Ubytujte se v Hotelu Senimo *** a poznejte důkladně hanáckou metropoli a její okolí díky regionální kartě. Zdarma se budete moci vydat například do ZOO na Svatém Kopečku. Kromě komfortního ubytování se snídaní se začněte těšit také na poctivou českou kuchyni v hotelové restauraci s 20% slevou.

O ubytování

Hotel Senimo *** je od zářícího centra Olomouce a hlavního vlakového nádraží vzdálen jen 15 minut chůze. Vydejte se do jednoho z muzeí (Muzeum umění, Vlastivědné muzeum, Muzeum olomoucké pevnosti), k Pevnosti poznání, Korunní pevnůstce, do Arcibiskupského paláce či Botanické zahrady. Na výlet se vydejte do Zoo, k Chomutovskému jezeru či k jezeru Poděbrady.

Zimní dovolenou si můžete zpestřit zimními sporty v nedalekých ski areálech Hlubočky (12 km) a Hrubá Voda (19 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 28 pokojů. Pokoje Standard jsou moderně vybavené. Po návštěvě turistických atrakcí nebo městských památek budete usínat ve větších pohodlných postelích, na pokoji naleznete minibar, LCD televizi se satelitem, vysokorychlostní WiFi připojení a vlastní koupelnu. Některé pokoje mají možnost klimatizace. Za příplatek se můžete ubytovat i na pokoji typu Deluxe, kde budete mít navíc k dispozici trezor a kávovar.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou bufetu si vychutnáte po celou dobu pobytu v prostorné restauraci s příjemným posezením v přízemí hotelu. Dopřát si zde můžete také polední menu nebo večeře. Možnost nákupu budete mít hned vedle hotelu ve stejnojmenném obchodním domě Senimo, který se nachází v rozlehlé aukční hale vysoké architektonické hodnoty z konce 19. století.

Hotel Senimo ***

Hotel Senimo ***

Pasteurova 905/10 , Olomouc
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,8 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Olomouc

OlomoucTip na výlet

Olomouc je nejen živým studentským městem, ve kterém není nouze o skvělé kavárny, bary a restaurace. Naleznete zde nespočet památek a zajímavých míst, jako jsou kláštery a chrámy, vyhlídky, muzea i rozlehlé parky. Dominantou města je barokní sloup Nejsvětější Trojice na Horním náměstí, zapsaný od roku 2001 mezi památky UNESCO.

Co patří ke skvostům Olomouce?

  • Radnice s orlojem
  • Soubor šesti olomouckých barokních kašen
  • Olomoucký hrad
  • Z muzeí navštivte Arcidiecézní muzeum, Muzeum umění Olomouc nebo Vlastivědné muzeum. Nedaleko Olomouce, v Lošticích, se nachází Muzeum Olomouckých tvarůžků.

Nevynechejte ani místní zoologickou zahradu na Svatém Kopečku, kde na vás čeká mimo jiné také průchod výběhem opic, obří akvárium nebo rozhledna. Na Svatém Kopečku, který se nachází asi 5 km od Olomouce, leží také nádherná Bazilika Panny Marie, která je vyhledávaným poutním místem.

Více informací
Zoo Olomouc
Zoo Olomouc
Olomoucké parky a skleníky
Olomoucké parky a skleníky
Hrad Šternberk
Hrad Šternberk