Užijte si zážitkový pobyt plný romantiky v nádherném prostředí zámeckého hotelu Ctěnice**** v Praze. V ceně snídaně, každý den podívaná na středověká vystoupení, možnost dokoupení romantické večeře...a hlavně procházky v krásném zámeckém parku.

Romantická dovolená v zámeckém prostředí v Praze


Zámecký hotel Ctěnice sídlí v prostorách malebného zámeckého areálu Ctěnice v Praze-Vinoři. Zámek stojí na místě původní gotické tvrze, která byla kolem roku 1550 přestavěna na renesanční zámek. V průběhu let prošel zámek také barokní a klasicistní úpravou. 

Zámecký hotel je situován v bývalé sýpce a nabízí romantické ubytování. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, připojením k internetu a vysoušečem vlasů. Hotel je nekuřácký, bezbariérový a disponuje úschovnou kol.

Součástí areálu je kromě zámecké restaurace a kavárny s terasou také zámecký park a jízdárna. Zámecký areál také nabízí vyjížďky na koních, prohlídku zámku s výstavou řemesel a návštěvu zámeckého zahradnictví. Muzeum hlavního města Prahy zde pravidelně připravuje expozice a kulturní akce.

Procházky zámeckým parkem či prohlídka Prahy

Při procházkám nádherným zámeckým parkem si užijete soukromé romantiky ve dvou, při které můžete narazit i na páva. K procházkám v krásné přírodě slouží také Vinořský park, který je přírodní rezervací s naučnou stezkou a pískovcovými útvary. 

Hlavní město má kouzlo kdykoliv během roku. Vedle klasických pamětihodností, jakými jsou Karlův most, Malá Strana, Hradčany a Pražský hrad, Staroměstské náměstí s orlojem a Petřín, doporučujeme navštívit také pražskou ZOO, Botanickou zahradu, Technické muzeum, zámeček v Tróji, Národní galerii, Židovskou čtvrť s množstvím muzeí, Národní divadlo nebo Náplavku, kde se často konají farmářské trhy či jiné zajímavé akce.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Lea M.)

Pobyt odpovedal popisu v prezentácii. Bola som veľmi spokojná, služby na úrovni, nie je nič čo by som negatívne ohodnotila.

Vynikající (Luděk V.)

Pobyt splnil naše očekávání. Dostali jsme vše slibované a pozornou péči personálu.

Vynikající (Simona M.)

So službami poskytovateľa sme boli spokojní, vyhoveli nám aj v zmene datumu, čo bolo od nich velmi mile, pretože som tento pobyt kupovala ako darček na svadbu :)

Skvělé (Zuzana M.)

V hoteli bolo čisto, dobry ochotny personal, ale okna v izbach boli male tak sa muselo svietit aj cez den.

Vynikající (Zuzana Študentová ?.)

S pobytom sme boli spokojní. Miesto bolo pekné, vedeli sme sa zo zamestnancami dohodnúť.

Skvělé (Veronika S.)

Velmi hezké místo a prostředí. Hotel také pěkný, vč. pokojů a restaurace. Velmi jsme byli spokojeni se snídaněmi i obsluhou a procedurou garra rufa. Co se týká čtyřchodové večeře očekávali jsme lepší chuť i prezentaci, jako dezert servírovat kolečko ananasu vyndané z plechovky a přelité čokoládovým topingem mě tedy doslova dostalo v restauraci čtyřhvězdičkového hotelu. S jednou věcí jsme ovšem byli dost nespokojeni, a to byla skutečnost, že za celý čtyřdenní pobyt se do našeho pokoje ani jednou nepodívala pokojská. U čtyřhvězdičkového hotelu bych očekávala každodenní kontrolu pokoje, vynesení odpadků a úklid koupelny. Skutečnost, že jsme si večer museli najít alespoň zbytek toaletního papíru na vozíčku odstaveném v chodbě, není dobře vypadající.

Skvělé (Zuzana Z.)

pobyt odpovedal popisu,izby boli pekné,čisté, strava bola dobrá,boli sme úplne spokojný

Vynikající (Šárka T.)

boli sme veľmi spokojení, služby, ubytovanie aj personál-napriek tomu,že mali problém s ochorením recepčnej,všetko zvládli a boli veľmi ochotní a šikovní

Vynikající (Barbora B.)

Boli sme veľmi spokojní, až nad mieru, prezentácia v portáli splnila to čo uvádzala.