Recenze a hodnocení: Dwór w Tomaszowicach

5/5
(Celkem 2 hodnocení)Vynikající
Tomaszowice, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Jiřina J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 4. 2024
Prostředí hotelu velmi pěkné, vhodné pro relax pobyt. Personál velmi milý, střícný, jídlo výborné, naprosto dostačující výběr pro každého. pobyt lze jen doporučit. Krakow nabízí širokou paletu možností, jak trávit čas s autem i bez- kostely, katedrály, hrad, park k odpočinku, obchůdky malé i nákupní centrum, preclíky, výbornou zmrzlinu a mnoho dalších dobrot pro konzumaci v parku či pro gurmány.
5/5  
(Stanislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 10. 2022
Pobytu se nedá nic vytknout

Ověřeno Travelkingem

“Celý pobyt byl moc příjemný a odpočinkový. Bývalý zámecký areál s parkem má krásnou atmosféru a zrekonstruované prostory ubytování jsou pohodlné a moderní. V pokoji jsme se cítili jako doma a snídaně formou bufetu byly dostačující a chuťově moc dobré. Určitě doporučujeme navštívit i hotelovou restauraci, kde jsme si dvakrát dokonale pochutnali. Hotel má skvělou polohu asi 15 minut od centra Krakova, takže doporučujeme i prohlídku města. Pro ty, kteří hledají relax v klidném prostředí, je Dwor w Tomaszowicach ideální volbou.” Přečtěte si celou recenzi

Kristýna Kodrlová - Marketingový tým
Osobně ověřeno v: Říjnu 2023

Právě v prodeji pro Dwór w Tomaszowicach

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet