Tábor je jedním z nejhezčích měst v jižních Čechách, vydejte se poznat jeho krásu i vy. Ubytováni budete v Hotelu Romantik Eleonora ***, který nabízí stylové pokoje s nádechem historie, chutné snídaně i večeře, láhev vína, sladké překvapení i relaxační konopnou koupel pro dva.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Romantik Eleonora předčil naše očekávání. Příjemná romantická atmosféra a úchvatný výhled na řeku a panorama města Tábor provázely celý náš pobyt. Prostory hotelu jsou čisté a do detailu vyladěné. Na bohatých bufetových snídaních podávaných v zimní zahradě jsme si opravdu pochutnali, domácí večeře nás také zasytili. Užili jsme si procházky historickým městem i přírodou v okolí hotelu a po nich si dopřáli relaxační konopnou koupel se svíčkami přímo na pokoji.” Přečtěte si celou recenzi

Zuzana Andělová - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno: Srpna 2022

O ubytování

Hotel Romantik Eleonora *** najdete na okraji jihočeského městečka Tábor přímo u řeky Lužnice, na tu budete mít kouzelný výhled z pokojů i terasy.

Vydejte se k hradu Kotnov a Bechyňské bráně (1,8 km), Jordánskému vodopádu (3 km) či do ZOO Tábor (3,3 km). Na výlet se pak vypravte do CHKO Třeboňsko, Hluboké nad Vltavou či Jindřichova Hradce.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z luxusních dvoulůžkových pokojů s televizí, telefonem, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou se sprchou či vanou. Za příplatek je možné zvolit pokoj s výhledem na řeku Lužnici.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se těšte na snídani formou bufetu, přes den si zde vychutnáte i oběd nebo večeři. Hotelová restaurace se nachází v zimní zahradě s výhledem na řeku a panorama města. K dispozici je také bar na recepci a kavárna s nabídkou nápojů a občerstvení.

Kde budete relaxovat?

K odpočinku využijte privátní infrasaunu, anebo si dopřejte konopnou koupel, která probíhá přímo na pokoji.

Něco navíc

Zabavit se můžete hrou - co třeba kulečník, šachy či poker?

Hotel Romantik Eleonora ***

Hotel Romantik Eleonora ***

U Lázní 44 , Tábor
Česká republika

+420 720 536 570

eleonorahotel.recepce@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Tábor

TáborTip na výlet

Žádné město není tak spojeno s husitským hnutím jako Tábor. Město bylo založeno husity v roce 1420 a sloužilo jako základna jejich vojsku. Dnes se můžete vydat na procházku historickým centrem a především na Žižkově náměstí obdivovat zdobené štíty měšťanských domů. Uprostřed náměstí se vyjímá renesanční kašna a pomník Jana Žižky z Trocnova. Táborská radnice patří k nejvýznamnějším památkám pozdní gotiky u nás.

Co navštívit v Táboře?

  • Podzemní chodby
  • ZOO Tábor
  • Muzeum čokolády a marcipánu
  • Nevynechejte ani botanickou zahradu, Husitské muzeum, věž Kotnov s přilehlou Bechyňskou bránou, Muzeum Lega nebo Rozhlednu Hýlačku.

K přírodním zajímavostem patří nádrž Jordán s Jordánským vodopádem a Geologická expozice Pod Klokoty

Více informací
Hrad Kotnov a Bechyňská brána
Hrad Kotnov a Bechyňská brána
Jordánský vodopád
Jordánský vodopád
Zoo Tábor
Zoo Tábor