Vydejte se na odpočinkovou dovolenou do Bečova nad Teplou. Ubytováni budete v unikátním historickém Penzionu Hradní Bašta jen 150 m od zámku, kde na vás čeká vás pobyt se snídaněmi a romantickou večeří při svíčkách. Radost vám jistě udělá také láhev vína. A na výlet můžete vyrazit do nedalekého Slavkovského lesa či Karlových Varů.

O ubytování

Vydejte se na odpočinkovou dovolenou do rodinného Penzionu Hradní Bašta, který se nachází na náměstí malebného městečka Bečov nad Teplou  v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Stará část penzionu je vlastně zrekonstruovaný domek z roku 1761 s průchodem do bývalé židovské čtvrti. Odsud to budete mít blízko hned k několika nádherným místům České republiky, například k hradu Bečov (200 m), hradu Loket (16,7 km), ke klášteru Teplá (17,2 km) i do lázeňských měst jako Karlovy Vary (20 km), Mariánské Lázně (21 km) i Lázně Kynžvart (22 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z osmi komfortně zařízených pokojů s televizí, fénem a vlastní koupelnou. Z většiny pokojů je navíc parádní výhled na okolní přírodu a památky Bečova.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na vynikající a bohatou hostinu, kterou si dopřejete v hotelové restauraci. K dispozici je také vinný sklípek s vinotékou a dolní restaurace s konferenčním sálem.

Hradní Bašta

Hradní Bašta

Náměstí 5. května 19 , Bečov nad Teplou
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
22 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
21 km
Sjezdovka
19 km

Tipy na výlet

Bečov nad Teplou

Bečov nad TeplouTip na výlet

Bečov nad Teplou leží v krásné přírodě Slavkovského lesa nedaleko Karlových Varů. Cestou z unikátního hradu a zámku Bečov se projděte přes historické jádro města, které bylo právem prohlášeno za městskou památkovou zónu. najdete tu třeba budovu radnice, kostel sv. Jiří či Starou poštu z 18. století, která kdysi sloužila jako stanice poštovních dostavníků a zároveň jako zájezdní hostinec.

Na břehu řeky Teplá navštivte botanickou zahradu s bohatou kolekcí rostlin z každého světadílu. Dnes v botanické zahradě kvete více než 1 300 druhů rostlin, vzácné jehličnany, košaté listnaté stromy i keře a stovky druhů menších rostlinek.

Nadšence rychlých strojů zas potěší návštěva Muzea motocyklů, které se pyšní více než 50 kusy historických motorek. Krásný výhled na město, jeho okolí i hrad Bečov budete mít z vyhlídky s terasou. Zajímavá je také naučná stezka Šibeniční vrch, která vede kousek od Bečova nad Teplou přes Slavkovský les.

Více informací
Státní hrad a zámek Bečov nad Teplou
Státní hrad a zámek Bečov nad Teplou
Slavkovský les
Slavkovský les
Karlovy Vary
Karlovy Vary