Užijte si jižní Moravu, krásný NP Podyjí i parádní Znojmo. Z Penzionu U Hrádku **** to budete mít ke všem atrakcím opravdu kousek. Čeká vás ubytování v komfortním pokoji, chutné snídaně formou bufetu a jednou také degustační menu o třech chodech. Pro milovníky relaxace je tu pak venkovní vířivka s privátní zónou!

O ubytování

Penzion U Hrádku **** se nachází v malebné jihomoravské vesničce Lukov uprostřed kouzelné přírody Národního parku Podyjí. Množství atraktivních výletních cílů i klidná atmosféra dělají z této lokality ideální místo pro vaši dovolenou.

Okolím penzionu vede rozvětvená síť cyklotras, po kterých se dostanete například ke zřícenině hradu Nový hrádek (3 km), k romantickému hradu Bítov (30 km) nebo na vyhlídku Králův stolec (10,5 km), ze které se před vámi otevře úchvatný výhled na hladinu Znojemské přehrady a do širokého okolí Národního parku Podyjí. V nedalekém historickém městě Znojmo (12 km) můžete navštívit Znojemský hrad, radniční věž, monumentální Loucký klášter nebo absolvovat velmi zajímavou exkurzi do znojemského podzemí. Za návštěvu stojí také nejmenší rakouské město Hardegg (7 km) s krásným hradem a čistým přírodním koupalištěm.

Za horkých letních dnů si užijete parádní koupání v zatopeném lomu Mašovice (10 km). Za dokonalým relaxem a skvělými lázeňskými službami vyrazte do rakouských termálních lázní Laa and Der Thaya (49 km) ležících hned u hranic.

Kde budete spát?

Penzion se skládá ze tří budov rozmístěných v nádherné zahradě. Na vás zde čeká ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, kde si užijete klidný a osvěžující spánek v luxusní designové posteli se zdravotní matrací. Teplotu vzduchu lze pohodlně regulovat pomocí klimatizace a individuálně nastavitelného zateplení. K vybavení dále patří zatemňovací žaluzie, WiFi připojení, televize, minibar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a trezor. Ve vlastní koupelně najdete set kvalitní kosmetiky a fén.

Na čem si pochutnáte?

Každé den pobytu zahájíte tím nejlepším možným způsobem – bohatou snídaní ve formě bufetu. Čeká na vás například výborná káva, domácí chléb a buchta, domácí paštika, pomazánky, vajíčka od slepic z okolí a med od místních včel. Všechny pokrmy se připravují z kvalitních lokálních surovin. Rádi zde vyjdou vstříc hostům s bezlepkovou či bezlaktózovou dietou či vegetariánům a veganům.

Kde budete relaxovat?

K dokonalému relaxu skvěle poslouží luxusní vířivka pro až 4 osoby se samostatnou privátní odpočinkovou zónou.

Cestujete s dětmi?

Personál vám ochotně zapůjčí vybavení a hračky pro děti. V zahradě je pro malé hosty připraveno hřiště se skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, prolézačkami

Penzion U Hrádku ****

Penzion U Hrádku ****

Lukov 25 , Lukov
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
5 km
Zastávka
0,8 km

Tipy na výlet

Znojmo

ZnojmoTip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací
Loucký klášter
Loucký klášter
Znojemský hrad
Znojemský hrad
Znojemské podzemí
Znojemské podzemí