Uvolněte se při masáži, zábalu či ozdravné koupeli. Čeká vás balíček procedur, lahodná polopenze a nádherné ubytování ve Schlosshotelu Marienbad *** kousek od kolonády. Stačí jen zvolit správnou variantu přímo pro vás.

Pohodlné ubytování jako na zámku

Zámecký hotel Schlosshotel Mariánské Lázně byl postaven v roce 1993 v klasicistním stylu, aby zapadal do celkové nálady lázeňského města a nedaleké kolonády.

Ubytování je zajištěno v dvoulůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením se sprchovým koutem, SAT TV, lednicí, trezorem a stylovým nábytkem. Některé pokoje mají navíc vanu a balkón.

Za stravou se vydáte každé ráno a večer do prostorné restaurace. U snídaně vás čeká teplý a studený raut, fit koutek, ovoce, káva, čaj a další dobroty. Večeři si vyberete z pěti možností.

Léčebné a lázeňské procedury

Hotel má krásné nádvoří určené k relaxaci a také balneo-rehabilitační centrum. Léčba je zde zaměřená na srdečně-cévní onemocnění, cukrovku, nemoci pohybového ústrojí, preventivně se pak používá i proti civilizačním chorobám.

Stejně dobře však procedury poslouží pro vaše uvolnění, zvláčnění pokožky a nabrání nové energie. Jestli si přejete prožít chvíle naprostého klidu a hýčkání během procedur, tento pobyt je právě pro vás. Navíc se můžete každý den procházet po kolonádách a popíjet vodu z léčivých pramenů.

Dodatečné info

 • Děti do 3,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 10,9 let 350 Kč/noc včetně snídaně.

 • Děti do 17,9 let 450 Kč/noc včetně snídaně.

 • Pro děti do 1,9 let lze zdarma zapůjčit dětskou postýlku s kompletním vybavením, nutno domluvit předem.

 • Místní poplatek 21 Kč/osoba/noc.

 • Parkování na hlídaném parkovišti v areálu hotelu 100 Kč/noc.

 • Pro rezervaci kontaktujte hotel telefonicky nebo e-mailem v 8:00 - 16:00 hodin.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.

 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (eva L.)

Dobrý den vám, kdo se chystáte do Mariánských Lázní a rozhodujete se, kde bydlet. Před pár dny jsem se vrátila a bydlela v zámeckém Schlosshotelu. Pobyt s polopenzí a procedurami jsem dala mamince k narozeninám a naše spokojenost předčila všechna očekávání. Vzhled hotelu, prostředí, čistota, snídaně i večeře - prostě jednička s hvězdičkou a k tomu třikrát podtržená. Třešničkou na dortu byl personál - člověk měl za pár chvil pocit, že přijel na návštěvu blízkých přátel. Panem šéfem počínaje, Lucií a Ivanem, číšníkem Týnem, dámy v kuchyni až po paní pokojskou jedna velká, skvělá parta! Děkujeme vám za pár nádherných dní. Eva Listíková s maminkou

Vynikající (Zdenka Z.)

Se vším jsme byli velmi spokojeni. Personál příjemný, jídlo dobré. Informace o okolí dobré.

Skvělé (Leona V.)

Čekala jsem pobyt na zámku - i fotografie tomu napovídaly. Bylo to jinak, ale nelituji. Jídlo dobré. Pokoje čisté. Procedury jsem sice také čekala jiné, ale víkendy asi nezvládají. Žádná stížnost - majitel i personál se snaží a jsou milí.

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Zpívající fontána

Zpívající fontána

Už jste slyšeli fontánu zpívat? Ta, která se nachází na kolonádě Maxima Gorkého to umí! Poprvé se rozezněla 30.4. 1986 za tónů ze skladby Petra Hapky. Od té doby zde díky proudům a pramínkům z trysek můžete každou lichou hodinu zažít jedinečný hudební zážitek. Představení je ve večerních hodinách doplněné i o scénické osvětlení. V okolí fontány najdete několik monumentů a také Křížový, Rudolfův a Karolínin pramen. Slavnostní zahájení je vždy 30. dubna ve 21.00 hodin a ukončení představení je na přelomu října a listopadu.

Ferdinandův pramen

Ferdinandův pramen

Nejstarším využívaným pramenem Mariánských Lázní je Ferdinandův. Pojmenován byl po králi Františkovi I., který jej dal v 16. století poprvé prozkoumat. Celkově má pramen 7 vývěrů. Jeho klasicistní kolonádu s fontánou najdete v udržovaném lázeňském parku. Prameny se plně využívají pro pitné kúry a k přípravě uhličitých koupelí. Ty pitné se pak plní do láhví s názvem "Excelsior".