Konec přecpaným plážím a hlučným hotelům. Užijte si dovolenou v Chorvatsku ve Ville Dora přímo u pláže! Budete mít pro sebe celý apartmán s kuchyní i obývací částí. Na zahradě je vám k dispozici bazén s lehátky. Dítě do 5 let má pobyt zdarma.

O ubytování

Villa Dora se nachází ve městě Kraljevica jen pár kroků od moře. Nabízí pohodlné ubytování v apartmánech obklopených velkou středomořskou zahradou a s vlastní zátokou a pláží. Centrum města s bary, restauracemi a obchody je vzdáleno 1,5 km. Vydejte se na výlet na ostrov Krk (3 km), který je s pevninou spojen mostem. Na Krku najdete malebné čisté pláže omývané průzračným mořem i vápencové kopce s pasoucími se ovcemi. Na dosah budete mít i třetí největší město Chorvatska – Rijeku (20 km) s oblíbenou městskou třídou Korzo, Trsatským hradem a unikátním digitálním planetáriem.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním dvoulůžkovém studio apartmánu s výhledem na moře. K vašemu pohodlí budete mít k dispozici klimatizaci, LCD televizi, WiFi připojení, plně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu.

Kde budete relaxovat?

V nádherné zahradě o rozloze 3 000 m² je mnoho lehátek, a tak si můžete užívat nerušenou relaxaci ve stínu stromů a květin. Najdete zde také bazén a zajisté vás potěší i zázemí pro grilování. Stačí přejít zahradu a ocitnete se na příjemné oblázkové pláži.

Villa Dora

Setaliste Vladimira Nazora 22 , Kraljevica
Chorvatsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 7 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Možnost procedur

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,1 km
Vzdálenost od moře
10 m
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Ostrov Krk Tip na výlet

Ostrov Krk patří k největším ostrovům Chorvatska. Destinace je oblíbená pro svou dostupnost – ostrov je s pevninou spojen mostem a také pro nádherné a dlouhé pláže. Ty jsou někde oblázkové a v některých místech písečné. Pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody jsou ideální pro rodiny s malými dětmi. Některé se nacházejí přímo v letoviscích, jiné můžete navštívit autem při výletech po ostrově a užít si tak klidné koupání v blízkosti úchvatné přírody.

Tradičním cílem turistů na ostrově Krk je letovisko Baška v jižním zálivu ostrova. Zdejší krásná písčito-oblázková pláž o délce 1,8 km byla oceněná i Modrou vlajkou. Kromě skvělého koupání a možností nejrůznějších vodních sportů je Baška také skvělým místem pro výlety. Na ostrově ostatně vede 300 km značených turistických a cyklistických tras. Najdete zde i majestátní hory, ze kterých je fantastický výhled na pevninu a blízký ostrov Rab.

Na jihozápadním pobřeží ostrova se nacházejí historické město a přístav Krk. Během jeho návštěvy nejvíc upoutají mohutné městské hradby, po jejichž části se můžete projít a pokochat se výhledy na město. Hlavní historickou památkou města je mariánská katedrála, která připomíná na dávnou historii celého ostrova.

Více informací
Pazinská jeskyně
Rijeka
Národní park Risnjak