Hotel Hrazany ***

Hotel Hrazany ***

Hrazany 11, Sedlčany
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
1,5 km
Zastávka
3,5 km

O ubytování

Hotel Hrazany *** se nachází nad Slapskou přehradou nedaleko města Sedlčany přibližně 50 km od Prahy. Z jedné strany je obklopen lesem a z druhé loukami. Je tedy ideálním místem pro odpočinek v mírumilovné přírodě. Atraktivní okolí Hotelu Hrazany nabízí mnoho možností zajímavých a poutavých výletů a celých 120 km cyklostezek. Ke keltskému oppidu v přírodní památkové rezervaci to budete mít 1,4 km. Za návštěvu pak stojí také Zámek Radíč (4,1 km), Rozhledna Drahoušek (8,9 km) nebo Zámek Vrchotovy Janovice (20,3 km) a mnohem více.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 13 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky) s WiFi připojením. Každý pokoj má vlastní koupelnu a nádherný výhled do přírody.

Na čem si pochutnáte?

K hotelu patří také útulná restaurace, kde si pochutnáte na snídaních i večeřích. Zajít si sem ale samozřejmě můžete i na oběd nebo si večer posedět na baru či terase se sklenkou dobrého vína.

Kde budete relaxovat?

V hotelu naleznete také wellness s vířívkou, příjemnou finskou a parní saunou i infrasaunu, nabízí zde však také relaxační oxygenoterapii, solárium a po dohodě i masáže.