Dovolená na horách vás čeká v Dvorské Boudě v Krkonoších. Lokalita je skvělá, přímo mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou, máte tedy kam se vydat. V ceně je polopenze i vstup do sauny.

Krkonošský národní park Tip na výlet

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pohorami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Největší lákadla Krkonoš:

  • nejvyšší hora České republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Stezka korunami stromů Krkonoše
  • Nevynechejte ani Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.

Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku.

Více informací

Pobyt v srdci Krkonošského národního parku

Dvorská Bouda nabízí ubytování uprostřed hor již od 20. let minulého století. Ideální lokalita mezi Špindlerovým mlýnem a Pecí pod Sněžkou zajistí, že se nebudete nudit, protože je vždycky kam se vydat.

Ubytujete se v pokojích typu Standard, které jsou prakticky a útulně zařízené a mají k dispozici sdílenou koupelnu. Z některých pokojů je nádherný výhled na hory.

V restauraci se podávají jídla české kuchyně, v sezóně zde denně připravují čerstvé domácí houstičky. Těšit se na ně můžete na snídani formou bufetu, večer vás čeká i večeře výběrem ze dvou jídel. Zlatým hřebem už je jen točené pivo.

V penzionu můžete dále využívat klubovnu s TV, dětskou hernu a finskou saunu.

Nekonečné možnosti vyžití v Krkonoších

Pohoří je protkáno hustou sítí turistických stezek a lesních cestiček, naplno si užijete přírodní krásy i aquapark ve Špindlerově Mlýně nebo lanový park Relaxpark v Peci pod Sněžkou.

Za cíl vašich túr si můžete dát různé horské chaty, Mumlavský vodopád nebo rovnou horu Sněžku, kam se případně můžete nechat vyvézt kabinovou lanovkou.

Dvorská Bouda

Strážné 111, Strážné
Česká republika

+420 725 972 169

info@dvorska-bouda.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/pobyt
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
zdarma nebo za poplatek

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Sjezdovka
6,6 km

Tipy na výlet

Stezka korunami stromů Krkonoše
Mumlavský vodopád
Aquapark Špindlerův Mlýn