Ski Park Gruň

Ski Park Gruň

Staré Hamry 51, Staré Hamry
Česká republika

Provozuje společnost:
Sport Areál Grúň. s.ro. IČ: 26879590


+ 420 734 233 803

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Lyžárna
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4,3 km
Vzdálenost od jezera
4 km
Aquapark
32 km
Sjezdovka
100 m
Běžkování
100 m

O ubytování

Ski Park Gruň se nachází v prostředí nádherné přírody CHKO Beskydy. Svahy lyžařského areálu začínají přímo před ubytováním. V zimních měsících se tak můžete vydovádět na 3 sjezdových tratích o celkové délce 3,8 km. V létě park horská osada Gruň a její okolí nabízí ideální podmínky pro výlety pěšky i na kole.

Najdete zde mnoho turistických tras bez velkých výškových rozdílů. Zdolat můžete nejvyšší beskydský vrcholy: Lysou horu (9 km), Smrk (12 km) nebo Radhošť (30 km) s ikonickou sochou boha Radegasta (26 km). Oblíbenými cíli turistů jsou také slavné Pustevny od Dušana Jurkoviče, Stezka Valašska (25 km) nebo naučná stezka Beskydské nebe (30 km).

Milovníci golfu mohou vyrazit do Golf & Ski Resortu Ostravice (16 km). A v opravdu teplých letních dnech se osvěžíte na koupališti ve Frýdlantě nad Ostravicí (22,7 km) nebo na koupališti Sluníčko (14,3 km) v Ostravici, kde najdete také 2 tobogány, venkovní vířivku a spoustu atrakcí pro děti.

Kde budete spát?

Čeká na vás pohodlné a domácké ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Standard s vlastní koupelnou, nebo v pokoji Economy se společným sociálním zařízením.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace v hlavní budově je otevřená po celý den, servíruje se zde chutná domácí kuchyně. Součástí areálu je také bar s terasou, kde se občerstvíte točeným pivem nebo nějakou tou hotovkou, a během zimní sezóny je v provozu ski bar s alkoholickými nápoji, nealkem, kávou i horkou čokoládou.

Kde budete relaxovat?

Po dni stráveném na výletech nebo na lyžích přijde vhod wellness centrum. Najdete zde finskou saunu, infra saunu a koupací sudy.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je připravena plně vybavená herna. Na recepci jsou k dispozici k zapůjčení karty, kostky nebo společenské hry.

Tipy na výlet

Beskydy
Beskydy
Pustevny
Pustevny
Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm