Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Krkonoše: Tipy na výlet a zajímavá místa

Krkonoše jsou nejvyšší české hory s nádhernou nedotčenou přírodou. Najdete zde skalnaté hřebeny, hluboká údolí s roubenkami, vodopády i rozkvetlé horské louky. Díky čistému vzduchu a množství turistických tras jsou Krkonoše jako stvořené pro aktivní dovolenou. Po zdolání nejvyšší české hory Sněžky a výletech přes hřebeny hor můžete okusit nezapomenutelnou atmosféru i vynikající kuchyni na proslulých horských boudách. V zimě jsou v provozu lyžařské areály s vysokými standardy srovnatelnými se zahraničními středisky. V Krkonoších se nachází také stovky kilometrů běžeckých tras, mnoho koupališť, golfových hřišť i adrenalinových parků.

Aquapark Špindlerův Mlýn Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Nenechte se rozhodit rozmary počasí. **Celoročně otevřený aquapark** je tím správným místem pro rodinnou relaxaci. Zatímco děti se vyřádí na až **72 metrů dlouhých tobogánech**, rodiče si mohou užít **vířivku, sauny nebo masáže**.
Více informací

Krkonošský národní park Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. **Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky** uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pohorami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy. **Největší lákadla Krkonoš:** - nejvyšší hora České republiky Sněžka - Mumlavský vodopád - Stezka korunami stromů Krkonoše - Nevynechejte ani **Černohorské rašeliniště, Krkonošské muzeum v Jilemnici, procházku k prameni Labe a Labský vodopád.** Mezi nejvýznamnější obce Krkonoš patří Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. **V Janských lázních si můžete užít procházky po místní kolonádě nebo se vyvézt kabinovou lanovou na vrchol Černé hory. V Harrachově navštivte muzeum skla a ve Špindlerově Mlýně zamiřte za relaxací do aquaparku**.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 54 tipů

Krkonoše: Tipy na výlet

Články, které by vás mohly zajímat

Objevte to NEJ z Česka: 9 NEJlepších termálních lázní, koupališť a bazénů

Objevte to NEJ z Česka: 9 NEJlepších termálních lázní, koupališť a bazénů

 • OBJEVTE TO NEJ Z ČESKA
 • 16. 6. 2020

Odpočiňte si a zrelaxujte se v termálních lázních, koupalištích a bazénech a nechte na sebe působit léčivou vodu příznivou pro vaše zdraví. Vyberte si z nepřeberného množství termálů a vraťte se jako nový člověk. Podívejte se s námi na pestrou nabídku.

Kam na lyže, prkno nebo běžky v Česku?

Kam na lyže, prkno nebo běžky v Česku?

 • TIPY TÝMU TRAVELKING
 • 14. 1. 2020

Máte pocit, že nejvíce sněhu bylo tuto zimu zatím ve vánočních pohádkách? Nenechte se zmást. Ve spoustě českých lyžařských středisek je už zimní sezóna v plném proudu, i přes ne zcela příznivé počasí.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK