Užijte si vinařský pobyt na Moravě v Hotelu Bax ve Znojmě s polopenzí, welcome drinkem, lahví vína, poukazem do italské restaurace a slevou na vstup do blízkých rakouských termálních lázní Laa an der Thaya. Za skvělou cenu si vychutnáte i degustaci.

Rodinný hotel v kraji vína

Hotel Bax *** se nachází v klidné lokalitě Znojma a nabízí tak příjemný odpočinek v této vinařské oblasti. Díky tomu, že hotel leží kousek od hranic, si můžete užít spoustu zajímavostí na rakouské straně. Zajeďte si například do termálních lázní!

Hotel Bax disponuje moderně vybavenými pokoji Deluxe, které nedávno prošly rekonstrukcí a mají vlastní sociální zařízení a TV/SAT. V místní restauraci si kromě kvalitního jídla užijete i sklenku dobrého vína.


Ačkoli hotel Bax najdete v okrajové části Znojma, do historického centra města se dostanete příjemnou procházkou během 25 minut. Národní park Podyjí či malebné údolí řeky Dyje a Kraví hory byste si neměli nechat ujít bez ohledu na roční období.


Relax v oblíbených termálech Laa an der Thaya

Odpočiňte si v nedalekých termálních lázních Laa an der Thaya (35 minut jízdy autem), které patří mezi ty nejoblíbenější v Rakousku. Najdete zde termální bazény, vířivky, vodopády i další atrakce.

K relaxaci je ideální také aquapark Aqualand Moravia, kde se vy i vaše děti vyřádíte na spoustě atrakcí.

Dodatečné info

 • Pobyt s výběrem termínu (online rezervace)
  • U online rezervací si můžete termín závazně rezervovat již při zakoupení kupónu. Zvolte požadovanou variantu kupónu a přes tlačítko “Vybrat termín” označte požadovaný termín rezervace.
  • Po uhrazení objednávky obdržíte kupón s termínem rezervace (není třeba kontaktovat hotel). Při nástupu na pobyt je nutné se prokázat vytištěným kupónem.
 • Pobyt bez výběru termínu (otevřený kupón)
  • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (hotelbax@seznam.cz, +420 603 427 556). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.
  • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.
 • Kupón není možné využít v termínu 27.9. - 29.9., 15.11. - 17.11., 30.12.2019 - 1.1.2020.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 3,9 let zdarma bez nároku na lůžko a služby.

 • Dítě do 14,9 let 350 Kč/noc včetně přistýlky a snídaně.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • WiFi zdarma.

 • Parkování zdarma.

 • Víkendový příplatek 100 Kč/osoba/noc v termínu 29.9.2019 - 1.4.2020 u variant na 2 noci, 3 noci a 4 noci.

 • Prázdninový příplatek 100 Kč/osoba/noc v termínu 5.7.2019 - 29.9.2019.

 • Kupony bez rezervace termínu je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Kupony s online rezervací termínu nelze stornovat. Je možné změnit termín rezervace, pokud se změnou souhlasí poskytovatel ubytování. Pokud si přejete změnit datum, kontaktujte nás na info@travelking.cz nebo během všedních dnů na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za příplatek 100 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana W.)

Děkujeme za pobyt, vše bylo ok. Pokoje krásné, úplně nové, čisté, dobře vybavené. Postele pohodlné a ráno skvělá snídaně. Vše odpovídalo popisu, dokonce nad rámec očekávání :)). Znojmo krásné - doporučujeme hned první den projet turistickým vláčkem, ukáže mnoho zajímavých míst kam se pak můžete sami podívat. Ještě jednou moc děkujeme, především paní Janě, která se o nás během pobytu starala. Určitě to nebyla naše poslední návštěva :) .

Skvělé (Eva J.)

Hotel odpovídá popisu, všude čisto, velká pohodlná postel, dojem trošku kazí práce, které probíhají ve dvoře ale i tak nám bylo ochotně přichystáno posezení. Bohužel vím, že jinak to nejde a pokud chceme, aby se hotel zkvalitňoval, musíme s tím počítat. Dostali jsme vše, co bylo na voucheru uvedeno. Velmi milý a ochotný personál, starají se o celý hotel a ještě stihnou připojit úsměv. Překvapilo nás, jak svou práci zvládají s přehledem. Škoda, že se nemohou více věnovat hostům, vzhledem ke své vytíženosti. Majitelé si musí těchto zaměstnanců v dnešní době vážit a doufáme, že jsou i dle své kreativitě a vytíženosti finančně ohodnoceni. V dnešní době je opravdu zázrak najít takový personál, na který se můžete spolehnout, že hotel bude šlapat na 100% :).

Vynikající (Michaela R.)

Vše bylo skvělé, personál hotelu příjemný a ochotný, jídla tolik, že se to nedalo ani sníst, pokoj byl po rekonstrukci.

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Znojemské podzemí

Znojemské podzemí

Systém podzemních chodeb a sklepů pod Znojmem, který je dlouhý téměř 27 km a má až 4 patra, vznikl na přelomu 14. a 15. století jako prostor pro hospodářské účely. Později hrál svou roli i v důmyslné obraně města. V dnešní době slouží především jako turistická atrakce pro všechny milovníky historie, architektury a netradičních zážitků.

Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše

Znojmo je krásné historické město, jednou ze zdejších památek je kostel sv. Mikuláše z 11. století. Po poškození ve 14. století byl kostel zrekonstruován, na druhé výstavbě se podílela také slavná rodina Parléřů, zodpovědná za mnoho památek na našem území. Z vnitřní výzdoby vyniká zvláště barokní kazatelna v podobě zeměkoule. Pokud se tedy zajímáte i historii či architekturu, neměli byste si tento kostel nechat ujít.