Co si takhle užít českou metropoli luxusně? K+K Hotel Fenix **** najdete jen 300 m od Václavského náměstí a nabízí útulné moderní pokoje, snídaně formou bufetu, fitness koutek i neomezený vstup do saun.

O ubytování

K + K Hotels je síť luxusních evropských hotelů, které kombinují tradiční prvky s moderním stylem a vybavením. K+K Hotel Fenix **** představuje naprosto vynikající výchozí bod pro vaše poznávací procházky Prahou. Najdete jej totižto v samém centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí (200 m) a cca 12 minut chůze od orloje na Staroměstském náměstí (1 100 m). Pokud se sem rozhodnete vydat vlakem, budete to mít z nádraží k hotelu také kousek (600 m).

Kde budete spát?

Všechny elegantní klimatizované pokoje dosahují čtyřhvězdičkového standardu, a mohou se tedy chlubit posezením, minibarem, bezpečnostní schránkou i vlastní koupelnu s vanou, sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelu se podává snídaně formou bufetu, případně si můžete dát drink v hotelovém baru. Na oběd či večeři budete muset vyjít někam do města, v blízkém okolí hotelu se však nachází celá hromada restaurací.

Kde budete relaxovat?

V hotelu si můžete vychutnat relax v sauně, při některé z masáží nebo se protáhnout ve zdejším fitness centru.

K+K Hotel Fenix ****

Ve Smečkách 596/30 , Praha
Česká republika

225 012 000

fenix@kkhotels.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Mazlíček do 10 kg za poplatek 500 Kč
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
500 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Fitness
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Praha Tip na výlet

Hlavní město České republiky ležící na řece Vltavě se vyznačuje dlouhou a bohatou historií a je domovem řady důležitých kulturních památek. I proto je jeho historické centrum od roku 1992 zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a obecně je považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Není divu, že pražské památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Ani vy byste si proto neměli nechat ujít:

  • Pražský hrad
  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí s Pražským orlojem

Mezi další významné památky, které byste neměli minout, patří také například Josefov, Petřín nebo Vyšehrad. Když vás historie omrzí, můžete vyrazit za kulturou do Národního divadla, a s dětmi za poznáním do Pražské ZOO a Botanické zahrady v Tróji, či vodními aktivitami v Aquapalace Praha. A pokud Prahu navštívíte v zimě, nenechte si ujít vyhlášené vánoční trhy s kouzelnou atmosférou.

A malý tip navíc: jestli toho chcete v Praze vidět co nejvíce, vyhraďte si na prohlídku města alespoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Více informací
Karlův most
Staroměstské náměstí a orloj
Aquapalace Praha