (jen 470 km od Bratislavy), slovenskému personálu i množství informačních materiálů v češtině a slovenštině.

Otevírací doba:

  • v sezóně denně od 8:00 do 16:30 hodin

Celodenní skipas na 1 den:

  • Dospělí: 52 €/osoba
  • Senioři: 47 €/osoba
  • Děti do 17,9 let: 39 €/osoba
  • Dítě do 11,9 let: 26 €/osoba

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Alpy, Korutany, Vysoké Taury

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet