Krásná příroda a spousta zajímavých výletních cílů, to je jižní Morava. V Hotelu Weiss se můžete těšit na neomezenou konzumaci vína chutné snídaně, ale také na zvýhodněnou cenu na vstup do sauny, slevu do restaurace či zapůjčení map a cyklomap.

O ubytování

Rodinný Hotel Weiss *** se nachází v klidném prostředí vinařské obce Lechovice na hlavní trase Brno-Znojmo-Vídeň vedle lechovického zámku a parku. Znojmo (16 km) u NP Podyjí je vzdálené jen 15 minut jízdy autem, za návštěvu stojí také blízké rakouské termály Laa an der Thaya (25 km).

Kde budete spát?

Celková kapacita hotelu je 33 lůžek. Ubytováni budete v prakticky zařízeném pokoji s WiFi a vlastní koupelnou. V některých je také televize a po předchozí domluvě lze přichystat romantickou výzdobu se svíčkami.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte hlavně na snídaních (7:30 -10:00 hodin), po obědě se sem vraťte na posezení u oblíbeného nápoje, piva či vína a drobného občerstvení.

Součástí hotelu je sklepní vinárna se salonkem, kde se pořádají řízené degustace.

Hotel Weiss ***

Lechovice 56 , Lechovice
Česká republika

+420 602 222 360

weisshotel@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Zastávka
35 m

Tipy na výlet

Znojmo Tip na výlet

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Co nevynechat při návštěvě Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radniční věž
  • Znojemské podzemí
  • Vydejte se i na prohlídkovou trasu po hradebním opevnění nebo do expozice pivovarnictví.

Ve Znojmě zažijete neopakovatelnou atmosféru i během kulturních akcí, které se zde konají v průběhu celého roku. Nejznámější je zářijové Znojemské historické vinobraní, dále pak Májové slavnosti, letní Hudební festival, červnové Pivní slavnosti či srpnové Slavnosti okurek.

Více informací
Kostel sv. Mikuláše
Znojemské podzemí
Radniční věž