Uvolněte se při masáži, zábalu či ozdravné koupeli. Čeká vás balíček procedur, lahodná polopenze a nádherné ubytování ve Schlosshotelu Marienbad *** kousek od kolonády. Stačí jen zvolit správnou variantu přímo pro vás.

Stejně dobře však procedury poslouží pro vaše uvolnění, zvláčnění pokožky a nabrání nové energie. Jestli si přejete prožít chvíle naprostého klidu a hýčkání během procedur, tento pobyt je právě pro vás. Navíc se můžete každý den procházet po kolonádách a popíjet vodu z léčivých pramenů.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Milada B.)

Byli jsme spokojeni, příjemné, klidné prostředí. Pobyt doplněný v místě přijemnými procedůrami, městským bazénem. Jídlo chutné, personál příjemný.

Vynikající (eva L.)

Dobrý den vám, kdo se chystáte do Mariánských Lázní a rozhodujete se, kde bydlet. Před pár dny jsem se vrátila a bydlela v zámeckém Schlosshotelu. Pobyt s polopenzí a procedurami jsem dala mamince k narozeninám a naše spokojenost předčila všechna očekávání. Vzhled hotelu, prostředí, čistota, snídaně i večeře - prostě jednička s hvězdičkou a k tomu třikrát podtržená. Třešničkou na dortu byl personál - člověk měl za pár chvil pocit, že přijel na návštěvu blízkých přátel. Panem šéfem počínaje, Lucií a Ivanem, číšníkem Týnem, dámy v kuchyni až po paní pokojskou jedna velká, skvělá parta! Děkujeme vám za pár nádherných dní. Eva Listíková s maminkou

Skvělé (Leona V.)

Čekala jsem pobyt na zámku - i fotografie tomu napovídaly. Bylo to jinak, ale nelituji. Jídlo dobré. Pokoje čisté. Procedury jsem sice také čekala jiné, ale víkendy asi nezvládají. Žádná stížnost - majitel i personál se snaží a jsou milí.

Vynikající (Jana K.)

Hotel krásný, jídlo výborné, kvalitní italské víno personál velmi ochotný výlety Chlum Svaté Maří, Sokolov, Kynšperk, Mariánské Lázně služby wellness velmi dobré, až na pivní lázně, které nedosahovaly kvality námi již absolvovaných (Rožnov pod Radhoštěm, Pivovar Klášter)

Vynikající (Zdenka Z.)

Se vším jsme byli velmi spokojeni. Personál příjemný, jídlo dobré. Informace o okolí dobré.

Vynikající (Jaroslav K.)

Všechno bylo super od personálu po veškeré další věci, každopádně se budeme moc rádi vracet! Doporučujeme na 100%.

Vynikající (Lenka P.)

Vše perfektní, personál ochotný, jídlo výborné, procedury skvělé. No všechno na jedničku potvrzeno.

Vynikající (Miroslava B.)

Pobyt v Hotelu super, wellness se vší spokojeností. Majitelé hotelu moc příjemní lidé včetně personálu. Dokonce nás překvapil sobotní večer s hudbou. Jistě využijeme návštěvy někdy do budoucna opět.

Skvělé (Alena B.)

Velmi spokojená. Prezentace odpovídá skutečnosti, kupon a vše potřebné jsem obdržela včas. Personál příjemný, strava dostatečná.

Vynikající (Andrea S.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, vše proběhlo, jak bylo napsáno. Personál byl vstřícný a ochotný. Ubytování odpovídalo, úklid pokoje na jedničku. Jídlo bezchybné a výborné. Procedury dle nabídky, mohli jsme si vybrat a dokoupit i další. Určitě se vrátíme. Všem vřele doporučujeme. ANDREA S.