Užijte si pobyt na pomezí Krkonoš a Jizerských hor v Penzionu Aktiv. Těšte se na komfortní pokoje, chutnou polopenzi i 10% slevu do wellness centra s vířivkou a saunou.

O ubytování

Penzion Aktiv se nachází v jednom z nejvýše položených českých měst – Vysokém nad Jizerou. Díky své jedinečné poloze na pomezí Krkonoš a Jizerských hor jsou odtud nádherné výhledy na okolní hory. Dominantou středu městečka je barokní kostel sv. Kateřiny (600 m). Naproti němu láká k návštěvě Vlastivědné muzeum se zajímavou expozicí. Na první pohled zaujme také impozantní Kramářova vila (300 m), ke které je to z penzionu jen pár kroků. Milovníci zimních sportů ocení, že svahy a lanovky nejbližšího lyžařského areálu Větrov jsou vzdáleny pouze 200 m. Místní zajímavostí je také Krakonošovo pekařství se svým vyhlášeným ořechovým chlebem a Krakonošovo divadlo a muzeum.

Pokud se rádi kocháte výhledy, vyražte na výlet na okolní rozhledny: U borovice (3,8 km), Štěpánka (11 km) a Maják Járy Cimrmana (11 km). Nedaleká Rokytnice nad Jizerou (10 km) nabízí bohaté možnosti vyžití po celý rok. Najdete zde Muzeum a galerii Starý kravín, bikepark, lanový park a také Adrenalin park (13 km). V zimě je v Rokytnici nad Jizerou v provozu velký ski areál s mnoha vleky a dvěma lanovkami. Horní stanice lanovky na Lysou horu je nástupním místem na běžeckou Krkonošskou magistrálu, která protíná celé Krkonoše.

Daleko to z penzionu není ani do Harrachova (19 km), kde kromě oblíbeného ski areálu najdete Krkonošské muzeum, bobovou dráhu nebo Sklárnu Novosad.

Kde budete spát?

Ubytováni budete na dvoulůžkovém pokoji vybaveném WiFi připojením a televizí. Součástí je také vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

Díky lahodné polopenzi budete mít na všechny aktivity v horách dostatek energie. Snídaně mají podle obsazenosti bufetovou, nebo servírovanou formu. Večer se v restauraci penzionu podávají servírované večeře. Pokud vás kdykoliv během dne přepadne hlad, můžete si objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku.

Kde budete relaxovat?

Součástí penzionu je malé wellness s vířivkou a finskou saunou.

Něco navíc

Během pobytu se nudit rozhodně nebudete. Zasportovat si můžete v posilovně, na venkovním víceúčelovém hřišti nebo ve vnitřní tělocvičně. Večer se o zábavu postarají kulečník, fotbálek a šipky.

Penzion Aktiv

Penzion Aktiv

Lyžařská 160 , Vysoké nad Jizerou
Česká republika

704 154 739

rezervace@penzion-aktiv.cz

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Lyžárna
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
0,2 km