Už jste byli v Jindřichově Hradci? Neopomeňte toto jihočeské historické město a ubytujte se v Penzionu U Tkadlen přímo pod hradem a zámkem Jindřichův Hradec. Během pobytu pro vás bude každé ráno připravena kontinentální snídaně. Využít můžete také 50% slevu na vstup do gobelínové dílny. Město a jeho okolí však nabízí mnohem víc.

O ubytování

Penzion U Tkadlen v prostorách bývalých koželužských domů se nachází u řeky Nežárky přímo pod hradem a zámkem Jindřichův Hradec.

V centru jihočeského města budete mít v docházkové vzdálenosti také Muzeum Jindřichohradecka, Dům gobelínů či Zámeckou maštal a celou řadu útulných kaváren.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 9 dvou až čtyřlůžkových standardně zařízených pokojů s vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci se podávají servírované kontinentální snídaně a dle zvolené varianty také servírované jednotné večeře. Penzion po předchozí domluvě zohlední vaši případnou dietu. U penzionu je možné grilování.

Něco navíc

Penzion půjčuje kola i loďky na řece Nežárce. Domluvit si zde můžete také prohlídku světově proslulých gobelínových dílen.

Penzion U Tkadlen

Pod Hradem 7/IV , Jindřichův Hradec
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 50 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Jindřichův Hradec Tip na výlet

Jindřichův Hradec patří mezi okouzlující jihočeská města s poutavou historií a významnými památkami. K procházkám láká historické centrum sevřené z jedné strany řekou Nežárkou a z druhé rybníkem Vajgarem.

Dominantou centra je kostel Nanebevzetí Panny Marie, který protíná 15. poledník východní délky. Kostelní věž je v letních měsících přístupná pro návštěvníky a po zdolání 153 schodů nabízí krásný výhled na město a okolí.

Co nevynechat při návštěvě Jindřichova Hradce?

  • Hrad a zámek Jindřichův Hradec
  • Zámecký mlýn
  • Kostel sv. Jana Křtitele
  • Za návštěvu určitě také stojí Muzeum Jinřichohradecka, kde najdete slavné Krýzovy jesličky, které tvoří největší lidový mechanický betlém na světě a jsou zapsány v Guinnessově knize rekordů.

Nezapomenutelný zážitek si odnesete z výletu do půvabných zákoutí České Kanady, který nabízí Jindřichohradecká úzkokolejka.

Více informací
Hrad a zámek Jindřichův Hradec
CHKO Třeboňsko
Třeboň