Vydejte se na parádní letní dovolenou do Chorvatska! V oblíbeném letovisku Karlobag na vás čeká ubytování v apartmánech Kathy pro 4-6 osob s vlastní plně vybavenou kuchyňkou. Využívat můžete venkovní bazén i lehátka. Nejbližší pláž je vzdálená jen 400 m.

O ubytování

Apartmány Kathy najdete v oblíbeném chorvatském letovisku Karlobag. Díky centrální poloze ubytování to budete mít blízko všude - na pláž, do centra města, obchodů, barů i restaurací.

Nejbližší pláž se jmenuje Zagreb a leží jen 400 metrů od apartmánu a vy si tak můžete užít odpočinek na pláži, koupání v moři a řadu dalších aktivit. Krásná je však i pláž Tatinja (800 m).

Na výlet se vydejte třeba na vrchol hory Velebit (25 km), k jezeru Kruščica či do Národního Parku Paklenica.

Kde budete spát?

K dispozici jsou 3 typy apartmánů - pro 4 osoby (60 m²), pro 6 osob (80 m²) a pro 7 osob (90 m²).

Všechny jsou vybaveny ložnicí s pohodlným lůžkem, klimatizací, kuchyní se vším potřebným vybavením (lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, trouba, varná konvice) a obývacím pokojem s televizí, jídelním stolem a rozkládacím gaučem, který poslouží jako přistýlka až pro 2 osoby. Apartmány pro 6 a 7 osob mají dvě ložnice.

Na čem si pochutnáte?

Nejbližší restauraci, cukrárny i bary najdete jen 100 m od apartmánů.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci je ideální venkovní vyhřívaný bazén s parádním výhledem a lehátka na opalování či lenošení.

Apartments Kathy

Varoš 18 , Karlobag, Croatia
Chorvatsko

+385 99 2101423

apkarlbooking@gmail.com

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 4 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře
0,4 km

Tipy na výlet

Zadar Tip na výlet

Živé srdce severní Dalmácie a nejstarší trvale obydlené město v Chorvatsku. Vypravte se sem za koupáním nebo objevujte místní památky. Díky dlouhé historii města tu vedle sebe najdete antické fórum, románský kostel sv. Donáta s katedrálou sv. Anastázie i pevnost Arsenal, která v současnosti slouží ke konání různých kulturních akcí. Za návštěvu stojí kromě těchto bašt dalmácké architektury také tzv. Mořské varhany. Nenápadné schody na Istrijském pobřeží v sobě ve skutečnosti skrývají trubky sloužící jako píšťaly, které při proudění vzduchu vytlačovaného vlnami moře vydávají libozvučné tóny.

Více informací
Ostrov Pag
Národní park Paklenica
Memoriál Nikola Tesly