Pohodlné ubytování blízko památky UNESCO

Penzion Čičina je moderní penzion s restaurací a vinným sklepem ve vinařské obci Tvrdonice na Podluží. Blízko je to do Lednicko-valtického areálu nebo do Mikulova.


Penzion se nachází v areálu nádherného přírodního amfiteátru, kde se už více než 50 let pořádají Tvrdonské národopisné slavnosti.


Ubytování nabízí Penzion Čičina celkem v 17 pokojích s vlastním sociálním zařízením. V přízemí se nachází pokoj pro vozíčkáře, jeden čtyřlůžkový a jeden pětilůžkový pokoj. Zbývající pokoje a apartmán jsou situovány ve druhém patře. Pokoje jsou klimatizované, moderně a vzdušné zařízené a mají možnost přistýlky.

V restauraci s příjemnou venkovskou atmosférou se můžete těšit na tradiční kuchyni jako od babičky. K pití si dopřejete nejlepší vína od místních vinařů nebo čepované pivo Bernard.

To nejlepší víno z jižní Moravy

Dále připravte své chuťové pohárky na řízenou degustaci vín, která proběhne ve vinném sklepě. Nachystáno bude také ochutnávkové pohoštění.

Na vinicích v okolí se pěstuje Müller Thurgau, Veltlínské zelené nebo Zweigeltrebe a v blízkosti ubytování se nachází sportoviště pro tenis i fotbal a také přírodní amfiteátr. Jižní Morava je také ideální na výlety na kole. Typy na výlety po okolí vám na vyžádání rádi poradí na recepci.

Tipy na výlet

Lednicko-valtický areál

Pro všechny milovníky zámků, parků a krásné přírody je tu Lednicko-valtický areál, který spojuje to nejlepší z jižní Moravy. Kromě krásných zámků Valtice a Lednice s udržovanými zámeckými zahradami se zde můžete vydat třeba na minaret a užít si rozhled do širokého okolí. Navštivte také Apollonův chrám, známý obelisk Facka, Janův hrad nebo Kolonádu na Reistně.

Lázně Hodonín

Přímo v městě Hodoníně můžete navštívit oázu klidu a relaxačních procedur, které potěší vaše tělo i duši. K uvolnění svalstva poslouží parní koupel, krevní oběh vám rozproudí Kneippova léčba a dechové potíže zmírní solná parní lázeň. Dřívě byly lázně součástí lázeňské organizace Luhačovice, ale od roku 1993 poskytují své služby zcela samostatně. Užijte si elegantní prostředí a profesionální přístup i vy.

Velké Bílovice

Největší vinařská obec České republiky zaujme svou nenahraditelnou atmosférou, zdánlivě nekonečnými kilometry vinohradů, hlubokými sklípky plnými lahví a soudků, ale také okolní přírodou. Historii obce se věnují sbírky vlastivědného muzea v bývalé škole na náměstí, navštívit můžete také kostel Narození Panny Marie či kapli zasvěcenou sv. Cyrilovi, sv. Metodějovi, sv. Václavovi a sv. Urbanovi.

Penzion Čičina

Družstevní 26, Tvrdonice
Česká republika

+420 770 175 871

recepce@cicinatvrdonice.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno