Recenze a hodnocení: Camping Rožnov pod Radhoštěm (Beskydy)

4,8/5
(Celkem 11 hodnocení)Skvělé
Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,8/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,7

Lokalita hotelu

4,8

Strava

4,1

Služby hotelu

4,3
5/5  
(Anna S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 12. 2023
spokojenost
4/5  
(Darja M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 12. 2023
Byli jsme v Camp Rožnov, měli jsme jen ubytování, které odpovídalo nabídce. Camp v zimě provozuje pouze některé chaty, které se dají vytápět, nefunguje občerstvení ani obchod, to se ale dá předpokládat, když je camp bez lidí.
5/5  
(Michal D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 11. 2023
Klid, krásné prostředí, čisto, teplo i v zimě. Útulný a vybavený apartmán. Skvělé snídaně. Pohodlný check-in a check-out. Vše v kempu nové, funkční, na vysoké úrovni.
5/5  
(Roman L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2023
Vše v pořádku
5/5  
(Jana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 10. 2023
Žůžo, labůžo :)
5/5  
(Marcel S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2023
Prostředí super
4/5  
(Petra U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2023
Bydleli jsme v Campingu Rožnov pod Radhoštěm apartmán Pool. Moc pěkný a čistý apartmán. Chyběla mi tam akorát síťka na komáry☺️ Prostředí se nám moc líbilo - čisté, udržované. Snídani jsme měli v ceně - mohla by být rozmanitější. Jinak má se tam dodržovat noční klid - měli jsme tam partičku, která se v 00:30. hod. koupala v bazénu - hodně ohleduplné, když bydlíte hned u bazénu! V okolí je spousta typů na výlety... nám se hodně líbilo na Pustevnách.
5/5  
(Andrea T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2023
Bungalovy, moderně vybavené, čisto
5/5  
(Zuzana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2023
Ubytování v kempu v Rožnově pod Radhoštěm v chatce Relax naprosto luxusní, vše nové a čisté. Velký výběr jídla k snídani, vše průběžně doplňováno, nic nechybělo. Na recepci ochotný personál, informoval o všech aktivitách a možnostech, které kemp nabízel. Do centra města blízko, možnost návštěvy Rožnovských pivních lázní, Málkovy čokoládovny i nedalekého Valašského muzea v přírodě, Světa kamenů i výrobny svíček Unipar. Určitě se zde rádi vrátíme.
5/5  
(Alena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 6. 2023
Camping Rožnov je zařízení nadstandardní úrovně. Dokonale čistý, udržovaná zeleň, velký bazén. Příjemná restaurace a vyžití pro děti. Možnost ubytování v ruznych kategoriích. Apartmán de Luxe,ve kterém jsme bydleli splňoval všechny podmínky pohodlného bydlení. Veškerý personál je zde příjemný, vždy ochoten pomoci, poradit. Přívlastek nejlepší camp roku 2022, má toto zařízení určitě zaslouženě.
5/5  
(Alena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 6. 2023
Ubytování v apartmánu De Luxe je na špičkové úrovni. Apartman byl dokonale čistý, funkčně vybavený, zajišťující maximální pohodlí. Snídaně výborná. Personál vstřícný.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet