Parádní dovolenou plnou procedur si užijete v Mariánských Lázních. Hotel Westend **** nabízí nadstandardní ubytování, chutné snídaně či polopenzi, vstup do sauny, ale také až 12 léčebných a relaxačních procedur dle vašeho výběru.

O ubytování

Hotel Westend **** se nachází v klidné části Mariánských Lázní na okraji malebného lesoparku. Na Hlavní lázeňskou promenádu (500 m) se Zpívající fontánou se dostanete příjemnou procházkou za pár minut. Na kolonádě, v lesoparku i dalších místech můžete ochutnat blahodárné léčivé prameny, například Lesní, Rudolfův či Karolinin. Historickou atmosféru doplněnou o moderní wellness procedury si užijete v římských lázních. Park Bohemium (3 km) nabízí expozici více než 70 miniatur významných staveb z celého Česka. V nádherné okolní krajině je mnoho vyhlídek, například Clementsova (1,5 km), Mescéryho (1 km) či Karola (500 m).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním dvoulůžkovém pokoji s předsíní, ložnicí a vlastní koupelnou. Pokoje jsou vybaveny WiFi připojením, satelitní televizí, trezorem a pracovním stolkem. V koupelně najdete sprchový kout, toaletu, prostorné umyvadlo, fén, župan i pantofle.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu zahájíte v hotelové restauraci s terasou snídaní ve formě bohatého bufetu. Těšte se na pestrou nabídku specialit české, evropské i mezinárodní kuchyně. Na výběr jsou rovněž pokrmy odpovídající různým dietám. Večeře pro hotelové hosty mají také formu bufetu. Svůj oblíbený nápoj si můžete vychutnat v příjemném prostředí lobby baru.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je moderní balneocentrum a wellness centrum, které nabízí různé druhy masáží a léčebných procedur. Součástí wellness je i sauna a bazének s protiproudem.

Hotel Westend ****

Třebízského 342/8 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 621 900

recepce@hotelwestend.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

  • Zpívající fontána
  • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Více informací
Zpívající fontána
Park Boheminium
Zámek Kynžvart