Ochutnejte Jižní Moravu při vašem pobytu v Penzionu Čičina ve vinařské obci Tvrdonice na Podluží. Čeká vás degustace vybraných vín a pohoštění, po celou dobu také polopenze ve stylové restauraci. Penzion je moderně zařízený a leží blízko památek.

O ubytování

Penzion Čičina je moderní penzion ve vinařské obci Tvrdonice na Podluží. Blízko je to do zámku Pohansko (10 km), Lednicko-valtického areálu (20 km) i do Mikulova (35 km). Penzion se nachází v areálu nádherného přírodního amfiteátru, kde se už více než 50 let pořádají Tvrdonské národopisné slavnosti.

Kde budete spát?

Ubytování nabízí celkem v 17 pokojích s vlastní koupelnou, klimatizací a možností přistýlky. V přízemí se nachází pokoj pro vozíčkáře, jeden čtyřlůžkový a jeden pětilůžkový pokoj. Zbývající pokoje a apartmán jsou situovány ve druhém patře.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci s příjemnou venkovskou atmosférou se můžete těšit na tradiční kuchyni jako od babičky. Podávají se tu chutné snídaně i večeře. K pití si dopřejete nejlepší vína od místních vinařů nebo čepované pivo Bernard.

Součástí penzionu je také vinný sklep z 60. let, který je postaven z cihel a v půlkruhovém tvaru, takzvaném kvelbu. Užijete si tu degustaci vín i skvělé pohoštění.

Penzion Čičina

Penzion Čičina

Družstevní 26 , Tvrdonice
Česká republika

Provozuje společnost:
František Darmovzal IČ: 10563296


+420 770 175 871

recepce@cicinatvrdonice.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,1 km
Vzdálenost od lázní
22,6 km
Zastávka
1 km