Nechte se hýčkat v luxusním Hotelu Savannah **** s vlastním wellness a ajurvédským centrem. Vychutnejte si skvělou polopenzi a užijte si nadstandardní ubytování v pokoji Komfort či Family, kde mají dvě děti do 15,9 let pobyt zdarma. Čeká vás i prohlídka města Znojma a další slevy.

Dopřejte si luxus v krásném 4* hotelu

Nově postavený mezinárodní Hotel Savannah **** leží jen malý kousek od středověkého města Znojma. Těšte se na skutečně luxusní zážitek! Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích typu Komfort, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou, telefonem, LCD televizí, minibarem a trezorem. K dispozici jsou i další pokoje, třeba Family pro rodiny s dětmi.

Těšte se na bohaté bufety v restauraci s delikátní a vytříbenou kuchyní a večer pak na servírované tříchodové večeře nebo v případě většího počtu lidí (nad 30) večeře formou bufetu. Hostům je také k dispozici hotelový lobby bar.

Krytý bazén, sauna nebo třeba parní lázeň

Skvělý odpočinek zažijete v parní lázni nebo v klasické finské sauně. Nejmenší děti se vyřádí v brouzdališti a pro nadšené plavce tu je 22 metrů dlouhý plavecký bazén.

To však stále není vše, co špičkové wellness centrum Hotelu Savannah **** nabízí. Za poplatek si zde můžete dopřát různé léčebné procedury. Wellness centrum je otevřeno denně od 7:00 do 21:45 hodin. Krytý plavecký bazén a sauna jsou v provozu od 10:00 hodin.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (hotel@hotel-savannah.com, +420 515 284 084). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Pokoj Komfort:

  • Jedno dítě do 4,9 let zdarma bez nároku na lůžko včetně polopenze.
  • Další dítě do 4,9 let 400 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.
  • Dítě do 11,9 let let 650 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.
  • Dítě od 16 let 1 000 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.
 • Pokoj Family:

  • Dvě děti do 15,9 let zdarma na přistýlce včetně polopenze a wellness.
  • Dítě od 16 let či třetí dítě 1 000 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.
 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 250 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavel Z.)

Hotel je výborně vybaven. Velice pěkné ubytování a prostředí hotelu. Personál hotelu je vstřícný a příjemný. S výběrem tohoto hotelu a vybaveností hotelu jsme byli velice spokojeni.

Vynikající (Andrea K.)

Hotel byl pěkný, vše odpovídalo nabízenému. Personál byl velice ochotný, pokoje dobře zařízené. Strava byla pestrá a opravdu si vybral každý, bazén byl velký, dobře si člověk zaplaval, jen sauna byla většinou plná. V okolí je spousta nádherných míst na výlet.

Vynikající (Zlatuška ?.)

Všechno bylo perfektní, nedalo se nic vytknout. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu, služby, strava, wellness, personál a ubytování na velkou jedničku.

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Znojemské podzemí

Znojemské podzemí

Systém podzemních chodeb a sklepů pod Znojmem, který je dlouhý téměř 27 km a má až 4 patra, vznikl na přelomu 14. a 15. století jako prostor pro hospodářské účely. Později hrál svou roli i v důmyslné obraně města. V dnešní době slouží především jako turistická atrakce pro všechny milovníky historie, architektury a netradičních zážitků.

Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše

Znojmo je krásné historické město, jednou ze zdejších památek je kostel sv. Mikuláše z 11. století. Po poškození ve 14. století byl kostel zrekonstruován, na druhé výstavbě se podílela také slavná rodina Parléřů, zodpovědná za mnoho památek na našem území. Z vnitřní výzdoby vyniká zvláště barokní kazatelna v podobě zeměkoule. Pokud se tedy zajímáte i historii či architekturu, neměli byste si tento kostel nechat ujít.