Prezident Luxury Spa & Wellness Hotel **** je jeden z nejluxusnějších hotelů v Karlových Varech. Užijte si pobyt plný prvotřídní gastronomie, moderního designu, rodinné atmosféry a odpočinku. Těšte se na neomezený vstup do wellness s bazénem a saunami, na návštěvu luxusního, privátního Sauna Suite, na masáž, společnou relaxační koupel a chutnou polopenzi.

Věděli jste, že...?

Hlavní lékařkou hotelu je MUDr. Milada Sárová, která je expertem v oblasti lázeňské léčby. Léčila významné osobnosti z celého světa, například Václava Havla či Gérarda Depardieu. Díky své dlouholeté praxi získala jedinečné know-how v předpisu nejoptimálnější pitné kúry, jejichž léčivou sílu uznává nadevše.


O ubytování

Prezident Luxury Spa & Wellness Hotel **** je jeden z nejluxusnějších hotelů v Karlových Varech. Dopřejte si jedinečnou kombinaci přepychu, moderního designu, přátelské atmosféry a skvělého prostředí k relaxaci. Hotel leží hned u Kostela sv. Máří Magdalény (90 m), zároveň však blízko pramene Vřídlo i s Vřídelní kolonádou (300 m), Tržní kolonády (450 m), Mlýnské kolonády (450 m), Zámecké kolonády (550 m) či Kostelu sv. Petra a Pavla (1,2 km) a dalších.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v moderním pokoji Standard, který je vybaven postelí se zdravotní matrací, LCD televizí, WiFi připojením, trezorem, minibarem, rychlovarnou konvicí, županem a pantoflemi a samozřejmě vlastní koupelnou se sprchovým koutem i fénem. Většina pokojů má malý francouzský balkon.

Na čem si pochutnáte?

V plně klimatizované restauraci si každý den pochutnáte na prvotřídní gastronomii. Kuchaři zde připravují zdravá česká i mezinárodní jídla z čerstvých sezónních surovin. Každý den se podávají bohaté snídaně a večeře formou bufetu. Přes den si můžete dopřát kávu a dezert z vlastní hotelové cukrárny. Na dobré víno z jižní Moravy či skleničku něčeho ostřejšího se vydejte do stylového Lounge baru. V létě zavítejte na nádhernou terasu, kde si vychutnáte nejen sluneční paprsky, vůni bylin, ale také krásný výhled a lenošení na lehátku či houpačce.

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Chloubou hotelu je Wellness Resort s bazénem, který zdobí unikátní onyxová stěna. Uchvátí vás také Saunaland a jeho moderní design a propracované detaily saun i parní kabiny. K odpočinku využijte vířivku, finskou saunu, biosaunu, aroma páru a tepidárium s himalájskou solí. K ochlazení poslouží bazének, zážitkové sprchy a ledová kašna. Milovníci pohybu mohou využít fitness centrum. Na výběr je také celá řada léčebných i relaxačních procedur či kosmetických kúr.

Prezident Luxury Spa & Wellness Hotel ****

Moravská 181/3 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 319 111

reservation@hotelprezident.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 270 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Fitness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,2 km