Resort Montanie **** je moderní areál obklopený překrásnou přírodou Jizerských hor. Uprostřed lesů a na břehu vodní nádrže Souš si dokonale odpočinete také díky útulným dřevěným interiérům i exteriérům Montanie. Výborná polopenze z kvalitních surovin, bar a posezení u krbu v rustikální restauraci nebo finská sauna dotváří prvotřídní, dalo by se říci alpské ubytování, které si zamilujete.

Luxusní ubytování s vůní dřeva

Bezkonkurenční lesní Resort Montanie **** na břehu přehrady Souš objevíte blízko Desné v Jizerských horách. Daleko to ale není ani do Krkonoš. Montanie je tak ideálním výchozím bodem pro turistiku, cyklistiku a v zimě lyžování nebo běžkování v obou českých pohořích.

Dostatečně nabažit se nebudete moci ani útulných pokojů s krásnými výhledy do uklidňující přírody, pohodlnými křesly a nábytkem z masivu. Dřevo v různých podobách je sjednocujícím prvkem resortu. Jednotlivé budovy mají unikátní dřevěný obklad, interiéry se zase chlubí podlahami z olejovaného dřeva, stěnami obloženými dřevěnými materiály i doplňky a dekoracemi.

Důkladný ničím nerušený relax uprostřed přírody

Bohaté kontinentální snídaně se podávají v rustikální restauraci s celodenním provozem. Večer si pochutnáte na menu o třech chodech a jistě oceníte i bar, posezení u krbu a vinárnu nebo finskou saunu.

V resortu se nachází také luxusní večerní restaurace s panoramatickým výhledem na vodní hladinu přehrady Souš a její okolí. A protože pokrytí mobilního i datového signálu je uprostřed hlubokých jizerských lesů téměř nulové, čeká vás v Resortu Montanie **** dokonalý soustředěný odpočinek.

Jizerské hory jsou již vyhlášeným rájem pro běžkaře. Přímo před hotelem můžete nastoupit na Jizerskou magistrálu. S lyžemi nebo snowboardem se vydejte do blízkého Ski areálu Tanvaldský Špičák za Desnou nebo rovnou do Harrachova na Čertovu horu.

Tipy na výlet

Ski areál Tanvaldský Špičák

Užijte si báječný den v největším lyžařském středisku Jizerských hor. Na devíti sjezdovkách se tu zabaví malí i velcí, kteří si podle svých dovedností vždy mohou vybrat, jestli zvolí jistotu rovnějšího terénu, nebo se vrhnou střemhlav po nejprudší sjezdovce. Kromě klasických tratí je k dispozici dětské hřiště a milovníky freestyle jízdy na snowboardu a lyžích bezpochyby potěší snowpark. Celkově tak na vás čeká až 8 km sjezdovek, pohodlná sedačková lanovka i půjčovna lyží a ski servis.

Ski areál Harrachov - Čertova Hora

Ski areál Harrachov - Čertova Hora najdete v západní části Krkonoš. Jedná se o jedno z nejnavštěvovanějších lyžařských center u nás. Na Čertově hoře se mohou lyžaři těšit na čtyři sjezdovky o celkové délce 6,5 km, sedačkové lanovky a perfektně upravený povrch. V blízkých areálech Zákoutí a Amálka je prostor věnován především dětem, najdete zde lyžařskou školu i nenáročný svah pro večerní lyžování.

Přehrada Souš

Vodní nádrž Souš, nebo také Soušská přehrada byla postavená v letech 1911 – 1915 a od roku 1974 slouží jako zásobárna pitné vody. Okolí je ideální k procházkám a turistice, přes zimu pak na běžky. Nedaleko na řece Bílá Desná najdete také zbytky protržené přehrady, okolo které vede naučná stezka a projít se můžete také po jejím původním dně.

Montanie Resort ****

Soušská 791, Desná III.
Česká republika

+420 483 383 265

montanie@montanie.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 500 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření povoleno