Vydejte se do Hotelu Baťov *** v Otrokovicích nedaleko známého Baťova kanálu a užijte si "všecky krásy" Slovácka. Na dosah máte Zlín, Kroměříž i Luhačovice. Kromě výborné polopenze se už můžete těšit na exotická i domácí zvířata do Zoo Zlín-Lešná, kam máte vstup v ceně.

Věděli jste, že...?

Hotel Baťov *** byl postaven v roce 1936, a to známou firmou Baťa. Jednalo se o projekt světoznámého architekta prof. ing. Karfíka. Hotel se stal nejvýznamnějším objektem zlínského funkcionalismu. Na jeho střeše je dokonce umístěna replika ve tvaru vrtule jako vzpomínka na tragédii Tomáše Bati, který zemřel pádem letadla v areálu současné Tomy nedaleko od hotelu.


O ubytování

Funkcionalistický Hotel Baťov *** se nachází ve stejnojmenné klidné městské čtvrti v Otrokovicích.Zlín (14 km) i krásná Kroměříž (27,5 km) jsou v dojezdové vzdálenosti cca 20 minut, za návštěvu rozhodně stojí zalesněné kopce blízkých Chřibů.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 45 komfortních pokojů typu Standard ve světlých barvách. Součástí vybavení je televize, WiFi a vlastní koupelna s fénem. Některé pokoje mají také venkovní terasu.

Za příplatek jsou k dispozici také prostorné apartmány s obývacím prostorem a komfortní pohovkou. V koupelně najdete velkou vanu.

Na čem si pochutnáte?

Těšit se můžete na servírované snídaně (možnost snídaňového balíčku) a servírované večeře o jednom chodu, které se podávají v hotelové restauraci Flora nebo Moravská pivnice. Pro mlsné jazýčky je dokonce k dispozici i cukrárna.

Hotel Baťov ***

Hotel Baťov ***

Tylova 727 , Otrokovice
Česká republika

+420 577 650 111

recepce@spolecenskydum.cz

Check In
14:00 - 18:30
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,8 km
Zastávka
50 m
Sjezdovka
30 km

Tipy na výlet

Baťův kanál

Baťův kanálTip na výlet

Baťův kanál neboli Průplav Otrokovice-Rohatec je historická vodní cesta vybudovaná v letech 1934–1938 v délce 52 km. Dnes Baťův kanál představuje netradiční a atraktivní možnost, jak poznat kraj kolem řeky Moravy od Kroměříže až po Hodonín. Tato technická vodní památka s třinácti funkčními plavebními komorami je v současnosti splavná od Otrokovic až k Rohatci.

Od května do září se můžete vydat na rekreační plavbu doplněnou o poznávací a gastronomické programy. Celá vodní cesta je přístupná i pro ty, kdo vlastní člun, případně je možné si loď či jiné plavidlo vypůjčit.

Plavbu lze spojit s cykloturistikou díky více než 80 km dlouhé cyklostezce, na kterou navazují stezky a trasy v okolí, včetně Moravských vinařských stezek. Navštívit můžete také Adrenalin park, jehož součástí je lezecká stěna, skate park, půjčovna paddleboardů a venkovní work out hřiště.

Více informací
Baťův mrakodrap - Jednadvacítka
Baťův mrakodrap - Jednadvacítka
Zlín
Zlín
Strážnický skanzen
Strážnický skanzen