Vyrazte na dovolenou u moře do nejoblíbenější destinace - do Chorvatska! Hotel Park **** je od pláže vzdálen pouze 50 metrů. Čeká vás tu pohodlné ubytování, chutná polopenze a neomezený vstup do vnitřního bazénu a fitness centra. Hotel vítá také rodiny, děti do 12 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Park **** se nachází v městečku Lovran na Istrijském poloostrově. Lovran je oblíbeným letoviskem pro vynikající podnebí, bohatou středomořskou vegetaci a idylickou atmosféru malého istrijského města. Moře je vzdáleno pouze 50 m od hotelu. V okolí je spousta pláží, které stojí za to prozkoumat, například oblázková pláž Peharovo (400 m) či oblázková pláž Medveja (2 km). Vedlejší letovisko Opatija (6 km) spojuje s Lovranem slavná promenáda lungo mare, která vede 50 m od hotelu. Vydejte se například na vycházkovou cestu s krásnými výhledy Carmen Sylvae. Milovníci turistiky mohou zdolat některý z vrcholů nedalekého pohoří Učka. Oblíbeným cílem turistů je také Národní park Risnjak (50 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v podkrovním dvoulůžkovém pokoji. K vašemu pohodlí je každý pokoj vybaven klimatizací, WiFi připojením, satelitní televizí, pracovním stolem, telefonem a trezorem. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si vychutnáte snídani ve formě bufetu. Večeře v hotelové restauraci mají rovněž formu bufetu. Vynikající kávu, oblíbený nápoj či vyhlášené palačinky a další občerstvení si můžete dopřát v hotelové kavárně.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je také wellness centrum. Kromě vnitřního bazénu zde najdete dvě finské sauny, vířivku, Kneippovu terapii a relaxační zónu. Den si můžete zpestřit masáží nebo tréninkem v hotelovém fitness centru.

Hotel Park ****

Hotel Park ****

Maršala Tita 60 , Lovran
Chorvatsko

+385 051 706 208

info@hotelparklovran.hr

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od moře
0,3 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Rijeka

RijekaTip na výlet

Rijeka je třetí největší město Chorvatska a zároveň jeho nejdůležitější přístav. Tato moderní metropole je plná čilého ruchu a kulturního života.

Z Rijeky se snadno lodí či trajektem snadno dostanete na okolní ostrovy jako Krk, Rab nebo Cres. Ústředním místem ve staré části města je Trg Republike Hrvatske. Od něho východním směrem leží proslulá pěší ulice Korzo, kde jsou nejvyhlášenější obchody, kavárny, restaurace a diskotéky. Její dominantou je městská věž s hodinami, která je původní středověkou bránou. Dále můžete navštívit Archeologický park v srdci starého města, hrad Trsat nebo Námořní a historické muzeum.

Rozmanité pláže se rozprostírají na východ i na západ od města a jsou dobře dostupné veřejnou dopravou i autem. Mezi nejoblíbenější patří Kantrida, Ploče, Kostanj a pláže v oblasti Pećine.

Více informací
Crikvenica
Crikvenica
Ostrov Krk
Ostrov Krk
Přírodní park Učka
Přírodní park Učka