Recenze a hodnocení: Cristal Resort Szklarska Poreba **** (Krkonoše)

4,8/5
(Celkem 5 hodnocení)Skvělé
Szklarska Poręba, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Zlata K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2021
Byli jsme velmi spokojeni s prostředím i se službami, kde se rezort nachází. Wellness příjemné, neomezené, což nás velmi těšilo. Pobyt doporučujeme dalším zákazníkům.
4/5  
(Kamil J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2021
Co bylo v popisu, to jsme obdrželi. Apartmán byl prostorný, ale koberce by potřebovaly vyčistit nebo spíš vyměnit. Snídaně v pořádku, večeře spíše slabší. Obsluha se omezuje pouze na úklid špinavého nádobí, vůbec vám nenabídnou nápoje k večeři, nezájem. Ve wellness je jedna malá vířivka na celý hotel, takže byla stále obsazená, suchá sauna max. tak pro 3 osoby, v parní sauně mě po 20 minutách pobytu mrzly nohy, bazén OK. V porovnání s např. maďarskými 4hvězdičkovými hotely to bylo velmi slabé. Město také moc nenadchlo špinavé a křivé chodníky, spousta zchátralých budov, samé stánky s cetkami, všude po vás chtějí peníze za parkování v hotelu, před restaurací, před obchodem. Vlastně mě nenapadá jediný důvod, proč se sem vracet.
5/5  
(Alena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Parádní relax v přírodě, krásné městečko Sklářská Poruba.
5/5  
(Jan B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2021
Pobyt byl velice pěkný, hotel úžasný, včetně lokality.
5/5  
(Lenka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2020
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Ubytovaní jsme byli ve velkém apartmánu LUX, které bylo mezonetové se střešními okny, kuchyň nadstandardně zařízená, vše čisté. Musíme pochválit veškerý personál, výborné jídlo, zvlášť bohaté snídaně, pěkné wellness s venkovní vířivkou, kterou hosté moc nevyužívali, takže jsme tam byli buď úplně sami nebo nejvíce v 6 lidech. Jediné, co se nám nelíbilo byly koberce v celém hotelu, (i v apartmánu), které mají to nejlepší za sebou a kazí dojem z jinak krásného prostředí. Krásná pěší procházka (cca 2km) je k vodopádu Szklarki, nebo k vodopádu Kamieńczyka (cca 4,5 km).

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet