Resort Montanie **** je moderní areál obklopený překrásnou přírodou Jizerských hor. Uprostřed lesů a na břehu vodní nádrže Souš si dokonale odpočinete také díky útulným dřevěným interiérům i exteriérům Montanie. Výborná polopenze z kvalitních surovin, bar a posezení u krbu v rustikální restauraci nebo finská sauna dotváří prvotřídní, dalo by se říci alpské ubytování, které si zamilujete.

Přehrada Souš Tip na výlet

Vodní nádrž Souš, nebo také Soušská přehrada byla postavená v letech 1911 – 1915 a od roku 1974 slouží jako zásobárna pitné vody. Okolí je ideální k procházkám a turistice, přes zimu pak na běžky. Nedaleko na řece Bílá Desná najdete také zbytky protržené přehrady, okolo které vede naučná stezka a projít se můžete také po jejím původním dně.

Luxusní ubytování s vůní dřeva

Bezkonkurenční lesní Resort Montanie **** na břehu přehrady Souš objevíte blízko Desné v Jizerských horách. Daleko to ale není ani do Krkonoš. Montanie je tak ideálním výchozím bodem pro turistiku, cyklistiku a v zimě lyžování nebo běžkování v obou českých pohořích.

Dostatečně nabažit se nebudete moci ani útulných pokojů s krásnými výhledy do uklidňující přírody, pohodlnými křesly a nábytkem z masivu. Dřevo v různých podobách je sjednocujícím prvkem resortu. Jednotlivé budovy mají unikátní dřevěný obklad, interiéry se zase chlubí podlahami z olejovaného dřeva, stěnami obloženými dřevěnými materiály i doplňky a dekoracemi.

Důkladný ničím nerušený relax uprostřed přírody

Bohaté kontinentální snídaně se podávají v rustikální restauraci s celodenním provozem. Večer si pochutnáte na menu o třech chodech a jistě oceníte i bar, posezení u krbu a vinárnu nebo finskou saunu.

V resortu se nachází také luxusní večerní restaurace s panoramatickým výhledem na vodní hladinu přehrady Souš a její okolí. A protože pokrytí mobilního i datového signálu je uprostřed hlubokých jizerských lesů téměř nulové, čeká vás v Resortu Montanie **** dokonalý soustředěný odpočinek.

Kromě turistiky, koupání v čisté jizerské vodě a jízdy na kole po nesčetných cyklostezkách si zde můžete i zabruslit. Přímo před resortem je kvalitní zcela hladká asfaltová cesta okolo Soušské vodní nádrže ideální pro in-line jízdu. V areálu je k dispozici hřiště pro děti i pro dospělé sportovce.

Montanie Resort ****

Soušská 791, Desná III.
Česká republika

+420 483 383 265

montanie@montanie.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
50 m
Zastávka
1,1 km
Sjezdovka
1,8 km

Tipy na výlet

Vodopády Černé Desné
Vodní nádrž Josefův Důl
Harrachov