Dwór w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach

Krakowska 68, Tomaszowice
Polsko

+48 784 098 000

recepcja@dwor.pl

Check In
od 16:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 40 Zł/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
13,8 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
15 km

O ubytování

Dwór w Tomaszowicach se nachází v malebné polské obci Tomaszowice vzdálené pouze 4 km Krakova. Vydejte se na pobyt ve výjimečném prostředí zrekonstruovaného zámku a zároveň v blízkosti nádherného historického města a několika památek UNESCO.

Areál hotelu se skládá z několika budov, které byly od 19. století součástí šlechtického panství. Dnes si zde hosté mohou užít moderní ubytování a špičkové služby s nádechem unikátní historické atmosféry. Jednotlivé budovy leží v rozlehlém zámeckém parku, který je dokonalým na procházky a odpočinek v přírodě.

Obrovskou výhodou hotelu je, že leží v bezprostřední blízkosti Krakova. Autem trvá cesta do centra města zhruba 20 minut. Dominantou města je královský hrad Wawel (12 km) nacházející se na pohorku nad řekou Vislou. Během návštěvy Krakova stojí za vidění také židovské město Kaziměř (18 km) či Hlavní náměstí (Rynek Główny) s kamennou tržnicí, kde se pořádají jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v celé Evropě. Pro množství historických a architektonických skvostů bylo centrum města zařazeno na seznam památek UNESCO. Návštěvu Krakova si můžete zpestřit také výletem do velkého aquaparku Krakow (15 km) či do zoologické zahrady (14 km).

Dwór w Tomaszowicach je ideální výchozí bod pro výlet k dalším dvěma památkám UNESCO. Během pobytu tak nezapomeňte navštívit královské solné doly Wieliczka a Bochnia (37 km). Pro otrlejší povahy doporučujeme koncentrační tábor Osvětim (66 km).

Kde budete spát?

Během pobytu se vaším domovem stane dvoulůžkový pokoj s moderním interiérem. Kromě pohodlné postele je součástí vybavení WiFi připojení, lednička, televize a sada na přípravu čaje a kávy. Ve vlastní koupelně naleznete fén a sadu kvalitní kosmetiky.

Na čem si pochutnáte?

Stylová restaurace Nowy Spichlerz je umístěna v prostorách bývalé sýpky, kde na vás čekají úžasné kulinářské zážitky. Tradiční pokrmy v moderním provedení jsou zde pod vedením zkušeného šéfkuchaře připravovány z těch nejkvalitnějších surovin od místních farmářů. Každé ráno si pochutnáte na bohaté bufetové snídani. V průběhu dne je možné objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku. Servírované večeře se skládají ze 4 chodů, které si hosté mohou vybrat z menu.

Cestujete s dětmi?

Pobyt si naplno užijí také děti. Čeká zde na ně venkovní ekologické hřiště s houpačkami a mnoha dalšími atrakcemi, které jsou vyrobeny ze dřeva s ohledem na okolní přírodu i zdraví dětí. Dále je tu vnitřní herna a společenská místnost se stolním tenisem a fotbálkem. V závislosti na sezóně probíhají v hotelu animační programy, u kterých se pobaví celá rodina.

Něco navíc

V areálu hotelu můžete v závislosti na ročním období podniknout spoustu zajímavých aktivit. Najdete zde zábavní zónu s hřištěm pro děti a minigolfem, relaxační zónu s lehátky a houpacími sítěmi a vzdělávací zónu, jejíž součástí je muzeum záchranářských vozů a nejrůznější výstavy.