Éva Panzió Sárvár

Éva Panzió Sárvár

Rákóczi Ferenc u. 63, Sárvár
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od lázní
50 m
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Menší, útulný penzion Éva Panzió stojí jen 50 metrů od termálních lázní Sárvár a 1 100 metrů od historického centra města. V okruhu 1 km od penzionu můžete navštívit například hrad Nádasdy, botanickou zahradu, neoklasicistní luteránský kostel nebo krásný katolický kostel sv. Ladislava. Necelý kilometr od penzionu se navíc nachází i jezero Csónakázó, kolem něhož se můžete vydat na nádherné procházky.

Kde budete spát?

Ubytujete se v komfortních pokojích nebo apartmánech. Všechny pokoje jsou laděné do světlých barev a najdete v nich kabelovou LCD TV, ledničku, trezor a vlastní koupelnu se sprchou.

Pokoj Standard najdete v mezipatře, jen pár kroků od recepce. Měří 17,7 m² a je vybavený manželskou postelí o rozměrech 160x200 cm. Okna jsou orientovaná na východ, pokoj nemá balkon.

Studio s balkonem je větší (21,6 m²) a kromě ložnice s manželskou postelí v něm najdete také malý kuchyňský kout s lednicí, vařičem a dalším nezbytným vybavením. Z balkonu budete mít výhled do dvora.

Pokoj Komfort je prostorný (23,3 m²) a vybavený dvěma oddělenými postelemi (90x200 cm), které lze případně spojit ve dvoulůžko. Nemá balkon, ale jeho okna jsou orientovaná na jih a uvidíte z nich přímo na termální lázně.

Rodinný pokoj celkem ubytuje až 4 osoby ve dvou samostatných ložnicích, navíc má také samostatný obývací pokoj. V každé ložnici najdete dvě samostatná lůžka (90x200 cm), která je možná nechat odděleně nebo spojit ve dvoulůžko. Obývací pokoj i každá z ložnic mají vlastní balkon. Nechybí vlastní koupelna, je ale pár kroků od pokoje a otevírá se z chodby.

Podkrovní pokoj Standard Plus je zhruba stejně velký jako pokoj Standard, působí ale prostornějším dojmem. Nabízí dvě oddělené postele (90x200 cm) nebo dvoulůžko, nemá balkon.

Podkrovní pokoj Standard měří 17,3 m² a jde o ideální variantu pro ty, kteří preferují ticho a klid. Opět nabízí dvě lůžka (80x200 cm), která mohou být samostatně nebo přisunutá k sobě.

Podkrovní pokoje s balkonem jsou v hotelu celkem dva, každý měří 15 m² a mají společný balkon. Každý zvlášť ubytuje 2 osoby na dvoulůžku či oddělených postelích (90x200 cm). V případě pronájmu obou pokojů jde o skvělou variantu i pro rodiny, díky propojení přes balkon.

Apartmán s balkonem nabízí dokonalé soukromí, má totiž samostatný vchod. Uvnitř najdete ložnici a kuchyňský kout se vším potřebným vybavením. V ložnici jsou dvě samostatná lůžka (80x200 cm), která lze spojit do manželské postele.

Na čem si pochutnáte?

Penzion nemá vlastní restauraci v pravém slova smyslu, ve zdejší světlé jídelně se vám však dostane bohatých bufetových snídaní a můžete zde využít příslušenství pro přípravu čaje a kávy.