Resort Montanie **** je moderní areál obklopený překrásnou přírodou Jizerských hor. Uprostřed lesů a na břehu vodní nádrže Souš si dokonale odpočinete také díky útulným dřevěným interiérům i exteriérům Montanie. Výborná polopenze z kvalitních surovin, bar a posezení u krbu v rustikální restauraci nebo finská sauna dotváří prvotřídní, dalo by se říci alpské ubytování, které si zamilujete.

O ubytování

Bezkonkurenční lesní Resort Montanie **** na břehu přehrady Souš objevíte blízko Desné v Jizerských horách. Daleko to ale není ani do Krkonoš. Montanie je tak ideálním výchozím bodem pro turistiku, cyklistiku a v zimě lyžování nebo běžkování v obou českých pohořích - sjezdovému lyžování se můžete věnovat přímo v Desné (5 km) či nedalekém Harrachově (13 km). Přímo před hotelem najdete hladkou asfaltovou stezku pro in-line bruslaře.

Kromě klasických výletních tipů jako vyhlídka Štěpánka (8,7 km), Mumlavské vodopády (13,3 km) či Čertova hora (17,4 km) se vydejte na horskou chatu Smědavu (7,4 km), která je ve zdejších luzích a hájích vyhlášená (nejen) svými borůvkovými knedlíky.

Kde budete spát?

Dostatečně nabažit se nebudete moci ani útulných pokojů s krásnými výhledy do uklidňující přírody, pohodlnými křesly a nábytkem z masivu. Dřevo v různých podobách je sjednocujícím prvkem resortu. Jednotlivé budovy mají unikátní dřevěný obklad, interiéry se zase chlubí podlahami z olejovaného dřeva, stěnami obloženými dřevěnými materiály i doplňky a dekoracemi.

Na čem si pochutnáte?

Bohaté kontinentální snídaně se podávají v rustikální restauraci s celodenním provozem. Večer si pochutnáte na menu o třech chodech a jistě oceníte i bar, posezení u krbu a vinárnu. V resortu se nachází také luxusní večerní restaurace s panoramatickým výhledem na vodní hladinu přehrady Souš a její okolí.

Kde budete relaxovat?

Ve wellness centru najdete vnitřní bazén s protiproudem, vířivku, finskou saunu, páru, relaxační místnost, sluneční terasu a horské jezírko na osvěžení.

Montanie Resort ****

Soušská 791 , Desná III.
Česká republika

+420 483 383 265

montanie@montanie.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
50 m
Zastávka
1,1 km
Sjezdovka
1,8 km

Tipy na výlet

Krkonošský národní park v létě Tip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pahorkami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • Nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací
Vodopády Černé Desné
Vodní nádrž Josefův Důl
Harrachov