Pobyt u řeky Otavy jen 300 m od Kamenného mostu v Písku? Toho se vám dostane v Hotelu Cade ***, navíc si vás tam budou pěkně hýčkat –⁠ nejdříve vás uvítají welcome drinkem, poté na vás na pokoji bude čekat láhev vína. Kromě toho se těšte na chutné snídaně, baristický kurz, kde se seznámíte s historií a přípravou kávy i na půjčení kol na celý den.

O ubytování

Hotel Cade *** se nachází nedaleko historického centra jihočeského královského města Písku, hned kousek od řeky Otavy a známého Kamenného mostu. Při návštěvě tohoto historického města z dob Přemyslovců, jehož název je odvozen od rýžování písku, nezapomeňte navštívit ani Putimskou bránu, Hrad v Písku a Kostel Narození Panny Marie z 13. století. Na výlet dále od Písku se vydejte například necelých 15 km, na Hrad Zvíkov. Na své si zde přijdou i sportovci, protože se v blízkosti hotelu nachází fotbalové hřiště, koupaliště, tenisové kurty a atletický stadión s plážovým volejbalem. Za krásami okolní přírody můžete vyrazit na kole po nově vybudované cyklostezce, která vede přímo okolo hotelu.

Kde budete spát?

Každý pokoj je zařízen v jiném stylu, ve všech Deluxe pokojích však najdete manželskou postel, WiFi připojení, elektrický krb, CD přehrávač, lednici, kávový servis, minerální vodu a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Je také možnost mít na pokoji TV.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně se vám dostanou kontinentální, které si dokonce můžete nechat za příplatek donést až na pokoj. Součástí hotelu je bar pro chvíle nejen při kávě, alkoholických i nealkoholických nápojích.

Něco navíc

V létě je k dispozici zahrádka s obsluhou, gril s udírnou s možností venkovního posezení i VIP salonek. Hotel také spolupracuje s externí prádelnou, pokud byste potřebovali něco přeprat.

Hotel Cade ***

Burketova 51 , Písek
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
1,9 km
Zastávka
100 m
Aquapark
29 km
Sjezdovka
3,2 km

Tipy na výlet

Písek Tip na výlet

Město Písek leží na řece Otavě a může se pyšnit jak bohatou historií, tak mnoha moderními zajímavostmi. Jednou z největších atrakcí je nejstarší kamenný most u nás, který nechal již ve 13. století postavit Přemysl Otakar II. jako součást zlaté stezky. Další zajímavostí je také část nábřeží s barevnými domy přezdívaná Amsterdam. Na jižním okraji historického centra se nachází Kostel Narození Panny Marie. Z dvojice jeho věží si můžete užít výhled do okolí.

Jaké další turistické cíle Písek nabízí?

  • Zemský hřebčinec Písek
  • Výstavy soch z písku
  • Městský ostov

Pokud vás zajímá dobová technika, vydejte se do elektrárny královského města Písek. V expozicích Prácheňského muzea se zase dozvíte více o rýžování zlata nebo rybářství.

Více informací
Kamenný most v Písku
Židova strouha
Zemský hřebčinec Písek