Recenze a hodnocení: Evianquelle Hotel *** (Alpy)

4,6/5
(Celkem 227 hodnocení)Skvělé
Bad Gastein/Böckstein, Rakousko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Romana Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 2. 2020
Perfektní sjezdovka Sportgastein.
4/5  
(Hana Šeplavá Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2020
Byli jsme se vším spokojeni, večeře nebyly servírované, ale bufet, což bylo fajn. Nepříjemné bylo chladno na pokoji, i když na spaní to bylo dobré.
5/5  
(Denisa Izabela H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 1. 2020
Personál byl velice příjemný!! Hotel byl na velice klidném místě což pro relax byla paráda, pokoje útulný a celkem moderní. Jídlo formou bufetu a dobře ochucené. Na sjezdovku to bylo kousek a dalo se i busem. Byli jsme velice spokojení a rádi se tam vrátíme!
4/5  
(Matej J. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 13. 1. 2020
Izba staršieho dáta, personál ochotný, strava výborná, sauna v rekonštrukcii, no boli poskytnuté vouchery na vstup do wellnes v termal parku. Prostredie nádherné, lyžovačka vynikajúca. Spokojnosť.
5/5  
(Hana Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 12. 2019
Přijeli jsme první den při otevření hotelu na zimní sezonu. Tudíž se všechno ještě dolaďovalo. Ale personál byl velmi vstřícný a snažil se vyhovět všem našim požadavkům. Nefungovala například sauna, ale místo toho nám byly nabídnuty velmi pěkné termální lázně, což bylo příjemné. S jídlem jsme byli spokojeni. Jídla bylo vždycky dost a zajímali se i o zpětnou vazbu, co je třeba vylepšit. Jinak velmi pěkná příroda, nakonec napadl i sníh, takže my byli s pobytem velmi spokojeni a rozhodně doporučujeme!
5/5  
(Milan B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 9. 2019
Vše podle nabídky. Pouze špatná "Wifina".
5/5  
(Pavel M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2019
Velmi pěkný hotel v nádherném místě mimo město. V hotelu skvělý personál a výborné jídlo. Stoprocentně doporučujeme navštívit.
5/5  
(Milan B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2019
Prostředí super. Vše odpovídalo popisu a vše co bylo uvedeno na kuponu jsme obdrželi. Celková spokojenost.
3/5  
(Katalin K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2019
Prostredie veľmi pekne, izba bola pekná, priestranná, relatívne nová. Sauna fajn, fitko poslabšie, ale tak išli sme sa primárne turistikovat. Problémom boli večere - veľmi malé porcie, teda pre mňa OK, ale priateľ bol po nich hladný, nakoľko je športovec. Polievky strašne, sáčkové, kebyže neviem, že má byť slepačia, nikdy by som to neuhádla... Ináč variť celkom vedia. Šalátový bar slabý, ale dalo sa z toho dačo vykluzlit, ,,docpat sa" aby človek nebol hladný. Ináč veľmi milý personál, ochotný, nápomocný, všetko by bolo super nebyť toho jedla... Raňajky celkom fajn, dalo sa vybrať :)
4/5  
(Václav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2019
Pěkné
3/5  
(JANA Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2019
Prostředí bylo úžasné, blízko na výlety do hor i do města.Vadilo mi celý týden stejné ubrusy, bylo na nich vidět v pátek, pondělní snídaně. To se u nás v ČR nemůže stát. Jídlo nic moc. Jsem zvyklá na jiný standard.
4/5  
(Renáta H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2019
Okolie hotela bolo veľmi pekné, čisté, obklopené horami, zurčiacim potokom, skutočná oáza pokoja a kľudu. Izbu sme mali luxusnú, čistú, veľmi milý, ochotný personál. Strava výborná, TOP šéfkuchár!!! Súčasťou kuponu bola karta zliav Gastein card, ku ktorej sme sa nedostali z technických príčin . Dali nám ju až v pondelok, keď sme odchádzali domov a wellnes nám nebol ponúknutý.
4/5  
(Pavel Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2019
Popis hotelu a jeho okolí odpovídal. Hotel je na tichém místě, v jeho blízkosti příjemné posezení u jezírka, hned od hotelu vede nenáročná cesta údolím podél říčky. Personál hotelu se snažil, ale ve výsledku to znát nebylo. Komunikace (ač probíhala v češtině) ohledně objednávek a vyúčtování jídla a pití byla plná nedorozumění a zmatků. Obsluha byla nejspíš ve velkém stresu a přestože jsme nijak " neprudili" reagoval český číšník často dost podrážděně. V tomto ohledu jsme se moc necítili jako hosté. Snídaně se nám zdály chutné a dostatečně bohaté. Na večeře si nestěžujeme, ale nepatřily dle našich zkušeností k tomu lepšímu, co jsme na mnohých pobytech (i přes slevové portály) v Rakousku zakusili. Kromě Gastein card nám v hotelu nebylo nabídnuto nic dalšího z nabídky v kuponu ( welcome drink, kola apod.). Doporučujeme navštívit sklaní termální lázně, vrchol Stubnerkogel s několika nádhernými vyhlídkovými plošinami a visutým mostem, centrum Bad Gasteinu s pěknou stezkou podél vodopádu, cestu po "gasteiner strasse" ( mýtné 5 Euro za osobu stojí za to) do Nassfeldu (cca 5 km od hotelu), kde se nabízí možnosti i nenáročné horské turistiky s nádhernými horskými scenériemi...
3/5  
(Pavel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2019
Popis hotelu odpovídal. Neobdrželi jsme uvítací drink. Personál hotelu fungoval na 50%. Neznal ceny nápojů. Okolí a výlety krásné.
4/5  
(Jana A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2019
Prostředí hotelu bylo pěkné, čisté. Strava vynikající, jen trochu vázla obsluha při večeři. Neobdrželi jsme welcome drink, který byl uveden na voucheru a o slevovou kartičku jsme si museli druhý den říci.
5/5  
(Petr S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2019
Prostředí fajn, na začátku údolíčka, které vede až do Sportgasteinu, dobrá základna pro výlety po Gasteinském údolí.
5/5  
(Valent Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2019
Pobyt splnil naše očekávanie, boli sme spokojny.
5/5  
(Anna K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 14. 3. 2019
Všetko bolo splnené.
5/5  
(Miroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2019
Pobyt odpovídal popisu. Prostorné, ale starší pokoje. Všude čisto a uklizeno. Snídaně a večeře velmi dobré a v dostatečném množství. Milý personál. Dostatek místa na parkování, vyhřívaná lyžárna. Blízko na všechny sjezdovky a do termálních lázní. Byli jsme zde již podruhé a doporučujeme. Jediný nedostatek byla příliš měkká matrace a slabší signál wifi.
5/5  
(Marcela E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2019
Velmi spokojeni se službami.
5/5  
(Vítězslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 2. 2019
V tomto hotelu jsme byli velmi spokojeni. Na základě některých negativních hodnocení jsme měli trošku obavy při rozhodování o místě ubytování při lyžování v Bad Gasteinu, avšak všechny nabídnuté služby byly naprosto v souladu s našimi představami. Byli jsme mile překvapeni!
4/5  
(Martina Krnacova K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 1. 2019
Ubytování bylo v pořádku. Akorát je museli připomenout co vše máme zaplaceno a co je na voucheru.
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2018
V hotelu jsme byli spokojeni, měli jsme krásný velký pokoj (č.16) za který jsme tedy za 3 noci připlatili EUR 30,- , ale rozhodně to stálo za to, děti i my jsme měli dost místa. Obsluha příjemná, jídlo více než dostačující - možná jen k snídani by to chtělo nějakou sladkou variantu kromě rohlíku s džemem, např. vánočka, krosany, záviny..Večeře výborné, pro nás velké porce, bylo nám líto, že jsme vždy nechávali, nejsme zvyklí tolik jíst. Většinou jsme snědli z hlavního jídla maso a k tomu si nabrali ze salátového baru zeleninu. Dezerty skvělé ! Co nás mrzelo, bylo chování českých turistů - neomalené komentáře nahlas na adresu číšníků, kterých bylo bohužel málo na to, aby stíhali v 18h kdy se všichni nahrnuli k večeři , všechny obsloužit do 10 min..My jsme byli na dovolené, takže jsme si v klidu objednali pití, dali si s dětmi polévku, pak si povídali..přece když jdete do restaurace, taky často čekáte i 30 minut na jídlo, v tomto hotelu je taky připravované čerstvě pro hosty..Pokud jedete do 5* za 50tis , tak si stěžujte, ale za tyto peníze byl servis absolutně v pořádku! Obsluhy nám bylo líto, nezastavili se celý večer a spousta lidí k nim ještě byla nepříjemná. Cestujeme dost a negativismus čechů nezná mezí :(. Jinak příroda samozřejmě úžasná, lyžování taky, užili jsme si celý pobyt a je možné, že v létě tam vyrazíme znovu :)
4/5  
(Milada F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2018
Ubytování v hotelu bylo pěkné, strava byla také výborná. Nevýhodou je, že při výběru jídel na večeři jsou místní německé názvy, takže i lidé, kteří mluví německy perfektně, měli problém přeložit. První jídlo je většinou masité, druhé bezmasé. Tím se většina z nás řídila.
4/5  
(Blanka F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2018
prostředí hotelu krásné - za městem v příroděv podstatě spokojenostMožná jen nedorozumění, chtěli jsme pokoj pro 4 osoby se dvěma oddělenými ložnicemi a byl nám nabídnut pouze apartmán za příplatek, ale (zřejmě) měli i pokoje pro více osob s oddělenými ložnicemi v běžném režimu.
2/5  
(Adéla Palacká P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2018
Pokud by pobyt nebyl zakupován se slevou, ale za l´plnou cenu, služby by mne velmi zklamaly. Na pokojích se topilo až k večerním hodinám (trochu zima + horší proschnutí lyžařského vybavení). Večer se hůře shánělo místo na parkování, na klasickém prostranství pro parkování bylo plno. Větší prostoje v rámci obsluhy u večeře. Vzhledem k tomu, že se jednalo o pobyt se slevou, beru to tak jak bylo.
4/5  
(Zdeněk K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2018
Večeře v hotelu Evianquelle v Bad Gasteinu je někdy divná. Guláš s rýží, zelí bez chuti,...ale jinak dobrý. Teplota na pokoji cca 21C, takže zimomřivý budou trošku nadávat, ale věci na topení do rána uschly. Nato, že tam byli jenom Češi a pár Slováků, tak jazykově se domluvíte jenom cizími jazyky. Super sauna od 16-21h, pokoje čisté, rychlost Internu (Wi-Fi) na pokojích byla dobrá, ale v jídelně nešla. Asi jí měli vypnutou, jelikož byla nade mnou a ani ťuk. Asi aby si hosté při jídle nehráli s telefony.
3/5  
(Bohumil S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2018
Jen jeden recepční velmi vstřícný a ochotný, řešil chladný pokoj. Při pozdním příjezdu nás "čekala" večeře na pokoji, nádhera, chválím. O drink na přivítanou jsme si museli opakovaně říct, pak jsme dostali 1x 2dc vína, kávu a štrůdl nikoli. Kromě výše uvedeného mladého recepčního personál méně ochotný. Strava střídavě chutná.
4/5  
(Michaela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 3. 2018
Hotel je vcelku dobře vybavený a čistý. Pouze Wi-fi na pokoji skoro nefungovala. Slevový kupón a informace jsme obdrželi až druhý den a na dotaz. Strava byla chutná a pestrá. Při snídani nestíhali doplňovat a nebylo ani nádobí. To bylo jen první den, další dny už bylo vše v pořádku. Personál byl příjemný a hotel je umístěn v moc krásném prostředí.
3/5  
(Romana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2018
Krásné místo i spokojenost se službami hotelu i personálem, před 2 roky, proto jsme se sem vrátili. Místo krásné zůstalo. Ovšem služby, jídlo i personál hotelu Evianquelle již ne. Všichni jsme se shodli, že tento hotel již nenavštívíme.
4/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2018
Pěkné prostředí, velmi ochotný a kompetentní personál.
4/5  
(Kateřina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 2. 2018
Prostředí hotelu bylo nádherné, ubytování bylo čisté, i když staršího vybavení, strava výborná.
4/5  
(Karel V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 1. 2018
Služby hotelu byly dobré i když nedosahovaly běžného rakouského standardu, což platí i o ceně, která je velmi nízká ve srovnání s jinými, takže spokojenost.
5/5  
(Lucie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 12. 2017
Pobyt v tomto hotelu byl úžasný. Od ubytování, přes okolí, přírodu, jídlo. Na recepci byli ochotní, stále se usmívali. Nic nebyl problém. Pokoje čisté, prostorné, na pokoji ovoce a lahvička vína.Jídla bylo víc než dost a ty snídaně, mňam. Vřele doporučujeme.
5/5  
(Marie M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 10. 2017
Naprostá spokojenost, velmi vstřícný česky mluvící personál, vynikající strava, obrovské porce i pro děti, pěkné prostředí hotelu včetně dětského koutku, super poloha hotelu. Vyzkoušeli jsme i saunu - bez problémů ji roztopili jen pro nás. Můžeme doporučit :-) .
5/5  
(Olga Sobotová S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2017
Byli jsme velmi spokojeni.
4/5  
(Martina B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2017
Vše bylo super, jen vybavení pokoje starší, ale čisté. Určitě bych vyměnila koberec! Jinak naprostá spokojenost! Jídlo výtečné, personál taktéž - příjemný, ochotný. Tento hotel doporučuji. A také doporučuji výlet na Dachstein - nemá chybu - skvělý zážitek!
5/5  
(Dominik K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2017
Personal hotela bol velmi velmi úžasny. Odporučam, skvely zazitok.
5/5  
(Jana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2017
S výběrem hotelu, i službami jsme byli maximálně spokojeni. Hotel byl uprostřed hor u pramene Evian, takže v okolí byl klid - ideální místo na odpočinek a relax - a přitom to bylo chůzí kousek do centra střediska Bad Gastein. Obsluha na hotelu byla velmi milá a vstřícná. Na výběr bohatá nabídka k snídani a večer vynikající tříchodové menu. Pokoje čisté, sauna i fitness centrum dostačující. Není co vytknout. Určitě se sem rádi vrátíme.
5/5  
(Ivana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2017
Příjemné prostředí, hezké okolí,ochotný a příjemný personál. Byli jsme zde již podruhé a vždy jsme byli velmi spokojeni. Strava byla výborná, možnost krásných výletů, zkrátka báječné!
5/5  
(Daniela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2017
Byli jsme v Evianquelle již podruhé a opět spokojeni. Pokoj pěkný, všude čisto, jídlo výborné, lepší než vloni. Paní recepční velmi milá. Mohu jen doporučit.
5/5  
(Roman K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2017
Hotel je dobrý, ale nejlepší bylo to prostředí, ve kterém nachází: les, u horské řeky v klidně části obce. Strava také byla výborná. V Bad Gasteinu je tolik atrakcí, že během 5-denního pobytu nestihly jsme využít všechno, co bylo v nabídce (např. kola a saunu). Personál hotelu vstřícný a ochotný, mluví německy, anglicky a rusky.
5/5  
(Mária B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2017
Všetko bolo super, ústretový personál, dostali sme všetko čo bolo v kupóne.
5/5  
(Zdenka P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2017
Personál, strava proste všetko bolo super a hlavne nádherná príroda.
5/5  
(Luděk H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2017
S pobytem jsme byli velice spokojeni. Příjemný hotel i personál. Dobrá kuchyně. Krásné prostředí a spousta možností na výlety.
4/5  
(Michal D. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2017
Prostredie hotela je krasne, hotel je sice starsieho prevedenia, avsak vynahradza to ochotnym a velmi prijemnym personalom. Svedske stoly - ranajky, priebezne doplnane. Vecere vyberom z dvoch ponuk - chutne. Samotna zlavova karta na lokalne atrakcie ponuka zlavy v priemere 2-3 €, skor si treba pozriet ponuky samotnych lanoviek, ja som konkretne siahol po 3 dnovej almorama card.
5/5  
(Márti B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2017
Prostredie hotela je veľmi pekné. Okolie hotela je očarujúce. Izby čisté. Strava vynikajúca. Personál hotela je veľmi milý a ochotný. Dohovorili sme sa aj po česky. Všetko sme dostali čo bolo na kupóne. A tak sme mali perfektný výlet v krásnom prírode. Okrem počasie všetko bolo super. Príjemný rozľahlý hotel so skvelými službami a krásnou prírodou.
4/5  
(Alena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2017
S pobytem jsme byli spokojeni, odpovídalo nabídce.
4/5  
(Eva V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2017
Byli jsme spokojeni. Vše odpovídalo popisu. Moc milý personál.
4/5  
(Lucie Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2017
Měli jsme za příplatek pokoje typu Comfort, celkově ubytování odpovídalo 3-hvězdičkovému hotelu. Pokoje nižší kategorie jsem neviděla, nemohu posoudit. Ubytování pěkné, plně dostačující, na pokoji není lednička (či minibar) na uložení dovezených potravin. Strava průměrná - snídaně formou bufetu (párky, vajíčka, 3 druhy salámů, 3 druhy sýrů, jogurt, musli, zelenina, čaj, mléko, káva....) - poslední den již nefungoval kávovar na presso - byla jen klasická káva z termosky. Také doplňování bufetu občas vázlo.., večeře servírované - k pití na požádání džbánek vody z místního pramene (zdarma), jídlo bylo chutné, výběr ze 2 jídel (1 z toho vždy bezmasé), najedli jsme se vždy dobře - ve srovnání s předchozími zkušenostmi z jiných dovolených - hodnotím jako *** - vše splnilo naše očekávání. Půjčení kol ani saunu jsme nevyužili. Personál vstřícný, 1 z číšníků byl Čech, což bylo milé..., jinak hosté - hodně Češi, Slováci.. - tak si člověk předal zkušenosti z tipů na výlety. Jinak údolí Bad Gastein prostě nádherné - doporučuji koupit Almorama kartu a využít slevu na lanovky - nechat se vyvézt nahoru a tam pak pochodit. Byli jsme s dětmi - 3 a 6 let - byly nadšené!!. doporučuji výlety: Schlossalm, Fulseck, Stubnerkogel, Graukogel. Přímo v Bad Gasteinu pěkná stezka podél vodopádu. Jednou jsme navštívili termální lázně (Felsenterm) - paráda - teplá voda, venku pršelo, ..... ještě by v okolí bylo spoustu tipů na výlety, 4 dny na návštěvu je skoro málo - chce to chytnout dobré počasí. Jinak celkově oblast i ubytování mohu doporučit.

Ověřeno Travelkingem

“Poloha hotelu je opravdu ideální pro túry i návštěvu skalních lázní Bad Gastein. Zaujal mě určitě i hotelový pramen a výborná kuchyně.”

Štepán Pospíšilík - Vedoucí marketingového týmu
Osobně ověřeno: Září 2019

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet