Termály Podhájska jsou proslulé především svou léčivou vodu a bohatými možnostmi relaxu a zábavy. Navštivte je na jaře nebo na podzim a ubytujte se v blízkém Penzionu Green House. Můžete se těšit na vstup do Aquamarine wellness v ceně a také na slevu do Římských lázní.

Zelený penzion nedaleko termálů

Jen 1,4 km od proslulých bazénů s termální vodou objevíte pohodové ubytování v Penzionu Green House. Rezervujte si i vy pobyt v jednom ze dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojů, kromě pohodlných postelí vás v nich čeká i posezení a televize s plochou obrazovkou. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem.

V případě hladu vám poslouží společná kuchyňka vybavená sporákem, mikrovlnkou, ledničkou, rychlovarnou konvicí a také nádobím pro přípravu i servírování. K dispozici vám budou také společné prostory, kde si můžete posedět na gaučích u televize nebo se pohodlně najíst za kuchyňským stolem. V teplých měsících ale určitě dejte přednost venkovnímu posezení.

Tipy na výlet

Římské lázně v Podhájské

Léčivou vodu slovenského "Mrtvého moře" si ještě lépe vychutnáte ve stylových Římských lázních. I zde najdete termální vodu (33 - 38 °C) a ideální místa na relaxaci jako velký sedací bazén, vířivku a sauny. Nechybí Kleopatřina koupel, koupele ve vanách a masáže. Dopřejte odpočinek celému tělu - zdejší voda je prospěšná pro dýchací cesty, pohybový aparát i kůži.

Termální koupaliště Podhájská

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou - sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Termální park Nitrava

Thermalní park Nitrava najdete v příjemném prostředí obce Poľný Kesov, která je vzdálená 15 km od Nitry. Park je otevřený po celý rok a nabízí zábavu pro malé i velké. Navštivte ze tří bazénů - zážitkový bazén je doplněn o zábavné chrliče vody, dětský bazén má vodní hříbek a poslední třetí bazén je plavecký. V místním wellness si odpočinete v sauně, k dispozici je vám finská, parní a infra sauna. Můžete také využít služeb profesionálních masérů.

Penzión Green House

Hlboká 261, Podhájska
Slovenská republika

+421 907 834 481

objednavky@podhajska1.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno