Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

6 TIPŮ na romantické valentýnské pobyty, kterými své milé vyrazíte dech!

Lámete si hlavu, co letos darovat své partnerce na Valentýna? Nejlepším valentýnským dárkem pro ženu je zážitek. Tím spíš pokud se jedná o pobyt plný hýčkání, dobrého jídla a romantické atmosféry. A my pro vás máme výběr těch nejlepších hotelů!
6 TIPŮ na romantické valentýnské pobyty, kterými své milé vyrazíte dech!

Krumlovská pohádka

Hotel Krumlovská pohádka *** se nachází přímo v historickém jádru Českého Krumlova, které je součástí světového kulturního dědictví UNESCO. Užijete si zde pobyt doslova jako v pohádce, neboť toto malebné středověké město zůstalo až do dnešních dnů takřka neporušené. Ubytováni budete v pokoji Deluxe a těšit se můžete na chutnou polopenzi i láhev vína, která na vás bude čekat na pokoji.

Tipy na výlety:

 • Poznejte všechny krásy Českého Krumlova. Vydejte se na Náměstí Svornosti, Lazebnický most a samozřejmě i k zámecké věži a nádhernému zámku.
 • Za výlet stojí hora Kleť s nejstarší kamennou rozhlednou u nás a zřícenina hradu Dívčí kámen.

Praha pro zamilované

Praze je blaze, a tak se se sem vydejte na pobyt. Ubytujte se v nádherné budově Hotelu International Prague ****, který vznikl už v 50. letech 20. století. Tento přepychový hotel s nádechem historie najdete na Praze 6 a kromě nádherných pokojů zde najdete také restauraci s výtečnou kuchyní a útulný lobby bar. Čeká vás tu dokonalá degustační večeře formou čtyřchodového menu exkluzivně servírované ve Sky Tower v 15. patře s 360° výhledem na Prahu. Prostě romantika!

Tipy na výlety:

 • Vydejte se na procházku na Petřín a navštivte rozhlednu či bludiště.
 • Na Pražském hradě byl skoro každý z nás, ale málokdo tu byl při západu slunce. Vyrazte na večerní procházku a dopřejte si kouzelnou atmosféru tohoto historického místa.
 • Zavítejte do kostela sv. Petra a Pavla, v jehož depozitáři se nachází ostatky sv. Valentýna.
 • I za Prahou je krásně. Pokud vás láká příroda, zkuste Prokopské údolí či nádhernou vyhlídku Máj.
 • Chcete zažít něco netradičního? Vyzkoušejte projížďku v kočáře taženém koňmi či kabrioletem z první republiky nebo si užijte klidnou plavbu po Vltavě.

Romantika v lázních

Vyhlášeným městem tzv. lázeňského trojúhelníku jsou Karlovy Vary, ale nám osobně přijdou o něco klidnější Mariánské Lázně stejně krásné. Hotel Esplanade Spa & Golf Resort ***** v Mariánských Lázních je zárukou pobytu s královským pocitem. Starat se o vás budou jako o knížectvo už od příjezdu: hned na recepci vás totiž uvítají welcome drinkem, na pokoji vás bude čekat lahev vína a pozvánka do rozlehlého hotelové wellness a určité procedury. Hotelová restaurace vám bude připravovat přepychové snídaně. A to stále není vše! Čeká vás romantická tříchodová večeře při svíčkách s lahví moravského vína v hotelové restauraci King Edward VII.

Tipy na výlety:

 • Hned vedle hotelu najdete Park Boheminium. Prohlédněte si významné památky ve zmenšené podobě!
 • Během pár minut dojdete z hotelu k Obůrce Hvozd, kde se pasou daňci a jeleni. Pokud budete v procházce pokračovat, dojdete k Nietzscheho prameni a na rozhlednu Hamelika.
 • Samozřejmě si také projděte vyhlášená místa, jako je Kolonáda Maxima Gorkého, Zpívající fontána a Hlavní třída.
 • Toužíte po přírodě? Vydejte se k Lesnímu prameni či do Geologického parku, který se nachází v lese.
 • Dokonalou relaxaci zažijete v jedinečných Římských lázních. Ukrývají se v Danubius Health Spa Nové Lázně, ale nebojte, vstup si do nich můžete zakoupit, i když nejste hosté tohoto hotelu.

Dovolená přímo pod hradem a zámkem

Pobyt

Vezměte svou drahou do západních Čech na pohádkový pobyt do Penzionu Hradní Bašta s romantickou večeří a vínem. Z unikátního historického penzionu, který najdete pod nádherným hradem a zámkem Bečov nad Teplou, to budete mít blízko také do botanické zahrady. Nedaleko je i Slavkovský les a věhlasné Karlovy Vary.

Tipy na výlety:

 • Chcete vidět rozněžnělý úsměv své drahé? Vezměte ji do botanické zahrady na břehu řeky Teplá s bohatou kolekcí rostlin z každého světadílu.
 • Státní hrad a zámek Bečov v Karlovarském kraji je dějištěm mnoha historických událostí. Projděte se v jeho bezprostředním okolí a přes historické jádro města, které je městskou památkovou zónou.

Pobyt plný piva

Dopřejte si dokonalý relaxační pobyt nedaleko Luhačovic v krásném Valašském hotelu a Pivních lázních Ogar ***, kde si pochutnáte na skvělém jídle a také si dokonale odpočinete během pivní koupele ve dřevěné kádi. Během procedury můžete neomezeně konzumovat Starobrno. Užijete si i masáže a saunu se super slevou.

Tipy na výlety:

 • V krásné přírodě kolem Luhačovic si odpočinete v každém ročním období.
 • Samotné město Luhačovice je od hotelu jen 4 km. Vydejte se na procházku nebo do aquaparku.

Speciální tip

Pobyt v zámečku uprostřed elegantního parku není jen výsadou urozených dam z minulosti. Ubytujte se v přepychových pokojích na Zámečku Petrovice **** v obci Petrovice u Karviné, dopřejte si delikátní snídaně. K tomu vás čeká časově neomezený vstup do bohatého wellness. Ponořte se do jedněch z příznačně pojmenovaných lázní a zažijte na vlastní kůži, jak vypadá karibská bouře či ledová tříšť. Nebo dáte přednost stejně působivým a ozdravným saunám?

 • Zámeček je obklopen nádherným parkem se vzrostlými stromy a stálou expozicí soch Blanky Matragi i socha paní Alexandry Koláčkové.

Autor článku:

Objevujte Česko s Travelkingem

Vybírejte z jedinečných a ověřených pobytů

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK