Termály Podhájska jsou proslulé především svou léčivou vodu a bohatými možnostmi relaxu a zábavy. Navštivte je na jaře nebo na podzim a ubytujte se v blízkém Penzionu Green House. Můžete se těšit na vstup do Aquamarin wellness v ceně a také na slevu do Římských lázní.

Termální koupaliště Podhájská Tip na výlet

Areál lázní se rozprostírá na 12 ha. Najdete zde několik bazénů s termální vodou - sedací, ochlazovací i dětský bazén. Dále také tobogány, sportovní hřiště a spoustu atrakcí. Voda v lázních se často srovnává s vodou z Mrtvého moře. Unikátní složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům. V tomto areálu najdete také Wellness centrum Aquamarín s 9 bazény a množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness).

Více informací

Zelený penzion nedaleko termálů

Jen 1,4 km od proslulých bazénů s termální vodou objevíte pohodové ubytování v Penzionu Green House. Rezervujte si i vy pobyt v jednom ze dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojů, kromě pohodlných postelí vás v nich čeká i posezení a televize s plochou obrazovkou. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem.

V případě hladu vám poslouží společná kuchyňka vybavená sporákem, mikrovlnkou, ledničkou, rychlovarnou konvicí a také nádobím pro přípravu i servírování. K dispozici vám budou také společné prostory, kde si můžete posedět na gaučích u televize nebo se pohodlně najíst za kuchyňským stolem. V teplých měsících ale určitě dejte přednost venkovnímu posezení.

Penzión Green House

Hlboká 261, Podhájska
Slovenská republika

+421 907 834 481

objednavky@podhajska1.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1,4 km
Zastávka
0,8 km

Tipy na výlet

Římské lázně v Podhájské

Léčivou vodu slovenského "Mrtvého moře" si ještě lépe vychutnáte ve stylových Římských lázních. I zde najdete termální vodu (33 - 38 °C) a ideální místa na relaxaci jako velký sedací bazén, vířivku a sauny. Nechybí Kleopatřina koupel, koupele ve vanách a masáže. Dopřejte odpočinek celému tělu - zdejší voda je prospěšná pro dýchací cesty, pohybový aparát i kůži.

Barokní kalvárie

Vydejte se na výlet přes pole v okolí Dvorů nad Žitavou. Ať už půjdete pěšky, nebo se sem vydáte na kole, brzy se před vámi v malebné výšině začne rýsovat barokní kalvárie se zvonicí i kaplemi křížové cesty. Ke kapli zasvěcené svatému Martinovi vás dovedou schody lemované svatými i anděly. Po výstupu si odpočinete v háji, který kalvárii obklopuje. Místní zde vysadili přes 700 stromů, čímž z kalvárie udělali krásné poutnické místo.

Termální koupaliště Komárno

Celoroční relax přináší termální koupaliště v Komárně na ploše 2,5 hektarů. Návštěvníky láká zejména minerální voda s léčivými účinky na kloubové, revmatické a ženské nemoci. V letní části areálu se nachází hned několik bazénů včetně sportovního a dvou dětských.

Celoročně tu můžete využívat vnitřní bazén s termální vodou, dvě sauny s ochlazovacím bazénem, rehabilitační tělocvičnu, nabídku masáží i fitness-centrum. V areálu střediska jsou také plážové prostory, hřiště pro děti a minigolf.